dnes je 17.01.2021 a svátek má Drahoslav

Červený koberec z předávání cen CFDA jasně ovládla Jennifer Lopez

Přidat na Seznam.cz
Nejprestižnější americký módní panel CFDA uděloval své ceny vybraným jednotlivcům. Vedle panenky Barbie byla za obrovský celoživotní přínos módě oceněna Jennifer Lopez. Červený koberec patřil hlavně J Lo, ale i jiné mladé tváře zazářily!

Rozhodnutí módních odborníků

Experti z amerického módního panelu se sešli, aby ocenili několik osobností z módní branže. Předně však šlo o vzdání pocty a předání ocenění zpěvačce a herečce Jennifer Lopez. Mezi oceněné patřila i panenka Barbie, která se po slavném koberci prošla v mini modelu od Diany Von Furstenberg nebo značka Alexander McQueen, kde cena šla návrhářce Sarah Burton. Mnoho klíčových osobností bylo oceněno a přítomno na červeném koberci.

Nejkrásnější byly Jennifer a Gigi

Mezi nejlépe oblečené hvězdy večera patřila Jenifer Lopez v krátkém topu a stejně barevné objemné sukni s vlečkou od Ralpha Laurena. Hned na druhém místě byla supermodelka Gigi Hadid. Ta si překvapivě oblékla zahalující model od Louise Vuittona. Nečekaná volba byla překvapením hlavně díky vrstvám a střihu. 

Snaha se cení a zde to platí dvojnásobně

Topmodelka Alek Wek je legendou mezi modelkami tmavé pleti. Patřila ve své době k modelingové špičce. Na CFDA si oblékla šaty od Rosie Assoulin. Manželka moderátora Hasana Minjah, Beena Patel si byla se svým mužem krásným kontrastem ve žluté róbě od značky Off-White. Topmodelka Emily Ratajowski oblékla model Hellessey a stejně jako Gigi Hadid měla sukni i kalhoty v jedné kombinaci. Herečka Laura Harrier byla v červeném tylu s drobnými puntíky od značky Khaite za výraznou krásku.

Co celebrita, to jiný styl

Diane Kruger dala na minimalismus a róbu od Jasona Wu. Herečka Jessica Williams vsadila na kostýmek vzdáleně podobný školní uniformě od Thoma Browne. Jemné červené doplňky celý outfit krásně rozzářily. Rapper Swae Lee se sladil do stylu 70.let a pro mladého zpěváka to byla nepředpokládaná volba. Velmi povedený styl. Mladičká herečka Sadie Sink byla za něžnou dámu v modelu od Kate Spade. Vínová kabelka naprosto stačila ke zvýraznění barev. 

Křivky i štíhlost jsou in

Zpěvačka Ciara doplnila své nekonečně dlouhé dredy průsvitnými šaty od Very Wang. Topmodelka Halima Aden je jedinou slavnou modelkou muslimského původu. Její model byl z dílny Tommy Hilfigera. Herečka Beanie Feldstein oblékla šaty s retro vzorem od Kate Spade. Slušivý výstřih byl komplimentem jejím křivkám. 

Zdroj; pinterest.com, people.com, vanityfair.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CFDA 2019 PŘEDÁVÁNÍ CEN AMERICKÝ MÓDNÍ PANEL JENNIFER LOPEZ CELEBRITY ČERVENÝ KOBEREC OCENĚNÍ MÓDNÍ CENA AMERIKA

Související články

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Zpěvačka Jennifer Lopez představila svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty

Po několika měsících čekání představila americká zpěvačka Jennifer Lopez svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty. Zahrnuje produkty jak k dennímu, tak nočnímu používání a je určena pro všechny typy pleti.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek