dnes je 11.07.2020 a svátek má Olga

Cítím se dobře, když jsem dobře oblečená

Přidat na Seznam.cz
Jak dalece má oblékání vliv na naše sebevědomí? Platí to, že čím lépe jsem oblečená, tím lépe se cítím? Jak dosáhnout spokojeného outfitu, abyste se opravdu cítila díky oděvu lépe?

„Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka"... Werich s Voskovcem měli jasno. Šaty dělají člověka, tedy aspoň mají velký význam ve chvíli, kdy se tvoří první dojem. Na rande, na pohovor nebo na kávu s přáteli... Pokaždé se člověk oblékne jinak, za jiným účelem. Co je ale vždy pro nás módnice důležité, je jednoduché. Abychom vypadaly nejen dobře, ale i se tak cítily.

Nabyté sebevědomí

Když se setkáme s pochvalou, že nám to sluší, vykouzlí nám to úsměv na tváři, možná i zlepší den. Oblékání a jeho rafinovanost je klíčem k většímu sebevědomí nebo naopak k větší nejistotu. Pojďme se dnes zaměřit spíše na to pozitivní...

Jak dosáhnout požadovaného cíle?

Dejte si na výběr outfitu mnohem více času! Pokud se chystáte někam, kde i další kousek sebevědomí bude hrát klíčovou roli, vsaďte na módu. Ale nezapomínejte i na praktičnost. Ne vždy můžou být lichotivé podpatky tou správnou volbou, ne vždy může být na oblíbenou koženou bundu to správné počasí... Zvažujte, rozmýšlejte...

Mrkněte na styl někoho jiného, pokud si s vlastním nevíte rady. Mnoho modelek či blogerek mají na svých sociálních sítích řadu fotek s outfity. Třeba právě některá z nich nosí to, co by se líbilo i vám. Nebo dosahují variací různých kousků oděvů, které by vás ani nenapadlo sladit dohromady. Jednoduše se inspirujte.

A v neposlední řadě, nechte si poradit. Pokud máte chuť se cítit lépe a vzít to skrze styl a módu, nechte si poradit buď od kamarádky nebo od někoho profesionálního! Ale hlavně se stále řiďte svými instinkty...

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA OUTFITY LIFESTYLE ŽENY AKTUÁLNÍ MÓDA RADY REDAKCE

Související články

Kate Moss, Candice Swanepoel, Jourdan Dunn a další topmodelky v podzimní kampani značky Mônot

Značka Mônot vsadila na hvězdné obsazení hned několika topmodelek. Chytrý tah podtrhuje podzimní kampaň plnou nádherných šatů, sexy těl, krásných koní i přírody. A nejsou to jen Kate a Candice, které rozhodně musíte vidět!

 

Celý článek

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Jaké jsou výhody nošení čoček a kdy zvolit brýle, radí odborník

Dvě třetiny české populace trpí problémy se zrakem. Pravděpodobně i proto roste poptávka po kontaktních čočkách nebo alespoň v kombinaci s brýlemi. Jaké výhody skýtají čočky a kdy raději nosit brýle, radí Kristýna Štěbetáková, optometristka společnosti Alensa.

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Lněné sukně na míru s ručně tkaným pásem si nejenom v létě zamilujete

Barvy a sukně k létu jednoznačně patří. V kombinaci s přírodním materiálem a ručně tkaným pásem získáte nadčasový kousek, který vám vydrží po mnoho let.

Celý článek

Je možné přátelství mezi mužem a ženou?

Na tuhle otázku je těžké jednoznačně odpovědět. Přátelství mezi mužem a ženou někomu zní jako špatný vtip, zatímco jiný to bere jako normální věc. Jak to máte vy?

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek