dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Co přinesla přehlídka Natali Ruden a její Asia kolekce?

Přidat na Seznam.cz
Přehlídka jako módní show plná známých tváří, luxusních modelů a dokonalých momentů. To je Natali Ruden a její představení nové exotické kolekce.

Kouzlo Číny nebo Japonska. Natali Ruden okouzlila pražské Forum Karlín, kdy představila svou autorskou kolekci s názvem Asia.

Majitelka do svých luxusních modelů oblékla nejednu známou tvář z prostředí českých modelek, nechyběla ani Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová nebo Veronika Kašáková. Návrhářky oblíbená modelka Andrea Verešová však výjimečně na mole zářit kvůli své neúčasti nemohla. Celým večerem hosty prováděl Libor Bouček a po jeho boku se u mikrofonu ocitl Filip Haltmar - syn Natali Ruden.

Natali je známá svými prestižními kolekcemi, které jsou osobité a nadčasové. Její kousky se dají nosit nejednu sezónu. Nyní si pro vdechnutí múzy došla až na daleký východ. Celá módní show se nesla v duchu exotiky a nechyběli ani samotní představitelé již zmiňovaných zemí, které pozvání od návrhářky přijali a zasedli v předních řadách.

Osobitost se úspěšné autorce opravdu nevytratila. V každé kolekci prý zanechá kousek sebe a svůj rukopis nenechává přehlédnout. Výrazné odstíny černé a červené spolu s ústřední barvou bílou vykouzlily v prostorách Karlínu pocit, že jste daleko od domova. A kde? No přece v Asii.

 

Zdroj: FB

Přidat na Seznam.cz
NATALI RUDEN MÓDNÍ KOLEKCE NIKOL ŠVANTNEROVÁ VERONIKA KAŠÁKOVÁ ANETA VIGNEROVÁ ZE SPOLEČNOSTI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Související články

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Rozhovor: Veronika Kašáková a její inspirativní projekt Restart se spojili se značkou C&A

C&A nabízí oblečení pro celou rodinu, ale nejvíce se zaměřuje na dámskou módu. Ve svých kolekcích jde vždy dál, hledá nové způsoby zpracování materiálu i výroby, ale hledá i inspirativní ženy, mezi kterými je i Veronika Kašáková.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek