dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Čtvrtý ročník charitativní události Leonarda DiCapria nabídl mnoho známých osobností

Přidat na Seznam.cz
Na další charitativní akci se Leonardo DiCaprio spojil se svými kolegy z filmu Titanic. Kate Winslet a Billy Zane nebyli jediné hvězdy, které se akce zúčastnili.

Hudební zábavu si vzala na starosti popová hvězda Madonna, která zazpívala spoustu svých velkých hitů, včetně „Ray of Light", „Open your Heart" a „La Isla Bonita". Mezi hosty byli dále Adrien Brody, Sean Penn, Tobey Maguire, Gerard Butler i Lenny Kravitz.

Velký zájem však zaujalo trio „Titanic“ – DiCaprio, Winslet a Zane, když na Instagramu zveřejnili snímek se slovy: „Gang je zpět pohromadě. Nyní zachraňujeme ledovce.“

V rámci čtvrtého ročníku charitativní akce DiCapria v Saint-Tropez se v rámci aukce tržila různá umělecká díla včetně těch od Damiena Hirsta, Urse Fischera či Richarda Prince. Hosté si navíc pochutnali na menu s místními rybami a produkty pocházejícími z místních zdrojů. K večeru do VIP křesel usedli také Cate Blanchett, Marion Cotillard, Penelope Cruz, Tom Hanks, Kate Hudson, Edward Norton, Emma Stone či Uma Thurman. V aukci se utržila částka 30 milionu dolarů.

Během akce proběhlo několik projevů zdůrazňujících naléhavost otázek globálního oteplování, čistoty planety, tání polárních ledů i vyhynutí ohrožených druhů. „Zdraví naší planety je ohrožené - tato krize je skutečná. Zdá se, že jsme zapomněli na fakt, že jsme součástí přírody, a že jsme ve skutečnosti pro přežití závislí na přírodě. Naše přirozené systémy udržují vše, co je nezbytné pro život - jako dostatetek jídla, čistý vzduch a pitná voda," řekl Milutin Gatsby, předseda nadace.

Na základě prohlášení z roku 2008 poskytla nadace Leonarda DiCapria granty ve výši více než 80 milionů dolarů na financování více než 200 projektů zaměřených na ochranu životního prostředí v oblasti ochrany přírody, mořského života a oceánů, v rámci změn klimatu, inovačních řešení a domorodých práv.

wwd.com, instagram.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LEONARDO DICAPRIO KATE WINSLET BILLY ZANE NADACE CHARITATIVNÍ PROJEKT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Související články

Karlie Kloss se podruhé vdala. Tentokrát v šatech návrháře Jonathana Simkai

Druhý svatební obřad Karlie Kloss a Joshua Kuschnera proběhl o víkendu ve Wyomingu. Mezi hosty byli k vidění Katy Perry, Orlando Bloom, Mila Kunis i Diane von Furstenberg.

Celý článek

3 outfity princezny Diany z 80. let se prodaly v aukci za více jak 7,5 miliónu korun

Nejslavnější princezna všech dob nosila nejvíce šik outfity své doby. Každý návrhář ji toužil oblékat. Málokdy se poštěstí vidět v aukci neformální oblečení, které princezna oblékala během 80. let. Prodej v aukci činil rekordní částku.

Celý článek

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Umění, erotické romány a hlavně džíny - to byl svět Glorie Vanderbiltové

V pondělí zasáhl módní svět tragická zpráva. Módní návrhářka a jedna z průkopnic denim džínů Gloria Vanderbilt podlehla ve svých 95 letech rakovině žaludku. Pojďte si s námi připomenout její odkaz, kterým navždy změnila svět oblékání.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek