dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Co vám na podzim nesmí chybět v kabelce

Přidat na Seznam.cz
Začalo sychravé počasí a s ním období svetrů a stále větší touha zůstat doma na gauči s teplým čajem. Pokud ale doopravdy ven musíte, podívejte se na seznam věcí, které byste měla mít ve své kabelce.

Jelení lůj. Samozřejmě ho můžete zaměnit za krásnou hydratační rtěnku (třeba od Chanelu), ale při změně počasí si potřebujete promazávat rty několikrát denně. Navíc rtěnkou si jen tak nemůžete namazat i odřený nos, který jste si způsobila neustálým smrkáním. Ano, takže do kabelky taky nezapomenout strčit kapesníčky.

Sluneční brýle. Pro jistotu. Asi je nebudete potřebovat. Ale pro jistotu. A protože už se zahalujeme do kabátů a většina našich doplňků vidět není, nebojte se odvázat a zkuste nějaké trendy kousky. 

Deštník. Samozřejmě funguje pravidlo, že když ho zapomenete doma, zákonitě prší, když ho máte s sebou, tak nespadne ani kapka. Ale nejenom skauti jsou vždy připraveni, zvlášť když máme takovou velkou škálu lehkých a skládacích deštníků. Kdo plánuje delší pobyt venku, rozhodně by měl zvážit koupi pláštěnky, holínek a jiných nepromokavých částí šatníku. Krásné oblečení do města nám nabízí dánská značka Rains, u nás dostupná třeba u Freshlabels.

Nová kniha, kterou si budete číst právě na tom gauči, až nebudete muset ven. My doporučujeme Teorii podivnosti od Pavly Horákové, kdo má rád poezii, ten ocení Pernambuco Ivana Wernische. A pokud chcete využít ty kapesníčky, co máte kvůli rýmě v kabelce, tak si můžete poplakat u Hany, knihy, kterou napsala Alena Mornštajnová.

Také by vám v kabelce neměly chybět nasbírané kaštany, natrhnuté lístky z kina nebo divadla a keepcup na teplé nápoje. Protože už si nikdo přece dobrovolně jednorázové kelímky nikdy nevezme, ne?

 

foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE RADY REDAKCE KRÁSA BARVY PODZIMU PODZIM

Související články

Jak na dokonalou oční linku

Chcete vypadat jako ženy ze žurnálu, ale nevíte, jak si správně namalovat oční linku? S naším návodem z vás bude profík. Už žádné kostrbaté čáry, pandí oči nebo oči pro pláč.

Celý článek

Cítím se dobře, když jsem dobře oblečená

Jak dalece má oblékání vliv na naše sebevědomí? Platí to, že čím lépe jsem oblečená, tím lépe se cítím? Jak dosáhnout spokojeného outfitu, abyste se opravdu cítila díky oděvu lépe?

Celý článek

Camden Town, londýnská oblast plná umění, módy a inspirace

Místo v londýnském městském obvodu známém pro své originální trhy, výborná jídla a talentované umělce. Chcete vidět Londýn z jiného úhlu pohledu? Pak nesmíte vynechat tuto kouzelnou prohlídku.

Celý článek

Pletené šaty vás v podzimních dnech zahřejí, a navíc vypadají skvěle

Počasí se ochlazuje, tak je nutné se trochu zahřát. Pletenina je dokonalým kouskem pro chladné dny. Milujete šaty nejen v létě? Pak je tohle řešení přesně pro vás.

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Rakouská přírodní značka dieNikolai přichází se skvělou biodynamickou kosmetikou a vánočními balíčky

Veganská kosmetika z rakouského města Wachau představuje svou kosmetickou značku dieNikolai a vánoční balíčky pro různé typy pleti. Máte rádi vína Ryzlink a Veltlín? Pak budete spokojeni, protože i tohle jsou tajné přísady.

Celý článek

Vybrali jsme tři podzimní sukně, které si zamilujete

Co je víc ženského než skvěle padnoucí sukně? Existuje několik typů, střihů i barev. My jsme pro vás vybrali tři nejlepší, která vás budou bavit. Jakým sukním na podzim dáváte přednost vy?

Celý článek

Jasmina Alagič pokřtila novou vegan rtěnku značky ANY COSMETICS

Anežka, známá jako Not So Funny Any je jedinou známou Češkou, která vytvořila vlastní a zcela nezávislou kosmetickou řadu. Podporu Anežka získala i u Global Social Awards.

Celý článek