dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Cher v kampani Marca Jacobse

Přidat na Seznam.cz
Podzimní kampaně na sebe nenechávají dlouho čekat. Marc Jacobs byl tak nadšený z té své, že již zveřejnil první ochutnávku. A my už víme proč - obsadil do ní totiž zpěvačku Cher.

Jste překvapení, že zrovna Cher dostala nabídku, stát se hlavní tváří podzimní kampaně značky Marc Jacobs? My už vlastně ani ne. Stačí si poskládat všechny části skládačky a Cher se najednou zdá být logickou volbou. Pamatujete si, s kým Marc Jacobs letos přišel na jeden z nejprestižnějších plesů Met Gala? Ano, byla to Cher, to měla být pro všechny módní fajnšmekry první nápověda. Příště už si jistě dají pozor a budou věnovat více pozornosti osobě, kterou Jacobs na Met Gala vyvede.

Cher pro Marca Jacobse nafotil David Sims a zveřejněna zatím byla jen jedna fotografie. Nám se zatím výsledek líbí. Tahle devětašedesátiletá zpěvačka ví, jak nás zaujmout. Doposud víme, že Fendi si jako svou hlavní podzimní tvář vybralo Kendall Jenner, Roberto Cavalli Caru Delevingne, takže když už nic jiného, Marc Jacobs je letos velmi originální!

UPDATE:

Ke kampani se připojila Willow Smith, čtrnáctiletá dcera herců Willa Smithe a Jady Pinkett Smith. A jsme napnutí - Marc do pár týdnů zveřejní další tvář své podzimní a zimní kampaně. Máte tipy?

Foto: telegraph.co.uk, photocouture-show.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CHER MARC JACOBS

Související články

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Milan Fashion Week: Módní dům Versace předvedl kolekci plnou latexu a korzetů

Dramatická i sexy kolekce z rukou Donatelly Versace přinesla rozporuplné pocity. Návrhářka nešetřila teatrálností i perfektně padnoucími střihy.

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Milan Fashion Week: Kreativní návrhář Fendi čerpal z historie samotné značky

Jakoby se Kim Jones v pozici hlavního návrháře značky Fendi začal skutečně rozehřívat. V čele s Bellou Hadid představil kolekci vyšperkovanou do posledního detailu.

Celý článek

Mladý návrhář Ives Conner představil na London Fashion Week upcyklovanou kolekci

Premiéru v rámci módního týdne v Londýně si vyzkoušel i návrhář těsně po studiích, Ives Conner. Mnohým svým profesně starším kolegům jasně ukázal, jak neplýtvat materiály a myslet víc ekologicky.

Celý článek