dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Chlapecká rozvernost Very Wang

Přidat na Seznam.cz
U Very Wang to už skoro vypadalo, že si vystačí s bílou a černou. Ale ne, ona si to nakonec rozmyslela.

V kolekci tak najdeme mnohem širší barevnou paletu, než jsme si u její první poloviny mysleli. Černo-bílou kombinaci Vera Wang nenásilně oživuje pomocí khaki, hořčicové žluté a vojenské zelené. Zároveň do kolekce pašuje trochu chlapeckého stylu, večerní róby co nejvíce podtrhující ženskost od ní už dávno nečekejte.

 

 

Tradiční večerní róbu totiž Vera rozbíjí na několik kousků, které zase následně spojuje. Značka v kolekci Podzim/Zima 2015-2016 prodlužuje horní díl oděvu a černou látkou obepíná boky. Pak už ale Veru Wang zahalování nebaví a do kolekce přimíchává průhledný materiál, vrství jej a střídá s několikabarevnými kožešinami. Kolekci pak uzavírá dlouhými šaty v béžovém odstínu s výraznými aplikacemi na hrudi.

 
 

Nám se taková Vera líbí, její tvorba se vyvíjí a letos nás svou podzimní a zimní kolekcí překvapila. Až jsme přitom úplně zapomněli, že právě na podzim a v zimě by nám v tom, co Vera Wang předvedla, byla pořádná zima.

 
 

Foto: style.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA VERA WANG CHLAPECKÝ STYL MENSWEAR NEW YORK TÝDEN MÓDY PODZIM 2016 PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Balenciaga na pařížském týdnu módy: Pařba v Paříži v jarní kolekci 2021

Pařba v Paříži, i tak by se dala nazvat nová letní a jarní kolekce 2021 značky Balenciaga. Tu představil módní návrhář Demna Gvasalia pomocí unikátního filmu, který se opravdu odehrává v noční Paříži. Sluneční brýle a ďábelský podtext jsou už pouhou třešňičkou na francouzském dortu.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek

Nejnovější kolekce značky Dior odráží nový životní styl nakupujících

Maria Grazia Chiuri předvedla v rámci pařížského týdne módy kolekci domu Dior, která byla zaměřena na komfort a intimitu. Chiuri sbírkou zároveň oslavila kvalitní řemeslné zpracování.

Celý článek

Versace se v nostalgické kolekci ubírá pod hladinu moře

Objevte podmořský svět s názvem Versacepolis. Touto větou lákala kreativní ředitelka Donatella Versace diváky, aby zhlédli její nejnovější jarní a letní kolekci 2021 prezentovanou online z Milána. 

Celý článek

Monochromatická kolekce značky Fendi vycházela z myšlenek na rodinu a tradice

Silvia Venturini Fendi se důstojně rozloučila poslední kolekcí, kterou coby kreativní ředitelka dámské divize značky Fendi navrhovala. Její sbírka vycházela z myšlenek na rodinu a tradice a jednalo se o nejkomplexnější kolekci, jakou kdy vytvořila. 

Celý článek