dnes je 22.11.2019 a svátek má Cecílie

Co přinesla přehlídka Natali Ruden a její Asia kolekce?

Přidat na Seznam.cz
Přehlídka jako módní show plná známých tváří, luxusních modelů a dokonalých momentů. To je Natali Ruden a její představení nové exotické kolekce.

Kouzlo Číny nebo Japonska. Natali Ruden okouzlila pražské Forum Karlín, kdy představila svou autorskou kolekci s názvem Asia.

Majitelka do svých luxusních modelů oblékla nejednu známou tvář z prostředí českých modelek, nechyběla ani Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová nebo Veronika Kašáková. Návrhářky oblíbená modelka Andrea Verešová však výjimečně na mole zářit kvůli své neúčasti nemohla. Celým večerem hosty prováděl Libor Bouček a po jeho boku se u mikrofonu ocitl Filip Haltmar - syn Natali Ruden.

Natali je známá svými prestižními kolekcemi, které jsou osobité a nadčasové. Její kousky se dají nosit nejednu sezónu. Nyní si pro vdechnutí múzy došla až na daleký východ. Celá módní show se nesla v duchu exotiky a nechyběli ani samotní představitelé již zmiňovaných zemí, které pozvání od návrhářky přijali a zasedli v předních řadách.

Osobitost se úspěšné autorce opravdu nevytratila. V každé kolekci prý zanechá kousek sebe a svůj rukopis nenechává přehlédnout. Výrazné odstíny černé a červené spolu s ústřední barvou bílou vykouzlily v prostorách Karlínu pocit, že jste daleko od domova. A kde? No přece v Asii.

 

Zdroj: FB

Přidat na Seznam.cz
NATALI RUDEN MÓDNÍ KOLEKCE NIKOL ŠVANTNEROVÁ VERONIKA KAŠÁKOVÁ ANETA VIGNEROVÁ ZE SPOLEČNOSTI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek