dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Přidat na Seznam.cz
Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

foto Petr Hrubeš / se svolením značky LADA

Česká módní značka LADA je synonymem minimalistické elegance, ale také unikátní patentované nanotechnologie a udržitelnosti. V duchu slow fashion tvoří módní směr již 15 let, přičemž ruční výrobu ve vlastním krejčovském ateliéru doplňuje o unikátní nanomateriály. Vznikají tak vysoce pohodlné a funkční modely, které jsou antibakteriální, vynikají perfektní termoregulací a schopností odvést od těla vlhkost.

Modely s originálním rukopisem módní návrhářky Lady Vyvialové spojují minimalistickou eleganci a kvalitu v odívání s vysokou praktičností a vyhoví i těm nejnáročnějším potřebám.   

foto Petr Hrubeš / se svolením značky LADA

Jednotlivé monochromatické oděvy navrhla autorka kolekce v základních odstínech bílé, černé, šedé, béžové a vínové. Fotky kolekce, které vznikly v pohybu, dávají větší prostor představit si, jak tyto kousky v reálu opravdu vypadají. Sympatické modely dopřejí pocit elegance i pohodlí díky volnějším střihům nebo alespoň jejich částem.

Tak jak známe předchozí tvorbu Lady Vyvialové, stejně tak svůj rukopis nese i do aktuální kolekce. Čisté linie jsou alfou a omegou značky LADA, protože jdou ruku v ruce s myšlenkou slow fashion. Nakonec pokud chceme některé kousky nosit opakovaně, musí být kombinovatelné s různými modely, což nám jednoduché siluety dopřejí.

foto Petr Hrubeš /  se svolením značky LADA

Přidat na Seznam.cz
MÓDA ČESKÁ MÓDA LADA ČESKÁ MÓDNÍ ZNAČKA LADA DOMÁCÍ TVORBA

Související články

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Celý článek
CONVERSE X IBN JASPER

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.

 

Celý článek

501®: Číslo, které vše změnilo

Příští rok oslaví Levi’s® 150. výročí ikonických 501® džínů. Tento kus oblečení symbolizuje trvalou módní stálici, ze které se stala globální ikona s velmi bohatou historií.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek