dnes je 04.07.2020 a svátek má Prokop

Chanel Airlines S/S 2016

Přidat na Seznam.cz
Karl Lagerfeld opět dokázal, že jeho nápady jsou nevyčerpatelné a témata kolekcí stále velmi aktuální, modelky a modelové se totiž tentokrát neprocházeli po molu, ale se stylovými kufříky kráčeli po letišti.

Pokud jde o střihy, zpracování a barevnost, máme před sebou typický nadčasový Chanel, kterému se v rukou jeho pilota a módního génia Karla Lagerfelda skutečně daří. Několik trendy prvků bychom ale jistě našli - např. široké kalhoty nebo kombinace vzorů.

 

V kolekci S/S 2016  se mísí inspirace módou pro volný čas 70. let a tvorbou módní návrhářky Laury Ashley se snahou zachovat klasický styl značky, obohatit ho o moderní prvky a dopřát nositelkám co největší pohodlí nejen při létání.

 

Kromě četných šperků, kabelek a praktických kufříků jsou mnohé modely doplněny i slunečními brýlemi, u jiných mají modelky brýle pouze naznačeny na obličeji pomocí make-upu.

 

Foto: Vogue.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA PARIS FASHION WEEK READY TO WEAR CHANEL KARL LAGERFELD MÓDA 70. LET SLUNEČNÍ BRÝLE

Související články

Módní dům Karl Lagerfeld ohlásil novou spolupráci s nigerijským designérem Kenneth Ize

Značka Karl Lagerfeld ve spolupráci s nigerijskými tkalci pod taktovkou návrháře Kennetha Ize přinese estetiku spojenou s tradičním africkým uměním.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Co zabalit na léto? Nezapomeňte na kontaktní čočky a sluneční brýle!

Dovolená klepe na dveře, a tak přemýšlíme, co si sbalit na cesty. Kosmetika a oblečení jsou samozřejmostí, ale jak myslíte na své oči? Zrakem vnímáte až 80 % informací a během volna si všechny vjemy chcete užít dvojnásob.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Zamilujte si znovu sedmdesátky! Jaké trendy se vrací na scénu?

Návrháři se rozhodli znovu oživit módní svět a vytvořili několik ikonických kousků, které zažily největší slávu v sedmdesátých letech. Disko éra plná metalických odstínů, zvonových kalhot nebo boho halenek je zpět v plné síle. 

Celý článek

Líčení pro muže – ano, či ne?

Pánský make-up je pomalu na vzestupu a dostává se i k nám na český trh. I když je líčení dámskou výsadou, tak se časy mění a my se ptáme, zdali to má šanci uspět?

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek