dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Čtvrtý ročník charitativní události Leonarda DiCapria nabídl mnoho známých osobností

Přidat na Seznam.cz
Na další charitativní akci se Leonardo DiCaprio spojil se svými kolegy z filmu Titanic. Kate Winslet a Billy Zane nebyli jediné hvězdy, které se akce zúčastnili.

Hudební zábavu si vzala na starosti popová hvězda Madonna, která zazpívala spoustu svých velkých hitů, včetně „Ray of Light", „Open your Heart" a „La Isla Bonita". Mezi hosty byli dále Adrien Brody, Sean Penn, Tobey Maguire, Gerard Butler i Lenny Kravitz.

Velký zájem však zaujalo trio „Titanic“ – DiCaprio, Winslet a Zane, když na Instagramu zveřejnili snímek se slovy: „Gang je zpět pohromadě. Nyní zachraňujeme ledovce.“

V rámci čtvrtého ročníku charitativní akce DiCapria v Saint-Tropez se v rámci aukce tržila různá umělecká díla včetně těch od Damiena Hirsta, Urse Fischera či Richarda Prince. Hosté si navíc pochutnali na menu s místními rybami a produkty pocházejícími z místních zdrojů. K večeru do VIP křesel usedli také Cate Blanchett, Marion Cotillard, Penelope Cruz, Tom Hanks, Kate Hudson, Edward Norton, Emma Stone či Uma Thurman. V aukci se utržila částka 30 milionu dolarů.

Během akce proběhlo několik projevů zdůrazňujících naléhavost otázek globálního oteplování, čistoty planety, tání polárních ledů i vyhynutí ohrožených druhů. „Zdraví naší planety je ohrožené - tato krize je skutečná. Zdá se, že jsme zapomněli na fakt, že jsme součástí přírody, a že jsme ve skutečnosti pro přežití závislí na přírodě. Naše přirozené systémy udržují vše, co je nezbytné pro život - jako dostatetek jídla, čistý vzduch a pitná voda," řekl Milutin Gatsby, předseda nadace.

Na základě prohlášení z roku 2008 poskytla nadace Leonarda DiCapria granty ve výši více než 80 milionů dolarů na financování více než 200 projektů zaměřených na ochranu životního prostředí v oblasti ochrany přírody, mořského života a oceánů, v rámci změn klimatu, inovačních řešení a domorodých práv.

wwd.com, instagram.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LEONARDO DICAPRIO KATE WINSLET BILLY ZANE NADACE CHARITATIVNÍ PROJEKT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek