dnes je 05.08.2020 a svátek má Kristián

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Přidat na Seznam.cz
Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

zdroj: alesbary.cz

Myšlenka nikdy nekončící sezóny provází plavky designérské dvojice alešbáry od A do Z. Plavky jsou navrženy v České republice, vyrobeny v Indonésii pod taktovkou Cover Me Not a ke koupi v alešbáry shop Brno po celý rok. Značka Cover Me Not je česko-indonéského původu, založila ji Simona Trávníčková se svojí nejlepší kamarádkou Kelly Tandiono. Simona se po dlouhé pracovní zkušenosti v roli modelky rozhodla usadit v Indonésii, kde po nějaké době založila firmu s evropskými kořeny a silnou vazbou k našemu kontinentu. Nejspíš i proto jsou veškeré jejich produkty vyráběny ručně a zcela Fair Trade formou.

zdroj: alesbary.cz

Tedy i plavky alešbáry jsou vyráběny v malé dílně švadlenami, které do výroby vkládají kvalitní ruční práce. Konkrétně plavky alešbáry šije švadlena Ibu Lany.

„U kolekce plavek jsme se zaměřili na jednobarevné varianty, především v základní barevnosti pro tuto sezonu. Bikiny jsou v minimalistických střizích a celkové plavky mají zajímavé prvky např. v podobě násobených ramínek,“ svěřil nám ke kolekci jeden z autorů Aleš Šeliga, který dále doplnil, že do návrhů plavek přenesli se svou ženou Bárou část své designérské osobnosti. „Obecně vyznáváme jednoduché, ale promyšlené střihy. V kolekcích dbáme na kvalitu materiálů, což platí i u plavkových řad.“

Kolekce je určena ženám různých tvarů, názorů, vyznání i společenských vrstev, které spojuje touha po originalitě, kvalitě, jednoduchosti a oděvu i doplňku s promyšlenou koncepcí.

zdroj: alesbary.cz

Česká značka alešbáry nedávno také představila svou aktuální nadčasovou kolekci, kterou tentokrát ladila do různých odstínů šedi. Modely #mysoul #mymind jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako je merino, čistá bavlna, hedvábná organza a viskóza v mnoha variacích. Akcenty červeného hedvábí pak najdeme v navazujících modelech #myblood.

Značka Alešbáry obecně inklinuje k technicky čistým materiálům v jejich původním stavu. Baví ji jejich převtělování do fashion produktu, kterým se možná nikdy neměly stát. Opakujícím se a čitelným rukopisem jsou i vertikální střihová řešení.

zdroj: alesbary.cz

zdroj: alesbary.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DOMÁCÍ TVORBA ALEŚBÁRY COVER ME NOT LOKÁLNÍ MÓDA LOKÁLNÍ TVORBA ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Letní láska je ta lněná

Teplé dny přicházejí a s nimi i letní outfity z materiálů, které nám slibují zabezpečit v létě dokonalý komfort. Lehké rozevláté šaty, sukně, halenky a kalhoty k létu neodmyslitelně patří. K nejlepším materiálům na léto jednoznačně řadíme len!

Celý článek

Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Toužíte-li na českém trhu najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky, nebudete mít snadnou práci. My jsme to za vás udělali a představujeme kolekci From Ocean To Ocean.

Celý článek

Fashion must have: Srpen provází láska

Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

Celý článek

Žlutá k létu jednoznačně patří! Naučte se ji nosit i správně kombinovat

Žlutá barva znamená optimismus, smích a štěstí. Přináší nám radost a světlo do našeho šatníku. I když se může zdát příliš odvážná a výrazná, když se jí naučíte správně kombinovat, velmi rychle si ji zamilujete a už ji ze své skříně nedovolíte odejít.

Celý článek

Ani zima, ani teplo. Jaký outfit zvolit, když v létě nejsou tropy?

Počasí je věčné a zároveň i vděčné téma. Dokáže prostě občas pěkně potrápit. Pokud se vám také stává, že si nejste jisti, co si obléci, když je venku zrovna tak nějak nijak, máme pro vás pár tipů, jak podobnou situace hravě zvládnout.

Celý článek

Šaty a léto: nejlepší kombinace. Jaké barvy letos vybrat?

Trendy letošního léta jsou plné zářivých barev. Kdy jindy je také ten pravý čas na to, se trochu odvázat a popustit pomyslnou uzdu všem barvám. Nechte se inspirovat outfity, které jsme pro vás vybrali.

Celý článek