dnes je 22.08.2019 a svátek má Bohuslav

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Přidat na Seznam.cz
Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Hana Jiřičková pochází z Brna, je vítězkou soutěže Elite Model Look Czech Republic 2007, která ji velmi rychle dostala do velkého světa modelingu. Její kariéra odstartovala neskutečným způsobem a dnes má za sebou zkušenosti s focením kampaní s nejslavnějšími fotografy, objevila se na obálkách prestižních časopisů, ale také spolupracovala se značkami jako Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Max Mara a další. V roce 2014 byla Jiřičková součástí žebříčku 50 nejlepších světových topmodelek stanovených portálem Model.com. Nezřídka je přirovnávána k Daniele Peštové nebo ke Kate Moss.

Snímky do arabské Vogue nafotil fotograf Jason Kim, který se snažil zachytit šedesátá léta. Hana Jiřičková se tak v březnovém vydání objevuje v modelech Paco Rabanne, Emilio Pucci i Michael Kors. Katie Mossman stylizovala modelku do krátkých topů, upnutých legín, s výraznými náušnicemi a květinovými šaty. Dokonale lesklé a hladké vlasy s jemným zatočením působí fantasticky. Fandíme Hance a její kariéře dál!

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HANA JIŘÍČKOVÁ VOGUE ARÁBIA MICHAEL KORS EMILIO PUCCI PACO RABANNE

Související články

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek

Vkus není otázkou peněz, ale osobnosti, říká designérka interiéru Kateřina Šindelářová

Pro vytvoření dokonalého prostoru ať už pro rodinný život, nebo pro práci, je nezbytné vnímat první dojem z celého projektu. Pocit, který na vás daná místnost či budova dýchne, je základním stavebním kamenem. Pak už společně stavíte svůj vlastní sen…

Celý článek