dnes je 09.04.2020 a svátek má Dušan

Coffee styl oblékání

Přidat na Seznam.cz
Jestli netušíte, oč se jedná, tak jde o velmi jednoduchou věc. A to obléci se do bílých, hnědých a černých barev, tedy barev kávy. Kdo by kávu nemiloval? Obklopte se jí i ve svém šatníku.

Jsme tím, co nosíme, tak proč nenosit to, co nás symbolizuje? Patříte mezi jedince, kteří si bez kávy nedovedou představit den? Dáváte přednost našlehanému latte, slabšímu cappuccinu nebo černému espressu? Barvy o lidech mnohé prozrazují, ale pokud máte raději ne příliš výrazné, pak je tento styl přesně pro vás.

Symbolika barev

Bílá barva znázorňuje čistotu a nevinnost, s kombinací hnědé barvy je perfektní. Pokud ji chcete nosit samotnou, může působit chladně až nepřátelsky. Hnědá symbolizuje sílu, spolehlivost a přírodu, jde o uklidňující tóny. Tmavší odstíny zase značí serióznost a loajalitu. Hnědá byla sice dříve barvou rolníků a dělníků, ale dnes je vše jinak.

Černá patří mezi neutrální tóny a hodí se ke všemu. Můžete si ji vzít kamkoliv a neuděláte chybu – možná jen svatba je výjimkou. Černá barva působí seriózně, klasicky a většinou sluší opravdu všem.

Kávový styl

Je libo kávu s sebou nebo na sebe? Nebojte se kombinovat zemité tóny s bílou zářivou barvou. Je to skvělá volba pro jarní dny. Pokud patříte mezi klasické ženy, které mají plnou skříň, ale i tak neví co na sebe, pak si tento styl zamilujete. Bílé tílko nebo triko má doma asi každý, hnědé kalhoty či sukni k tomu a dílo je hotovo. Barevné kombinace můžete střídat nebo si zvolit jen jednu z nich. Je jedno, jakým barvám dáte přednost nebo jestli odstíny spojíte, ale pointa je jasná. Nechte se inspirovat kávovým stylem.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com, Unspalsh.com

Přidat na Seznam.cz
COFFEE STYL OBLÉKÁNÍ HNĚDÁ BARVA MÓDNÍ STYL BÍLÁ BARVA ČERNÁ BARVA OUTFITY KÁVOVÝ STYL MÓDA DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Pyžamo jako součást vašeho outfitu

Pyžamo je vhodné nejen na večerní relax a přípravu ke spánku, ale také může skvěle posloužit jako pohodlná součást vašeho každodenního outfitu. Že nevěříte?

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek

Dubnová must haves v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek