dnes je 27.05.2020 a svátek má Valdemar

Co vám na podzim nesmí chybět v kabelce

Přidat na Seznam.cz
Začalo sychravé počasí a s ním období svetrů a stále větší touha zůstat doma na gauči s teplým čajem. Pokud ale doopravdy ven musíte, podívejte se na seznam věcí, které byste měla mít ve své kabelce.

Jelení lůj. Samozřejmě ho můžete zaměnit za krásnou hydratační rtěnku (třeba od Chanelu), ale při změně počasí si potřebujete promazávat rty několikrát denně. Navíc rtěnkou si jen tak nemůžete namazat i odřený nos, který jste si způsobila neustálým smrkáním. Ano, takže do kabelky taky nezapomenout strčit kapesníčky.

Sluneční brýle. Pro jistotu. Asi je nebudete potřebovat. Ale pro jistotu. A protože už se zahalujeme do kabátů a většina našich doplňků vidět není, nebojte se odvázat a zkuste nějaké trendy kousky. 

Deštník. Samozřejmě funguje pravidlo, že když ho zapomenete doma, zákonitě prší, když ho máte s sebou, tak nespadne ani kapka. Ale nejenom skauti jsou vždy připraveni, zvlášť když máme takovou velkou škálu lehkých a skládacích deštníků. Kdo plánuje delší pobyt venku, rozhodně by měl zvážit koupi pláštěnky, holínek a jiných nepromokavých částí šatníku. Krásné oblečení do města nám nabízí dánská značka Rains, u nás dostupná třeba u Freshlabels.

Nová kniha, kterou si budete číst právě na tom gauči, až nebudete muset ven. My doporučujeme Teorii podivnosti od Pavly Horákové, kdo má rád poezii, ten ocení Pernambuco Ivana Wernische. A pokud chcete využít ty kapesníčky, co máte kvůli rýmě v kabelce, tak si můžete poplakat u Hany, knihy, kterou napsala Alena Mornštajnová.

Také by vám v kabelce neměly chybět nasbírané kaštany, natrhnuté lístky z kina nebo divadla a keepcup na teplé nápoje. Protože už si nikdo přece dobrovolně jednorázové kelímky nikdy nevezme, ne?

 

foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE RADY REDAKCE KRÁSA BARVY PODZIMU PODZIM

Související články

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Nejhezčí kosmetické produkty pro váš toaletní stolek

Pokud trávíme, podobně jako v těchto chvílích, více času doma, je přirozené, že chceme do domu vnést více radosti. A tak jistě spousta z nás začala s novou malbou, přestavěním nábytku, přesazením květin a vůbec s větší péčí o naše domovy. Jak ještě více zútulnit váš domov?

Celý článek

Kdo zvládá karanténu lépe: extroverti nebo introverti?

Pandemie koronaviru zaútočila nejen na naše zdraví, ale i na naši mysl. Většina z nás byla uvězněná doma, a zatímco si to někteří náramně užívali, jiní trpěli. Proč tomu tak je a co si z toho můžeme do budoucna odnést?

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Tipy na rychlé líčení i v domácí karanténě

Lehký, rychlý a přesto efektní make-up dokáže divy, a proto pro vás máme několik tipů, jak hravě a během několika málo minut vykouzlit jednoduché líčení, které pozvedne vaše sebevědomí. 

Celý článek