dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

České modelky dneška, které jsou úspěšné v zahraničí

Přidat na Seznam.cz
Jsou mladé, krásné a dokázaly uspět ve světě modelingu v zahraničí. U nás nejsou příliš známé. O kterých modelkách mluvíme? 

Většina jich vyhrála prestižní soutěž Elite Model Look, a některé dokonce na celosvětovém finále. Ale některé uspěly i tak!  Česká krása je ve světě proslulá. Unikátní nebo klasický vzhled je z českých končin velmi žádaný. 

Linda Novotná

180 cm vysoká Linda se objevila na přehlídkách pro Emilio Pucci nebo Delpozo. Pochází původně ze Slovenska. Na světových molech je k vidění od roku 2017. Pravidelně se objevuje i v módních časopisech u nás. Její kariéra ve světě teprve vzkvétá.

 

Denisa Dvořáková

Vítězka mezinárodní Elite Model Look soutěže z roku 2006 je vyhledávanou modelkou zejména v New Yorku. Její kariéra se nastartovala ihned po tom, co soutěž vyhrála. Šla přehlídky pro značky Prada, Chanel, Dior, Versace, Fendi, Valentino nebo Galliano. Byla na obálce italské Vogue. Nyní ve svých 29 letech spíše fotí kampaně a do časopisů. 

 

Hana Jiříčková

V roce 2007 vyhrála Elite Model Look v České republice. Poté se jí rozjela kariéra rychlostí blesku. Objevila se na mnoha obálkách Vogue po celém světě, fotila s nejlepšími fotografy a byla i andílkem Victoria's Secret. Ve 28 letech patří stále k nejvyhledávanějším modelkám. Měří 177 cm. 

 

Eva Klímková

Mezinárodní vítězka soutěže Elite Model Look 2013 byla předurčena být úspěšnou modelkou! Její podoba s Kate Moss je nepopiratelná. Neměla tehdy žádné zkušenosti ani ambice být modelkou. Dnes je hvězdou zejména v Asii. Měří 178 cm a je jí 21 let. 

 

Barbora Podzimková

Mladičká Barbora vyhrála ve svých 15 letech u nás i v zahraničí Elite Model Look soutěž. Odjela ihned fotit a čerpat zkušenosti do Asie. Měří 178 cm. Ve svých 19 letech šla přehlídky pro mnoho známých návrhářů. Patří mezi vyhledávané mladé modelky a modelingovou elitu v zahraničí.

 

Jana Tvrdíková

Další úspěšná vítězka Elite Model Look soutěže u nás a v zahraničí v roce 2016. Jana je dcerou exministra Tvrdíka. Nyní si jí velmi oblíbil pro své přehlídky Karl Lagerfeld. Jana šla po mole pro Valentino nebo Chanel. Je slibným talentem, který už teď má úžasné úspěchy v zahraničí. Janě je 20 let. Kdo se může pochlubit selfie se supermodlekou Gigi Hadid? Jana ano!

Zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MODELKY ČESKÉ MODELKY SUPER MODELKY ÚSPĚŠNÉ ČESKÉ MODELKY ZAHRANIČÍ

Související články

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek