dnes je 23.10.2017 a svátek má Teodor

Co se nosí na nehtech letos na jaře? Grafika!

Sladěným outfitem styling rozhodně nekončí. Sezónní móda totiž neovlivňuje jen naše šatníky, ale projevuje se také na trendech ve zdobení nehtů, čili v nail artu. 

S jakými barvami a designy budete sklízet obdiv u módních guru a co udělat proto, aby nehty vydržely dokonale nazdobené co nejdéle?

Velký comeback barevné francouzské manikúry

Někteří doufali, že už nikdy do módy nepřijde, ti druzí na to zase netrpělivě čekali. Barevná francouzská manikúra je tak jako tak zase v kurzu a ženy po celém světě odkládají bílou ve prospěch zářivých barev. Na takto nazdobených nehtech dominuje pouze barevná špička, zbytek nehtového lůžka se může přetřít bezbarvým lakem. Zároveň je tento typ zdobení ideální pro nadšené laiky, kteří ještě se složitějším nail artem nemají moc zkušeností.

Módní guru s grafikou na nehtech

Letošní jaro spojuje originálním způsobem geometrii a fantazii v jednom z nejpopulárnějších trendů v nail artu - grafických prvcích. Jelikož tento nehtový design vyžaduje perfektní přesnost, nehodí se úplně pro obyčejné laky na nehty, jelikož by všechno pracné zdobení přišlo za pár dní vniveč. Velmi populární alternativu představuje v tomto případě nehtová modeláž, díky které se životnost nail artu může prodloužit až na několik týdnů.

Dominantní vrchní vrstva

Tento relativně exoticky vyhlížející nail art spočívá v tom, že je nejdříve nanesena na nehty jedna vrstva výrazné barvy, načež druhým odstínem zase druhá, která sice pokrývá skoro celé nehtové lůžko, ale zároveň také úplně nezakrývá spodní barvu. Tak se vytvoří velmi kontrastní look, který vypadá na nehtech velmi působivě a určitě stojí za povšimnutí. Klíčovým faktorem u tohoto nehtového designu je správný výběr barevných kombinací, což u UV gelů rozhodně nebude problém, protože se vyrábí v mnoha barevných odstínech.

Neutrální barvy - jednoduchá elegance

Se všemi těmi komplexními zdobicími technikami je třeba si také připomenout krásu jednoduchosti. S jednobarevnými nehty jde velmi lehce zazářit, pokud se vyberou správné barvy. A zrovna toto jaro přišel čas vytáhnout všechny neutrální barvy! V módě jsou odstíny šedé, tělové a vedle nešlápnete ani s bílou! Ale když se to ale vezme kol a kolem, vždycky je důležité řídit se podle vlastního úsudku a vybrat si úpravu nehtů podle osobního stylu.

  

ZDRAVÍ A KRÁSA PÉČE O NEHTY NEHTY

Související články

Dejte své pleti to, co potřebuje

Správná preventivní péče je základem pro zdravou pleť, která se vám odmění. Třeba přirozeným leskem. 

Celý článek

Připravovaná kosmetika Claudie Schiffer má promo fotky

O chystané řadě kosmetiky Claudie Schiffer jsme vás již informovali. Do světa byly vyslány promo snímky. A stojí za to.

Celý článek

Odrosty na nehtech už nejsou tabu! Marc Jacobs z nich udělal trend

I přesto, že vám lak krásně drží, po týdnu ho odlakováváte, jelikož máte odrosty? Asi už nemusíte. Marc Jacobs z udělal z odrostů nový trend!

Celý článek

Pocení jako módní fenomén

Proč se vlastně potíme a proč se potit nechceme? Jak tomu pomáhá Bikram jóga?

Celý článek

Kde sehnat barevné a přirozeně vypadající kontaktní čočky?

Nosíte kontaktní čočky? Rádi byste změnili barvu očí, ale zatím jste nenalezli vhodnou firmu, která vyrábí čočky v širokém spektru barev a ještě k tomu přirozeně vypadající?

Celý článek

Poradíme vám, jak narychlo vylepšit postavu do plavek

Jasně, že je pozdě na hodinové workouty, běhání a dietní stravu. Jednu věc však před odjezdem na dovolenou udělat můžete!

Celý článek

Domácí pomocník k odstranění akné a vylepšení pleti

Face-Up! kosmetický přístroj určený k léčbě akné je designově propracovaný a navíc ho vynalezli čeští vědci!

Celý článek
Petr Krejczy

Rozhovor s vizážistou hvězd - Petr Krejczy

Petr Krejczy ala Pity ušel velmi dlouho cestu. Někteří z vás si ho zřejmě pamatujete z úspěšné soutěže Vyvolení, ale to už je dávná minulost. Již delší dobu totiž Petr žije svým snem a nehodlá to měnit. Co nám na sebe vizážista a kosmetik hvězd prozradil? Čtěte dál. 

Celý článek

Jarní únava? Dobijte baterky pomocí přírody

Jara jsme se vskutku dočkali, ale společně s ním přichází i únava, která z nás dokáže vysát téměř veškerou energii. Nepodávejte se jí, bojujte!

Celý článek

Nejúchvatnější makeup looky Emmy Watson

Herečka a politička Emma Watson je krásná žena. Tentokrát jsme pro vás vybrali některé looky z jejího nádherného líčení. 

Celý článek