dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

ČESKÁ KOSMETIKA PO ROCE OPĚT VE SVĚTOVÉM FINÁLE

Přidat na Seznam.cz
Česká přírodní kosmetika Ego Harmony je na trhu poměrně krátce. Přesto již poněkolikáté zaujala mezinárodní odborné poroty. Po loňském dvojnásobném úspěchu na světové soutěži Global Green Beauty Awards si společnost dvojnásobné zastoupení ve velkém finále vydobyla i letos v rámci patrně největší soutěže přírodní kosmetiky na světě, Pure Beauty Global Awards.

 

V kategorii Best New Night Cream, nejlepší noční krém, porota mezi desítku finalistů vybrala Noční krém ARGAN & OPUNCIE. Odličovací pěna ARGAN & OPUNCIE si místo ve finále vydobyla v kategorii pro přípravky určené k čištění pleti, Best New Cleanser. Absolutní vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni 31. května v Londýně.

Specialitou této soutěže je, že porota ve velkém finále vyhlašuje pouze vítěze. Druhá a třetí místa neexistují. Pure Beauty Global Awards patří mezi největší světové soutěže. Do minulého ročníku bylo přihlášeno rekordní množství produktů, téměř 800 ze 42 zemí světa.

„Věděli jsme, že naše přípravky jsou kvalitní, za každým z nich se skrývá téměř dvouletý vývoj. Skutečně každý produkt ladíme, jak je to jen možné. Na začátku jsme však nevěděli, jestli se můžeme měřit s velkými vyhlášenými značkami. Natož je porážet. Je nám ohromnou ctí a současně velkým závazkem do budoucna, že je porážet dokážeme.,“ říká František Vorel, zakladatel společnosti.

V roce 2021 značka Ego Harmony získala dvě medaile na jiné prestižní soutěži, Global Green Beauty Awards. Vyživující krém ARGAN & OPUNCIE získal stříbrnou medaili v kategorii Best Argan Product a Pleťový peeling dokonce zvítězil v kategorii Best Cruelty Free Beauty Products.

Všechny oceněné přípravky najdete v Novém dárkovém setu za zvýhodněnou cenu. Do 30. dubna navíc k dárkovému setu získáte ZDARMA novinku, oční sérum ARGAN & OPUNCIE, v hodnotě 350 Kč.

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA A PARFÉMY KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA EGO HARMONY ODLIČOVACÍ PĚNA OČNÍ SÉRUM

Související články

Podzimní novinky Dermacol

DERMACOL PŘEDSTAVUJE PODZIMNÍ NOVINKY

Zajímá vás, jaké novinky si připravila značka Dermacol na tento podzim? Pokud očekáváte něco s vůní skořice, jablka či jiných typicky podzimních tónů, překvapíme vás. Novinky tentokrát voní magnoliemi, citrusy, zázvorem, jasmínem či vanilkou.

Celý článek

Luxusní péče ve čtyřech krocích s Nobilis Tilia

Česká značka přírodní aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia doporučuje každodenní péči o pleť ve 4 krocích - čištění, tonizace, hydratace a výživa.

Celý článek

Nová značka přírodní kosmetiky Juzika vstupuje na český trh

Česká přírodní kosmetika na akné Juzika. Vyvinutá českým vědcem a vyrobená v České republice vstupuje právě dnes na trh. Uvádíme dva inovativní produkty na boj s akné - krém a sérum, které jsou vhodné pro dospívající i dospělé.

Celý článek

Český brand niche parfémů KINTSUGI oslavuje 1. rok

Při této příležitosti představuje nový parfém Hanzo inspirovaný dobře prožitým životem a lesy.

Celý článek

Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Prosinec je dlouhý měsíc a někdo by si určitě rád zkrátil čekání na Štědrý den adventním kalendářem. A ne jen tak ledajakým. Máme pro vás výběr těch nejlepších adventních kalendářů, které jsou přímo nabité kosmetickými bestsellery.

Celý článek

Akné, růžovka nebo ekzém. Jak na nepříjemné trápení s pokožkou? 

Cítit se dobře ve vlastním těle je pro naše psychické i fyzické zdraví jedním ze zásadních faktorů.  Proto mohou jakékoliv viditelné problémy naším sebevědomím pěkně zamávat a ovlivnit nás více, než bychom sami chtěli.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek

ICONIC by Tatiana je parfém plný opojné vůně, díky kterému budete ještě více nespoutaná a osobitá

Tatiana Kuchařová do své ICONIC rodiny přivítala nového člena. Je jím její první parfém, na kterém spolupracovala s Tomáše Arsovem.

Celý článek