dnes je 17.10.2017 a svátek má Hedvika

Coachella 2017: Neodolatelná fashion inspirace!

První víkend festivalu Coachella je za námi a my jsme si pro vás připravili dokonalou módní inspiraci. To, co si hvězdy na akci oblékají, je totiž neodolatelné a byla by škoda, nevěnovat tomu pozornost! Nechali bychom si totiž ujít zajímavé outfity...

Jeden z nejslavnějších festivalů už je v plném proudu a na internetu se neřeší nic jiného. Akce, konající se v Kalifornii, každoročně přiláká spoustu světových celebrit, které zde ukazují svůj smysl pro módu. Jinak tomu není ani letos. A jejich festivalové outfity zato opravdu stojí.

 

Sice na pódiích vystupují nejznámější interpreti, jako je třeba Lady Gaga. Nás však tentokrát hudba nezajímá a chceme se především podělit o to, co všechno jsme pro vás vybrali. Instagram je totiž plný nasdílených fotografií a bylo tedy těžké najít ty nejlepší. Nám se to ale povedlo a vy se tak můžete těšit na sexy outfity. Crop topy, šatičky, kraťásky a další kousky z krajky, denimu nebo třeba z kůže. V kurzu však jsou i holínky a pláštěnky. 

Odhalená ramena jedou!

Už jsme vám několikrát říkali, že odhalená ramena patří mezi ty největší trendy v roce 2017. My tento styl milujeme a jsme rádi, že jsme ho mohli vidět i na hudebním festivalu. Můžeme se tak nechat inspirovat, co a jak v létě zkombinujeme.

Vzdušné hippie šaty

Není nic pohodlnějšího než vzdušné šaty. Nejen, že se v nich budete cítit pohodlně a dobře, ale také je unosíte na jakoukoli příležitost. Osvojte si romantický vzhled a buďte za holčičku.

Odhalený pupík

Crop topy u nás sice ještě nejedou, ale v Kalifornii se s nimi rozhodně nešetřilo. Což je rozhodně dobře. Nejen, že jsme si mohli prohlédnout dokonalé postavy, ale i tipy, jak krátký top obléct.

 

Nápadů bylo ale k vidění mnohem víc. Podívejte se sami...

Co na festivalové outfity celebrit říkáte?

 

 

COACHELLA MÓDA #moda FASHION outfits JAK SE

Související články

JAK SI UDĚLAT PERFEKTNÍ MAKE UP, POKUD MÁM SVĚTLÉ OČI?

Beauty tutoriály jsou velmi sledované na YouTube, naleznete zde více než pět miliónů videí. Proto vám čas od času přineseme zajímavý tutoriál, který vás může inspirovat a naučit nové zkrášlující techniky. 

Celý článek

Jak si vybrat perfektní kabát na podzim i zimu

Podzim nastoupil se vší vervou, počasí se citelně ochladilo a možná stejně jako já přemýšlíte, jak vybrat perfektní kabátek či bundu.  Prozradíme vám pár základních pravidel.

Celý článek