dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Chcete se stát zrzkou?

Přidat na Seznam.cz
Ppohráváte si s myšlenkou, že by se z vás mohla stát zrzka? 

Právě tato barva, tedy zrzavá, má mnoho podob a různých variant. Pokud se povede, pak budete opravdu krásná a okolí vám bude vaši novou hřívu závidět. Barva může být hodně do zrzava - měděna, lehce do hněda nebo do červena. Tím pádem máte tedy i možnost vybrat si přesně takový odstín, který vám dokonale padne. Sice budete možná muset trochu ustoupit ze svých plánů, ale kvůli tomu, že budete vypadat překrásně, jistě nějaký ten krůček zpět podniknete.

Jak tedy správný odstín vybrat?
Odstín do hněda byste měla zvolit, pokud máte olivovější pleť nebo pleť úplně světlou. Středně světlé pleti budou slušet přímo měděné odstíny nebo i ty lehce dočervena. Stejně tak se hodí k hnědým očím. K růžové pleti volte spíše světlý odstín směřující k hnědé nebo červené. A pokud si přece jen nejste jistá, nechte si poradit od kadeřnice, která vás určitě ve štychu nenechá. Aby byla barva co nejpřirozenější, měla byste se také buďto svěřit do péče kadeřníka v kvalitním kadeřnické salónu a nebo se připravit na poměrně složitou proceduru. Přírodní zrzky mívají totiž vlasy u kořínků světlejší a směrem ke konečkům jsou postupně tmavší. Rozdíl není nijak extrémně výrazný, ale přesto celkový dojem hodně vylepší, pokud se takto nabarvíte. Jen se pozorně podívejte. Proto by tedy bylo třeba, aby i vaše nová barva vypadala podobně a tím pádem co nejvěrohodněji. Možností, jak tohle vyřešit je, že si barvu ke kořínkům nanesete až naposledy a tedy i míň „chytne“ a odstín bude světlejší.

Tak tedy do toho! Krásnou barvu už tedy máte, jak se o ně ale postarat? Aby barva vydržela co nejdéle a nevymyla se, je dobré používat speciální kosmetiku pro barvené vlasy, nejlépe ještě určenou pro zrzavé či červené odstíny. Právě ty se totiž vymývají nejrychleji, což možná už z vlastních zkušeností víte. Vhodný je šampón i kondicionér, oba výrobky byste měla používat u každého mytí, dále zhruba jednou za dva týdny použít rozjasňují tónovací šampon, který vlasy rozzáří a díky tomu budou krásně lesklé a svou barvu si udrží déle. Věnujte jim tedy dostatečnou péči a ony se vám bohatě odmění!

Přidat na Seznam.cz
VLASY BARVA ZRZKA ZRZAVÉ VLASY JAK SE

Související články

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Plánujte, plánujte, plánujte aneb jak se nachystat na nový rok

Plánování je ohromně praktická věc, která vás posune vpřed. Ve vánočním shonu a nově se blížícího roku nám moc času na plány nezbývá. Jak přemýšlet o plánování, než si vůbec otevřeme diáře na nový rok?

Celý článek

Jak se stylově obléknout na svah

Zajímáte se o módu a chcete, aby vám to slušelo za každé situace? Je jedno, zdali jdete na rande, do práce nebo na svah. Sportovní a teplé oblečení lze také snadno kombinovat. Ptáte se, jak svůj šatník vybavit do mínusových teplot?

Celý článek

Navoňte se jako správná Francouzka aneb jak vonět celý den

Každá žena chce krásně vonět, ale výběrem toho vhodného parfému to nekončí. Důležité je především to, jak parfém správně aplikovat, aby vám co nejdéle vydržel. Pojďte se s námi podívat na tipy redakce.

Celý článek

5 tipů, jak upravit dlouhé vlasy

Máte dlouhé vlasy, ale došla vám inspirace na rychlou a jednoduchou úpravu? Máme pro vás několik tipů na účesy, které si zamilujete.

Celý článek

Dámská platinová blond a jak ji nosit

Platinová blond je opět na výsluní. Nebudeme vám lhát i nám se tento trend líbí. Pokud i vy toužíte po změně, máme pro vás inspiraci, jak hvězdně tuto barvu nosit.

Celý článek

Nejvíce trendy účesy pro polodlouhé vlasy

Trendem letošního roku byly polodlouhé vlasy a mikáda. Co přinese nový rok, kde hledat inspiraci a jaký účes zvolit? 

Celý článek

Beauty trendy pařížského fashion weeku

Nejlepší beauty trendy z přehlídkových mol pařížského fashion weeku, které si zamilujete, ale také hravě vykouzlíte i v domácích podmínkách. Slibujeme!

Celý článek