dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Přidat na Seznam.cz
Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Hana Jiřičková pochází z Brna, je vítězkou soutěže Elite Model Look Czech Republic 2007, která ji velmi rychle dostala do velkého světa modelingu. Její kariéra odstartovala neskutečným způsobem a dnes má za sebou zkušenosti s focením kampaní s nejslavnějšími fotografy, objevila se na obálkách prestižních časopisů, ale také spolupracovala se značkami jako Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Max Mara a další. V roce 2014 byla Jiřičková součástí žebříčku 50 nejlepších světových topmodelek stanovených portálem Model.com. Nezřídka je přirovnávána k Daniele Peštové nebo ke Kate Moss.

Snímky do arabské Vogue nafotil fotograf Jason Kim, který se snažil zachytit šedesátá léta. Hana Jiřičková se tak v březnovém vydání objevuje v modelech Paco Rabanne, Emilio Pucci i Michael Kors. Katie Mossman stylizovala modelku do krátkých topů, upnutých legín, s výraznými náušnicemi a květinovými šaty. Dokonale lesklé a hladké vlasy s jemným zatočením působí fantasticky. Fandíme Hance a její kariéře dál!

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HANA JIŘÍČKOVÁ VOGUE ARÁBIA MICHAEL KORS EMILIO PUCCI PACO RABANNE

Související články

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek

Globální výzva k boji proti klimatickým změnám v podobě výstavy designu

Ožehavé a čím dál více řešené téma globálních klimatických změn se promítá do všech odvětví a oborů. I výstava Cooper Hewitt Design Triennial má poukázat na důležitost daného tématu!

Celý článek