dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Chlapecká rozvernost Very Wang

Přidat na Seznam.cz
U Very Wang to už skoro vypadalo, že si vystačí s bílou a černou. Ale ne, ona si to nakonec rozmyslela.

V kolekci tak najdeme mnohem širší barevnou paletu, než jsme si u její první poloviny mysleli. Černo-bílou kombinaci Vera Wang nenásilně oživuje pomocí khaki, hořčicové žluté a vojenské zelené. Zároveň do kolekce pašuje trochu chlapeckého stylu, večerní róby co nejvíce podtrhující ženskost od ní už dávno nečekejte.

 

 

Tradiční večerní róbu totiž Vera rozbíjí na několik kousků, které zase následně spojuje. Značka v kolekci Podzim/Zima 2015-2016 prodlužuje horní díl oděvu a černou látkou obepíná boky. Pak už ale Veru Wang zahalování nebaví a do kolekce přimíchává průhledný materiál, vrství jej a střídá s několikabarevnými kožešinami. Kolekci pak uzavírá dlouhými šaty v béžovém odstínu s výraznými aplikacemi na hrudi.

 
 

Nám se taková Vera líbí, její tvorba se vyvíjí a letos nás svou podzimní a zimní kolekcí překvapila. Až jsme přitom úplně zapomněli, že právě na podzim a v zimě by nám v tom, co Vera Wang předvedla, byla pořádná zima.

 
 

Foto: style.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA VERA WANG CHLAPECKÝ STYL MENSWEAR NEW YORK TÝDEN MÓDY PODZIM 2016 PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Time to shine / city light

V životě ženy přichází chvíle, kdy skončí s předstíráním, že je někým, kým není a rozhodne se být co nejautentičtější. Nastal čas jejího znovuzrození. A jakmile se setmí, skutečná diva ožije.

Celý článek

Módní svět, který plní sny na zakázku, najdete u návrhářky Julie Haynaliy

Módní návrhářka Julia Haynaliy toužila být součástí módního světa už odmalička. Její sen se nakonec vyplnil a po vystudování prestižní moskevské akademie Metrics si v České republice založila vlastní oděvní ateliér.

Celý článek

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek