dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

Přidat na Seznam.cz
V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?  

Zdroj: Womanwaves.com/Getty Images

Přemýšleli jste někdy o životech slavných? Zkuste si představit být drahou polovičkou nejbohatšího a nejslavnějšího fotbalisty na světě. Netflix nám minulý měsíc umožnil pohlédnout pod pokličku života dlouholeté přítelkyně Georginy Rodríguez. Španělská modelka je zatím nejdelším vztahem Cristiana Ronalda. To, že její život není takové pozlátko, jak si mnozí mysleli, odhaluje v minisérii doslova na dřeň. Bylo totiž známo, že si fotbalista své soukromí nesmírně stžeží, a tak i Georgina byla do letoška poměrně velkou neznámou. Shrnuli jsme pro vás 10 faktů, které byste však měli vědět o Georgině Rodríguez.

 

1. Španělská seniorita

Georgina pochází ze Španělska. Její otec ale pochází z Argentiny. S  Cristianem se potkali v Madridu v obchodě módního domu Gucci, kde pracovala jako prodavačka.

2. Není to "jen modelka"

Georgina je velmi pohybově nadaná. Než začala s modelingem, absolvovala úspěšně jeden z nejúspěšnějších tanečních kurzů ve Španělsku. Také se věnovala studiu angličtiny, a dokonce strávila semestr na univerzitě v Anglii. Během svého prvního těhotenství také absolvovala kurz základů účetnictví.

3. Láska na první pohled

Když se v seriálu Georgina dostane k odpovědi na otázku, jak se s Cristianem poznali, rozhodně je jasné, že je velkou zastánkyní lásky na první pohled. O Cristianovi údajně od první chvíle věděla, že je mužem jejího života.

 

4. Malé překvapení

Ačkoli veřejnost přesně neví, kdy začal oficiální vztah Crisitana a Georginy, veřejně se jejich vztah datuje od listopadu 2016, kdy je novináři přistihli na společném výletu v Disneylandu v Paříži. Jejich první dítě, dcera Alana, se narodila přesně rok po této události, tedy v lednu 2017.

5. Moderní máma

Georgina se aktivně zapojila i do rodinného života Cristiana. Ten má z předchozích vztahů syna a dvojčata. Děti však berou Georginu jako vlastní.

6. Mladší než se zdá

Není jednoduché odhadnout Georginy věk. Umí se oblékat velmi mladistvě i konzervativně. Faktem ale je, že Georgina je ročník 1994. Své kratičké dospívání strávila především se svou matkou.

 

7. Soukromí je prioritou

Ačkoli se může zdát, že je Georgina svým způsobem exhibicionista, co do modelingu i do vlastního pořadu, ona i Cristiano dají na soukromí a především pak na soukromí svých dětí. To, co zveřejnila v minisérii a co denně postuje na sociální sítě, je jen zlomek jejího života. O rodině ani o svém milovaném moc nemluví.

8. Ve zdravém těle...

Georgina má mnoho zálib. Mezi tu největší patří cvičení. S Cristianem společně běhají i cvičí ve své domácí posilovně. Nejraději oba plavou.

9. Svatba

Největší překvapení, které Netflix odhalil, bylo manželství Cristiana a Georginy. Ti se vzali v roce 2019 v Maroku.

10. Modelingová kariéra

Modelingová kariéra začala již ve velmi mladém věku. V současnosti se Georgina věnuje módě spíše z businessového pohledu. Má kontraktováno mnoho obchodních vztahů se známými značkami a magazíny. Její jmění bylo v roce 2020 odhadnuto magazínem Forbes na 10 milionů dolarů.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI NETFLIX NETFLIX A NOVINKY CRISTIANO RONALDO

Související články

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Neskutečná Anna a její (ne)skutečný šatník nejen u soudu

Móda, lži, luxus a intriky v hlavní roli. Oblíbená minisérie na Netflixu vyvolává mnoho otázek. Kdo je Anna Sorokin a proč odmítla u soudu vězeňské oblečení? Mladá žena všechny přesvědčila, že je německou dědičkou se svěřenským fondem ve výši 67 milionů dolarů!

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek