dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Přidat na Seznam.cz
Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

foto Petr Hrubeš / se svolením značky LADA

Česká módní značka LADA je synonymem minimalistické elegance, ale také unikátní patentované nanotechnologie a udržitelnosti. V duchu slow fashion tvoří módní směr již 15 let, přičemž ruční výrobu ve vlastním krejčovském ateliéru doplňuje o unikátní nanomateriály. Vznikají tak vysoce pohodlné a funkční modely, které jsou antibakteriální, vynikají perfektní termoregulací a schopností odvést od těla vlhkost.

Modely s originálním rukopisem módní návrhářky Lady Vyvialové spojují minimalistickou eleganci a kvalitu v odívání s vysokou praktičností a vyhoví i těm nejnáročnějším potřebám.   

foto Petr Hrubeš / se svolením značky LADA

Jednotlivé monochromatické oděvy navrhla autorka kolekce v základních odstínech bílé, černé, šedé, béžové a vínové. Fotky kolekce, které vznikly v pohybu, dávají větší prostor představit si, jak tyto kousky v reálu opravdu vypadají. Sympatické modely dopřejí pocit elegance i pohodlí díky volnějším střihům nebo alespoň jejich částem.

Tak jak známe předchozí tvorbu Lady Vyvialové, stejně tak svůj rukopis nese i do aktuální kolekce. Čisté linie jsou alfou a omegou značky LADA, protože jdou ruku v ruce s myšlenkou slow fashion. Nakonec pokud chceme některé kousky nosit opakovaně, musí být kombinovatelné s různými modely, což nám jednoduché siluety dopřejí.

foto Petr Hrubeš /  se svolením značky LADA

Přidat na Seznam.cz
MÓDA ČESKÁ MÓDA LADA ČESKÁ MÓDNÍ ZNAČKA LADA DOMÁCÍ TVORBA

Související články

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek
Jitka Klett Couture

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.

Celý článek

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Kristen, Vittoria a Paloma ve fantasy kampani značky H&M

Kristen, Vittoria a Paloma se chopily ztvárnění módní fantazie inspirované virtuální realitou. H&M Innovation Story je kampaň, která symbolizuje tři odlišné dimenze módy.

Celý článek
MODIVO Black Friday

MODIVO POVYŠUJE BLACK FRIDAY NA VYŠŠÍ LEVEL A ZAJÍMAVÝMI NABÍDKAMI SE CHLUBÍ CELÝ MĚSÍC

Black Friday je považován za největší “svátek slev", který letos připadá na 25. listopad. Přestože slevové šílenství po celém světě začíná přímo ve zmiňovaný den, v MODIVO mění Black Friday na Black Month. Využijte exkluzivní příležitost a doplňte svůj šatník o nejnovější trendy. 
 

Celý článek

Corpus Lingerie spouští novou kolekci spodního prádla Candy Pink na podporu růžového října

Brněnská značka Corpus Lingerie s myšlenkou na podporu prevence rakoviny vytvořila kolekci Candy Pink, která svou jasně růžovou barvou odkazuje na projekt #prsakoule, který probíhá v rámci růžového října.

Celý článek

Podzimní styling nejen do kanceláře

Dlouhé korporátní chodby by rozhodně mohly být dobrým pomyslným molem, co myslíte? Tak proč si to jen představovat. Rozzařte s pomocí aktuálních trendů právě tu vaši kancelář a vneste mezi své kolegy trochu svěžího podzimního vánku.

Celý článek