dnes je 16.01.2019 a svátek má Ctirad

CHATTY & ANTIPEARLE na MBPFW 2014

Značka CHATTY představila novou kolekci. Premiéra její prezentace proběhla už na Týdnu módy v Berlíně. S čím konkrétně se české designérky prezentovaly v cizině a do jaké spolupráce se pustily?

Ve značce CHATTY jsou hlavními kreativními motory Anna Tušková Radka Sirková . Dvojici módních návrhářek se podařilo dostat se se svou kolekcí na Týden módy v Berlíně, jenž probíhal přede dvěma měsíci, a nyní svou kolekci předvedly i českému publiku. Módní řada nese název Protected Landscape, je určená pro sezónu Jaro / Léto 2015 a v Berlíně i v Praze ji doprovázely šperky značky Antipearle.

Kolekce nepůsobí jednolitě, jako by se skládala z vícero témat, o nichž si s námi CHATTY chtělo na módní show popovídat. Některé kousky spojoval malý límeček, jiné vzor nebo stejný odstín materiálu. Jednotlivé modely ale téměř všechny zapadaly do kategorie městská móda ve velmi kreativním pojetí. Nápadité kousky mohou být i pohodlné, toho je CHATTY důkazem. Zbytek modelů, například střih šatů vycházející ze smokingu ze smetanově bílého materiálu, představoval dramatickou část přehlídky. Drama totiž nesmí chybět na žádné show značky, která si potrpí i na prezentaci svých výtvorů.

Šperky mají během přehlídek tu nevýhodu, že je většinou divák nestačí zaznamenat. Prohlédne si outfit a modelka už zachází zpátky do zákulisí. To však rozhodně nebyl případ značky Antipearle. Její šperky jsou výrazné, neobvyklé a jak vyplývá už ze samotného názvu, skutečně nekonvenční. Nečekejte drobné doplňky s perlou jako třešničkou na dortu nebo rovnou celou šňůru těchto skvostů. Markéta Dlouhá Márová, jež stojí za autorskou tvorbou Antipearle, sahá po ušlechtilém kovu a doplňuje jej pravými perlami. V tom, co jsme měli možnost zhlédnout na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu, nejvíce vyčníval právě kov. Zaujaly nás hlavně ozdoby uší, protože ty byly znatelné na první pohled a poskytovaly nám o to méně času na zkoumání samotných modelů CHATTY. Takovým spoluprácím návrhářů oděvů a šperků fandíme, jen tak dál!

Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

CHATTY ANTIPERLE MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND

Související články

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je konečně tady!

Těšit se můžete na domácí i zahraniční návrháře, celebrity a přehlídky inspirované přehlídkami v Paříži či v Miláně. SAVE THE DATE 31. 8. 2018.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2018

Přehlídky nadcházející edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představí zavedené domácí značky i začínající návrháře.

Celý článek

CHATTY v jarní kampani představuje novou kolekci

Česká módní značka CHATTY uvedla kampaň k jarní kolekci, kterou potěšila všechny fanoušky české módy.

Celý článek

TOP 5 MOMENTŮ / MODELŮ Z PRAŽSKÉHO FASHION WEEKU

Pražský Fashion week je sice za námi, ale v hlavě ho budeme mít ještě nějakou dobu. Přední návrháři totiž představili své nejnovější kolekce a nebyl bych to já, kdybych nepoukázal na své nejoblíbenější kousky. #JDEMEnaTO! 

Celý článek

Chatty v podzimní kolekci 2017 překvapily paralelou mezi elegancí a hrubostí

Podzimní kolekce pracovala s tradičním denimem, modelky měly nasazené paruky a na všechny přítomné udělaly velký dojem.

Celý článek
CHATTY

MBPFW - Lukáš Macháček a CHATTY

Další z přehlídek jsou za námi. Pojďte se podívat na to, jak vypadaly podzimní kolekce Lukáše Macháčka a značky CHATTY.

Celý článek

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Zveme všechny profesionály a nadšence pro módu na sobotní odpoledne a večer mezinárodního festivalu české a slovenské módy, kterého se zúčastní i významné osobnosti módního průmyslu ze zahraničí.

Celý článek