dnes je 26.11.2020 a svátek má Artur

Chlapecká rozvernost Very Wang

Přidat na Seznam.cz
U Very Wang to už skoro vypadalo, že si vystačí s bílou a černou. Ale ne, ona si to nakonec rozmyslela.

V kolekci tak najdeme mnohem širší barevnou paletu, než jsme si u její první poloviny mysleli. Černo-bílou kombinaci Vera Wang nenásilně oživuje pomocí khaki, hořčicové žluté a vojenské zelené. Zároveň do kolekce pašuje trochu chlapeckého stylu, večerní róby co nejvíce podtrhující ženskost od ní už dávno nečekejte.

 

 

Tradiční večerní róbu totiž Vera rozbíjí na několik kousků, které zase následně spojuje. Značka v kolekci Podzim/Zima 2015-2016 prodlužuje horní díl oděvu a černou látkou obepíná boky. Pak už ale Veru Wang zahalování nebaví a do kolekce přimíchává průhledný materiál, vrství jej a střídá s několikabarevnými kožešinami. Kolekci pak uzavírá dlouhými šaty v béžovém odstínu s výraznými aplikacemi na hrudi.

 
 

Nám se taková Vera líbí, její tvorba se vyvíjí a letos nás svou podzimní a zimní kolekcí překvapila. Až jsme přitom úplně zapomněli, že právě na podzim a v zimě by nám v tom, co Vera Wang předvedla, byla pořádná zima.

 
 

Foto: style.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA VERA WANG CHLAPECKÝ STYL MENSWEAR NEW YORK TÝDEN MÓDY PODZIM 2016 PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Celý článek

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Návrhářka Bára Sklenářová: Život v cizí zemi, bez rodiny, peněz a hezkého počasí vás prostě zocelí

První velkou kolekci má za sebou, studium v česku i Anglii jí dalo dobrý start, jen pandemie ji na chvíli zpomalila. Mladá návrhářka Bára Sklenářová se však nevzdává a po večerech připravuje nové střihy, které nám snad brzy představí.

Celý článek

Martin Kohout vychází ze svého osobního stylu bez opory a základů módní školy

Nabírané rukávy, důraz na ženské boky a celkově detaily mladého návrháře Martina Kohouta baví. Ačkoliv nemá jasnou představu o tom, kde bude za deset let, rozhodně ví, co chce tvořit teď a tady.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek