dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

Československý startup přinese virtuální zkoušení produktů

Přidat na Seznam.cz
Další mílový krok nás posunul do budoucnosti. Zkoušení produktů online z pohodlí domova již není žádné sci-fi. Nyní si ho můžete dopřát i vy.

Jak to celé funguje?

Web kamera vašeho počítače nebo mobilního telefonu přenáší vaši tvář do tzv. zrcadla a vy si jen pohodlně listujete mezi jednotlivými produkty, které vám program nabízí. Vše se tak odehrává snadno a rychle odkudkoliv na světě.

Za vším stojí plugin Virtooal.com, o kterém jeden ze spolumajitelů, Vít Endler, říká: „Celé zobrazení věrně simuluje reálné zrcadlo a zákazník e-shopu si může vyzkoušet různé modely brýlí v pohodlí svého domova. V zobrazování produktů v Live modu jsme se výrazně posunuli.“

Jednou z unikátních funkcí je i „Live listing mode“, kterou nenabízí žádný z konkurentů Virtooal.com. Spočívá v přenosu živé tváře uživatele přes web kameru, který si jen listuje mezi jednotlivými produkty, které se zobrazují přímo na něm. Tak jako by se celý čas skutečně díval do zrcadla. Znamená to, že zákazník nemusí složitě procházet jednotlivé stránky nabídky, ale pohodlně, a hlavně rychle si vybere produkt z produktového listingu.

Vybírat můžete i pomocí své fotografie

Další novinkou je „Presonalized product listing“, tedy funkce, prostřednictvím níž nahrajete do Magic mirror svou fotku a ta se automaticky načte do všech produktů na stránce. Tedy například za všemi slunečními brýlemi uvidíte svou tvář. Urychlíte tím svůj výběr finálního produktu.

Aktuálně je možné ve všech verzích cenových programů Virtooal.com využívat live mode pro zkoušení brýlí. Stejně tak můžete vyzkoušet, jak vám padne konkrétní rtěnka, make-up, barva na vlasy nebo barevné čočky. Kdo jde do budoucnosti s námi?

virtooal.com

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI STARTUP VIRTOOAL.COM SLUNEČNÍ BRÝLE VIRTUÁLNÍ REALITA VIRTUÁLNÍ ZKOUŠENÍ

Související články

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Jaké jsou výhody nošení čoček a kdy zvolit brýle, radí odborník

Dvě třetiny české populace trpí problémy se zrakem. Pravděpodobně i proto roste poptávka po kontaktních čočkách nebo alespoň v kombinaci s brýlemi. Jaké výhody skýtají čočky a kdy raději nosit brýle, radí Kristýna Štěbetáková, optometristka společnosti Alensa.

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek

Koronavirus stál značku Nike 790 milionů dolarů

Akcie Nike klesly za dobu karantény o 4 %. Po celém světě však vzrostl online prodej a oblíbená sportovní značka tak počítá s rychlým vyrovnáním celkové ztráty.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek

Kolekce náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová pomáhá pětileté Leonce

Známá spisovatelka Bára Nesvadbová se spojila prostřednictvím svého nadačního fondu Be Charity s klenotnickou značkou ALOve a vytvořila kolekci náramků, které pomohou statečné Leonce, která se snaží vyhrát svůj boj za svobodnými krůčky.

Celý článek