dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

České modelky dneška, které jsou úspěšné v zahraničí

Přidat na Seznam.cz
Jsou mladé, krásné a dokázaly uspět ve světě modelingu v zahraničí. U nás nejsou příliš známé. O kterých modelkách mluvíme? 

Většina jich vyhrála prestižní soutěž Elite Model Look, a některé dokonce na celosvětovém finále. Ale některé uspěly i tak!  Česká krása je ve světě proslulá. Unikátní nebo klasický vzhled je z českých končin velmi žádaný. 

Linda Novotná

180 cm vysoká Linda se objevila na přehlídkách pro Emilio Pucci nebo Delpozo. Pochází původně ze Slovenska. Na světových molech je k vidění od roku 2017. Pravidelně se objevuje i v módních časopisech u nás. Její kariéra ve světě teprve vzkvétá.

 

Denisa Dvořáková

Vítězka mezinárodní Elite Model Look soutěže z roku 2006 je vyhledávanou modelkou zejména v New Yorku. Její kariéra se nastartovala ihned po tom, co soutěž vyhrála. Šla přehlídky pro značky Prada, Chanel, Dior, Versace, Fendi, Valentino nebo Galliano. Byla na obálce italské Vogue. Nyní ve svých 29 letech spíše fotí kampaně a do časopisů. 

 

Hana Jiříčková

V roce 2007 vyhrála Elite Model Look v České republice. Poté se jí rozjela kariéra rychlostí blesku. Objevila se na mnoha obálkách Vogue po celém světě, fotila s nejlepšími fotografy a byla i andílkem Victoria's Secret. Ve 28 letech patří stále k nejvyhledávanějším modelkám. Měří 177 cm. 

 

Eva Klímková

Mezinárodní vítězka soutěže Elite Model Look 2013 byla předurčena být úspěšnou modelkou! Její podoba s Kate Moss je nepopiratelná. Neměla tehdy žádné zkušenosti ani ambice být modelkou. Dnes je hvězdou zejména v Asii. Měří 178 cm a je jí 21 let. 

 

Barbora Podzimková

Mladičká Barbora vyhrála ve svých 15 letech u nás i v zahraničí Elite Model Look soutěž. Odjela ihned fotit a čerpat zkušenosti do Asie. Měří 178 cm. Ve svých 19 letech šla přehlídky pro mnoho známých návrhářů. Patří mezi vyhledávané mladé modelky a modelingovou elitu v zahraničí.

 

Jana Tvrdíková

Další úspěšná vítězka Elite Model Look soutěže u nás a v zahraničí v roce 2016. Jana je dcerou exministra Tvrdíka. Nyní si jí velmi oblíbil pro své přehlídky Karl Lagerfeld. Jana šla po mole pro Valentino nebo Chanel. Je slibným talentem, který už teď má úžasné úspěchy v zahraničí. Janě je 20 let. Kdo se může pochlubit selfie se supermodlekou Gigi Hadid? Jana ano!

Zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MODELKY ČESKÉ MODELKY SUPER MODELKY ÚSPĚŠNÉ ČESKÉ MODELKY ZAHRANIČÍ

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek