dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Přidat na Seznam.cz
Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Letní dovolená u moře, je pro spoustu lidí každoročním rituálem, při kterém hodí pár zavazadel do auta nebo letadla a těší se, až z apartmánu či hotelu vyrazí rovnou na pláž. Děti si užívají písku a báboviček, dospělí šplouchání moře, lahodné koktejly a naprostý relax pro tělo i duši. A jestliže se takové krásné chvíle blíží i vám, nezapomeňte si správně a efektivně sbalit věci na pláž... Jak na to?

Plážová taška

Samozřejmě nejdůležitější je samotná plážová kabela. Neberte si z domova tu, se kterou chodíte na větší nákup. Možná se vám do ní vše potřebné vejde, a přesto je fajn pořídit si jednu vyloženě plážovou, ať se vám do ní věci připravují veseleji. Velkým hitem jsou slaměné velké kabelky či rovnou košíky!

Ovoce a pití

Celý den u moře, skáknout si do hotelu jen na oběd a zase odpolední směna na písku. To jsou letní prázdniny mnoha rodin. Co by rozhodně nemělo chybět v žádné plážové tašce, jsou ovoce a hodně tekutin. Svačinka nejen pro děti, ale i pro vás. Osvěžující nakrájený meloun v pěkné skleněné dózičce, ten přijde vhod napříč věkům a chutím. A voda s citrónem jakbysmet. Malý tip: I přes to, že nemáte termo tašku, zkuste tyto studené potraviny udržet v chladu o trošku déle. Zabalte je do ručníku, termo zákony se postarají o prodloužení zachování teploty.

Taštička na plavky

Možná máte pobyt v resortu, který má svou vlastní pláž, a tak to na pokoj máte kousek. A nebo to máte dál, a přesně pro vás je tento tip: Nepromokavá taštička na plavky. Mokré plavky spolu s tílkem a kraťasy nemusí být špatný outfit na cestu zpátky na pokoj. Ovšem pokud to někomu vadí, jistě najdete na pláži taková ta převlékací místečka, kde si plavky můžete sundat. Neházejte je mezi ostatní věci, ale mějte připravenou speciální taštičku!

Plážová kosmetika & doplňky

Brýle, ručník, krém na opalování, olej na opalování... I na tyto drobné, ač velice potřebné věci, si pořiďte speciální taštičku. Krémy a oleje většinou bývají celé upatlané, brýle se dokážou v kabelce i rozbít či poškrábat a přiznejme si, že mít vše pod kontrolou je mnohem příjemnější pocit.

Sluchátka

Ta jsou velmi důležitá. Mnoho žen, ale i mužů, miluje nekončící opalovačky. Tedy namazat se z obou stran krémem, lehnout si, přemýšlet chvíli se zavřenýma očima a užívat si slunce. Možná vás ale štěbetání ostatních plážových výletníků začne brzy rušit, a proto jsou nejlepšími parťáky pro tyto spirituální chvilky u moře sluchátka. A na ty nezapomínejte! Rozhodně nesmí chybět ani ve vaší kabelce!

Časopisy

Ležet na pláži na lehátku, popíjet sex on the beach, poslouchat šplouchající vlny na břehu a číst si, co nového měla na společenské akci Meghan Markle a jaké budou barvy letošního podzimu v nějakém z ikonických dámských časopisů... To zní celkem dobře, že? Takže ani módní rady v jakékoliv podobě nezapomínejte přibalit. Přečtěte si i třeba módu.cz. A pokud máte rozečtenou některou ze svých oblíbených knih nebo do nějaké nové máte chuť se začíst, voalá! Do kabely s ní!

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA LIFESTYLE ZDRAVÍ A KRÁSA PLÁŽOVÁ TAŠKA PLÁŽOVÉ DOPLŇKY SLUNEČNÍ BRÝLE OPALOVACÍ KRÉM PLAVKY

Související články

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek
About You fashion week

ABOUT YOU FASHION WEEK 2022

Módní přehlídka ABOUT YOU slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně.

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek