dnes je 07.12.2022 a svátek má Benjamín/Ambrož

CHYSTÁTE PRO SVOU KAMARÁDKU ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Přidat na Seznam.cz
Jak by mohla rozlučka se svobodou vypadat, jakou zábavu na rozlučku zvolit a do čeho se obléci.
Piknik pro nevěstu

zdroj: vlastní moda.cz

Rozlučka se svobodou u nás prožívá obrovský boom a celé léto můžeme téměř ve všech městech a rekreačních střediscích potkat skupinu žen nebo mužů, jak si užívají oslavu svobody a lásky. Při organizaci platí pravidlo, že fantazii se meze nekladou a stejně, jako je originální každá svatba, tak je ojedinělá i rozlučka se svobodou. Máme pro vás pár rad a tipů, jak přichystat nezapomenutelný zážitek a zároveň si užít i přípravy.

Druhy a témata

To jakým způsobem rozlučku připravit, je opravdu jen na vaší fantazii a na tom, jak dobře znáte nevěstu. Opravdu myslete na to, jestli zrovna vaše nevěsta je ráda středem pozornosti a co už je za hranicí zrovna pro ni. Vyhnete se pak rozpačitých chvilek, které by vám mohly celou party zkazit. Pokud si nejste jista, raději se zeptejte i pro případ, že by se tím lehce prozradilo nějaké překvapení. 

Jeden den

Rozlučka může být na jeden den či večer. Máte pouze jeden večer, ale to neznamená, že to nemůžete pořádně rozbalit. Pro nevěstu si přijeďte limuzínou, kterou můžete pronajmout, společností zabývajících se pronájmem vozů na rozlučku je mnoho v každém kraji. Dejte si skvělou večeři, protože s prázdným žaludkem se špatně pije a pak to roztančete v některém z klubů a doplňte o společenské hry, ve kterých nevěstu zapojíte. Nezapomeňte fotit. Z fotek můžete nevěstě na svatbu vytvořit zapečetěné album z rozlučky.

Pokračujeme ráno

Pokud máte to štěstí, že rozlučka, kterou pořádáte, je i s přespáním, můžete ještě pro nevěstu a její tým nechat připravit brunch na další dopoledne, kde se můžete společně ohlédnout za skvělou party a probrat všechny vzpomínky ať ostré nebo i ty mírně rozmazané.

Celý víkend

Všichni víme, že bychom neměly vše zmlsat první večer, ale pravdou je, že jsou všechny na víkend tak natěšeny, že hned první večer se zvrtne. Proto jedna rada od nás je, nic neplánujte na brzké sobotní ráno a snídani přesuňte na oběd. Po obědě malý odpočinek a pak může ta hlavní zábava začit. Pokud máte celý víkend, tak se samozřejmě nabízí možnost, jako jsou víkendy s wellness tématikou nebo jinou relaxací, kterou samozřejmě všechny potřebujeme. Tento druh víkendu jistě ocení malé skupinky, které s tímto nápadem souzní, ale pozor stále nezapomínejte na to, co by si přála nevěsta.

Další možností je víkend ve větších městech, kde je velká spousta možností. Máte tedy větší šanci připravit vše na míru a podle vašich představ. Toho se týká i velký výběr restaurací, barů a klubů pro pozdější večerní zábavu a program. Navíc v každém z těchto měst je opravdu velké množství ubytování, které lze rezervovat i krátkou dobu před příjezdem.

Tipy pro zábavu

V první řadě nejspíše dostanete seznam hostů, kteří na rozlučce budou. Ve většině případů se jedná o kamarádky, které se na tuto akci těší stejně jako vy. Nestyďte se všechny zapojit a rozdat úkoly, které vám ulehčí a jim nepřitíží. Může se jednat napřiklad o otázky ke vztahu. Tato oblíbená hra má již na rozlučkách své místo a vždy se u ní všichni pobaví a někdy i rozněžní. Jedná se o soubor otázek o vztahu nastávajích, kdy oslovíte ženicha, aby vám na krátkém videu odpověděl na otázky, které mu zašlete. Stejné otázky položíte nevěstě na party a poté ji pustíte video. 

Jak se na takovou party pořádně zahřejete? Například party pongem. Jak si ho zahrát : stačí vám pro něj sklenice a pingpongové míčky. Základ je trefit se do skleniček na stole míčkem a kdo se netrefí, pije. Můžete také pravidla upravit tak, že když se někdo netrefí, pije nevěsta.

Také velice oblíbenou součástí je rozlučkový dárek, který může mít mnoho podob. Láskyplný, legrační, lechtivý, vzpomínkový. Nejčastěji je dárek připravován jako krabice naplněná tématickými dárky. Oblíbeným dárkem je například spodní nebo noční prádlo pro svatební noc nebo župánek pro nevěstin svatební den. Župánek využije při přípravách před svatbou, což je obzvlášť praktické pro neporušení make-upu a účesu při převlékání do svatebních šatů.

 

Odpolení zábava skýtá opravdu širokou škálu výběru aktivit

 

Beer/Prosecco bike - celá skupina nasedne na hodinu na cyklovozík a vydá se vstříc ulicím města s pípou uprostřed vozíku.

Loď/člun - ve městech, kde je vodní tok nebo přehrada je skvělým tipem vydat se na loď nebo člun. Lze pronajmout soukromou loď nebo organizovanou projížďku a nebo i pronájem lodi přímo pro rozlučku se svobodou.

Úniková hra - pokud jste fandové únikovek, jistě vás taková zábava na tento den potěší, obzvlášť jestli najdete téma, které nějak souvisí s nevěstou (oblíbený horor nebo detektivní příběh či autor).

Piknik - piknik lze krásně využít při odpoledním odpočinku před večerem a zároveň možností předat dárky, popovídat si a zahrát si nějaké tradiční hry.

Večerní zábava - Každá žena pozvaná na rozlučku se svobodou samozřejmě předpokládá, že se nevěsta bude chtít naposledy podívat na jiné mužské tělo než to, se kterým bude po zbytek života. Je samozřejmě více možností, jak tento pohled nevěstě zprostředkovat. Jako jedna z možností je objednat si privátní striptýz, tento tip se však již stavá variantou, které se nevěsty spíše obávají, než aby se na ní těšily. Další možnost je objednat lístky pro celou skupinu na kabaretní představení, které v okolí pořadané rozlučky zrovna probíhá. Třetí a za nás nejpoužívanější a nejzábavnější možností je návštěva ladies club, který je v každém větším městě a kde se dá objednat spoustu konzumačních i programových balíčků přímo pro vaši akci.

Stejnokroj

Další velice oblíbenou součástí rozlučky je kostým či stejnokroj, který pro nevěstin tým i pro nevěstu vyberete, vytvoříte či nakoupíte. Letošním trendem jsou nášivky nebo nažehlovačky. Nabízí je spousta e-shopů, stačí si vybrat font a barvu a již můžete nažehlovat na jakýkoliv kousek oblečení. Tip od nás je džínová bunda a nažehlovací nápis s vybraným fontem. 


zdroj : vlastní moda.cz

Další doplňky, kterými si můžete ozdobit svou nevěstu, aby se necítila úplně ostudně, jsou čelenky do vlasů nebo věnečky s decentním závojíčkem, přeci jen by měla být od ostatních ze skupiny nějak poznat. Samozřejmě pokud připravujete party pro nevěstu, která se ničeho nebojí, můžete přistoupit k doplňkům s tématikou trošku lechtivější jako například čelenky, brčka, balónky různých tvarů a velikostí nebo sweet bar se stejnou tématikou (také nabízí mnoho českých e-shopů s party produkty).

Mít na co vzpomínat 

Nejdůležitější je, užít si společný čas a vytvořit si krásné vzpomínky, které vás budou spojovat i v budoucnosti a kterým se jistě často s nevěstou zasmějete. 

 

Přidat na Seznam.cz
SVATBY ROZLUČKA SE SVOBODOU NEVĚSTA DARUJ ZÁŽITEK

Související články

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek

Začalo to vlastními šaty na svatbu, dnes je Monika Srovnalová oblíbenou krejčovou

Vše začalo snem o tom, ušít si vlastní svatební šaty. Jako vyučená dámská krejčová věděla Monika Srovnalová, jak na to a výsledek se skutečně líbil. Zrodila se myšlenka šít šaty nevěstám na míru.

Celý článek

Kam do nejluxusnějšího svatebního salonu a jaká pravidla vás čekají při jeho návštěvě?

Nejluxusnější svatební salon Kleinfeld Bridal ročně oblékne na 17 000 nevěst, sídlí na Manhattanu a čeká zde na nevěsty velký luxus. Zároveň má však zkoušení šatů svá pravidla a omezený čas.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Česká módní značka Petiteé přináší již šestou svatební kolekci, která odráží moderní nevěstu

Svatební modely z rukou šikovných designérek ateliéru Petiteé pro rok 2022 jsou tady. Čeká na vás moderní i elegantní nevěsta s klasickým podpisem značky.

Celý článek

6 originálních vánočních dárků, které obdarovaný jen tak nezapomene

Hledáte originální dárky pro vaše milované? Přinášíme vám hned 6 tipů, které udělají radost v každém věku. Zapomeňte na předražené dárky a dejte svým blízkým zážitek, který potěší.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek