dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Československý startup přinese virtuální zkoušení produktů

Přidat na Seznam.cz
Další mílový krok nás posunul do budoucnosti. Zkoušení produktů online z pohodlí domova již není žádné sci-fi. Nyní si ho můžete dopřát i vy.

Jak to celé funguje?

Web kamera vašeho počítače nebo mobilního telefonu přenáší vaši tvář do tzv. zrcadla a vy si jen pohodlně listujete mezi jednotlivými produkty, které vám program nabízí. Vše se tak odehrává snadno a rychle odkudkoliv na světě.

Za vším stojí plugin Virtooal.com, o kterém jeden ze spolumajitelů, Vít Endler, říká: „Celé zobrazení věrně simuluje reálné zrcadlo a zákazník e-shopu si může vyzkoušet různé modely brýlí v pohodlí svého domova. V zobrazování produktů v Live modu jsme se výrazně posunuli.“

Jednou z unikátních funkcí je i „Live listing mode“, kterou nenabízí žádný z konkurentů Virtooal.com. Spočívá v přenosu živé tváře uživatele přes web kameru, který si jen listuje mezi jednotlivými produkty, které se zobrazují přímo na něm. Tak jako by se celý čas skutečně díval do zrcadla. Znamená to, že zákazník nemusí složitě procházet jednotlivé stránky nabídky, ale pohodlně, a hlavně rychle si vybere produkt z produktového listingu.

Vybírat můžete i pomocí své fotografie

Další novinkou je „Presonalized product listing“, tedy funkce, prostřednictvím níž nahrajete do Magic mirror svou fotku a ta se automaticky načte do všech produktů na stránce. Tedy například za všemi slunečními brýlemi uvidíte svou tvář. Urychlíte tím svůj výběr finálního produktu.

Aktuálně je možné ve všech verzích cenových programů Virtooal.com využívat live mode pro zkoušení brýlí. Stejně tak můžete vyzkoušet, jak vám padne konkrétní rtěnka, make-up, barva na vlasy nebo barevné čočky. Kdo jde do budoucnosti s námi?

virtooal.com

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI STARTUP VIRTOOAL.COM SLUNEČNÍ BRÝLE VIRTUÁLNÍ REALITA VIRTUÁLNÍ ZKOUŠENÍ

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek