dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Československý startup přinese virtuální zkoušení produktů

Přidat na Seznam.cz
Další mílový krok nás posunul do budoucnosti. Zkoušení produktů online z pohodlí domova již není žádné sci-fi. Nyní si ho můžete dopřát i vy.

Jak to celé funguje?

Web kamera vašeho počítače nebo mobilního telefonu přenáší vaši tvář do tzv. zrcadla a vy si jen pohodlně listujete mezi jednotlivými produkty, které vám program nabízí. Vše se tak odehrává snadno a rychle odkudkoliv na světě.

Za vším stojí plugin Virtooal.com, o kterém jeden ze spolumajitelů, Vít Endler, říká: „Celé zobrazení věrně simuluje reálné zrcadlo a zákazník e-shopu si může vyzkoušet různé modely brýlí v pohodlí svého domova. V zobrazování produktů v Live modu jsme se výrazně posunuli.“

Jednou z unikátních funkcí je i „Live listing mode“, kterou nenabízí žádný z konkurentů Virtooal.com. Spočívá v přenosu živé tváře uživatele přes web kameru, který si jen listuje mezi jednotlivými produkty, které se zobrazují přímo na něm. Tak jako by se celý čas skutečně díval do zrcadla. Znamená to, že zákazník nemusí složitě procházet jednotlivé stránky nabídky, ale pohodlně, a hlavně rychle si vybere produkt z produktového listingu.

Vybírat můžete i pomocí své fotografie

Další novinkou je „Presonalized product listing“, tedy funkce, prostřednictvím níž nahrajete do Magic mirror svou fotku a ta se automaticky načte do všech produktů na stránce. Tedy například za všemi slunečními brýlemi uvidíte svou tvář. Urychlíte tím svůj výběr finálního produktu.

Aktuálně je možné ve všech verzích cenových programů Virtooal.com využívat live mode pro zkoušení brýlí. Stejně tak můžete vyzkoušet, jak vám padne konkrétní rtěnka, make-up, barva na vlasy nebo barevné čočky. Kdo jde do budoucnosti s námi?

virtooal.com

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI STARTUP VIRTOOAL.COM SLUNEČNÍ BRÝLE VIRTUÁLNÍ REALITA VIRTUÁLNÍ ZKOUŠENÍ

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Minnie Driver designérkou: představujeme vám její kolekci nábytku a doplňků

Pokud hledáte inspiraci, jak zvelebit váš domov, pak vás určitě zaujme neobvyklá spolupráce herečky Minnie Driver a One Kings Lane.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek