dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Česká Miss je opět v plném proudu

Přidat na Seznam.cz
Rozjíždí se již dvanáctý ročník soutěže Česká Miss, který v pražské Galerii HARFA odstartoval první casting. Můžeme vám tak představit první desítku semifinalistek.

Casting je prvním krokem k získání titulu královny krásy a má několik kol. V tom prvním, jak už jsme zvyklí z předchozích ročníků, se dívky představily porotě, která nakonec vybrala adeptky, jež se zúčastní i kola druhého.

Adeptky na letošní titul královny krásy Česká Miss 2016 musely tradičně podstoupit rozhovor s vybranými zástupci poroty v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou, patronkou soutěže Ivou Kubelkovou ale také vítězkami minulého ročníku Nikol Švantnerovou, Andreou Kalousovou a Karolínou Mališovou.

   

„Při rozhovoru s porotou se dívky nesmí bát a musí být přirozené. Ptali jsme se například na tři kladné a tři záporné vlastnosti dívek,“ vysvětluje Iva Kubelková, patronka soutěže. Slova Ivy Kubelkové ostatně potvrzují i zbývající zkušení porotci tvrzením, že setřást ze sebe nervozitu je důležitou součástí celé soutěže. Jen tak mohou dívky ukázat, jaké doopravdy jsou.

Proto zde své pevné místo měl také moderátor akce Pavel Cejnar, který se skvěle staral o uvolnění napjaté atmosféry plné očekávání. Přítomnost známého moderátora dívky nejvíce ocenily asi při promenádě v plavkách, která často bývá pro mnohé z účastnic stresující.

Dívky se však všech úkolů zhostily se ctí a sportovním duchem. Můžeme tak gratulovat první desítce, kterou ovšem ještě čeká „běh na dlouhou trať“.

Do semifinále z castingu v pražské Galerii HARFA postoupily dívky, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Adamcová Eva

Čerbáková Gabriela

Hronková Anastasia

Jiráková Veronika

Kotková Natálie

Krásná Nela

Medová Lucie

Rajecká Anna

Tomanová Klára

Zámečníková Andrea

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2016 NIKOL ŠVANTNEROVÁ IVA KUBELKOVÁ MARCELA KRPLOVÁ

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek