dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

České celebrity vyzkoušely legendy mezi domácími spotřebiči

Přidat na Seznam.cz
Konečně první Concept Store KitchenAid, jehož domácí spotřebiče se objevují v každém americkém filmu, dorazil i k nám. Jako první je vyzkoušely naše VIP osobnosti.

Není to zas tak dávno, co se říkalo jedněm cigaretám „Ameriky“. Všichni se totiž shodovali na tom, že co bylo ze západu, tedy z Ameriky, bylo dobré, lepší a hlavně kvalitnější.

V dnešním světě se řeší spíš otázka stylu, ale stále převládá názor, že čím víc na západ, tím lépe. Proto řadě z nás udělá radost, že se u nás objevil Concept Store KitchenAid, jehož spotřebiče jsou legendou. Slavnostní otevření nové prodejny KitchenAid si nenechali ujít ani známé osobnosti.

„V téhle prodejně se cítím jako doma. Protože stejně jako tady, tak i v mé kuchyni je veškeré vybavení od firmy Potten & Pannen Staněk. Má perfektní nadčasový design a je tak kvalitní, že vydrží déle, než já. Jediná vada je, že už si nikdy nekoupíte nové, protože tohle prostě přetrvá věčně,“ sdělila své pocity Veronika Freimanová, kterou pojí s Pavlem Staňkem, prezidentem Potten & Pannen Staněk, již více jak dvacetileté přátelství.

Kvalitu těchto výrobků si pochvaluje i Hana Zagorová, která neváhala na otevření obchodu přijít i se Štefanem Margitou: „S manželem se rádi obklopujeme krásnými, ale hlavně kvalitními věcmi. Proto u nás kuchyňské spotřebiče KitchenAid mají dveře otevřené. Přesně plní funkci, kterou od přístrojů tohoto typu vyžadujeme a navíc jsou designově naprosto originální a skvostné.“

A jak to vidí hvězda openingu a velká kamarádka majitelů Simona Krainová? „Nikdy jsem moc nevařila. Dnes vařím z povinnosti k dětem, ale už jsem si zvykla. Snažíme se vařit zdravě a jednoduše. Jsem ráda, že existují všemožné robotické pomůcky v kuchyni, které mi pomáhají se s tím poprat. Karel si už na moji kuchyni taky zvyknul :) a moc si ji pochvaluje. l v Potten & Pannen Staněk nakupuji ráda, kluci mají řadu vychytávek a mají moc hezké věci!“ 

Dříve se říkávalo „co Čech, to muzikant“, dnes se to s kulinářským boomem, kdy stále více lidí chce umět připravovat nejrůznější speciality, mění na „co Čech, to kuchař“. Někteří jsou dokonce oboje – jako například Hana Zagorová a Štefan Margita, kteří si společně s ostatními VIP – Lindou Bartošovou, Mahulenou Bočanovou, Veronikou Freimanovou, Marcelou Holanovou, Simonou Krainovou, Osmany Laffitou, Renatou Langmannovou, Sabinou Laurinovou, Jiřím Mádlem, Evou Pilarovou, Zdeňkem Pohlreichem, Janisem Sidovským, Emmou Smetanou, Bárou Špotákovou, Petrem Vítkem a Yemim A.D., přišli vyzkoušet přístroje KitchenAid.

Prodejna se v mžiku proměnila v kuchyni, ve které šlehaly, míchaly, mixovaly, rozmělňovaly a drtily připravené potraviny a zpracovávaly různá těsta právě naše VIP. Zdeněk Pohlreich v sobě mistra kuchaře nezapře, chodil mezi ostatními se vztyčenou hlavou, nakukoval jim pod ruce a rozdával rady, jak pracovat lépe. A co si o této značce myslí jeden z našich nejznámějších kuchařů? „KitchenAid znám už docela dlouho. Když si něco kupuju do své kuchyně, vybírám především podle kvality a spolehlivosti přístroje. To, že je to hezký, je jen bonus navíc.“

Jeho rady si vzal k srdci i Jiří Mádl a svůj čerstvě upečený moučník nakrájel se vší opatrností. Jirka si se svou přítelkyní Evou Josefíkovou přišel obhlédnout trh, neboť si potřebují vybavit kuchyni. A to by nebyl Jirka, aby nevtipkoval: „Práci v kuchyni miluju... můžu se na ni dívat celý hodiny.“

Vyzkoušet spotřebiče přišla také Mahulena Bočanová: „S Marínkou často pečeme koláče, buchty nebo bábovky. Marínka mi pomáhá, ale pro jistotu ji kontroluji, aby si neublížila. Tohle je super, stačí zmáčknout tlačítko a jede to samo. To bych se o Marínku nebála a klidně bych jí nechala větší prostor.“

Spousta lidí si své jídlo fotí, umisťuje na sociální sítě a chlubí se svými výtvory. K dokonalému výtvoru je ale potřeba mít kvalitní přístroje, které jsou funkční a bytelné, ale rovněž jsou skvělým doplňkem a přesně takové jsou Spotřebiče KitchenAid, jejichž nadčasový design se nezměnil od začátku století.

Zdroj: pottenpannen.cz
Foto: Potten & Pannen

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY KITCHENAID POTTEN&PANNEN STANĚK SPOTŘEBIČE SIMONA KRAINOVÁ OSMANY LAFFITA RENATA LANGMANNOVÁ ZDENĚK POHLREICH KUCHYNĚ

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek