dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Darujte krásu a zdraví

Přidat na Seznam.cz
Dárek k narozeninám se dnes vybírá opravdu nesnadno. Většinou oslavenci přejeme hodně štěstí, spokojenosti a zdraví, ale jaký dárek tato přání skutečně vystihuje?

Když gratulujeme oslavenkyni k narozeninám, s potřesením ruky přejeme hodně štěstí, spokojenosti a hlavně zdraví. Vymyslet dárek k narozeninám, který by tradiční frázi splňoval je někdy nelehké. Co věnovat obdarovanému pro zdraví a pro spokojenost a hlavně pro samotnou radost z dárku? Zkuste darovat něco krásného pro krásu, něco zdravého na zdraví a hlavně něco, co obdarovaná nečeká.

Maminkám k narozeninám nebo jen tak
Co má ráda každá maminka? Je to slovo, je to objetí, je to ujištění, že jí máte rádi. A je škoda, že si na maminky často vzpomeneme, jen když mají narozeniny nebo svátek. Jiné dárky dávají synové, jiné dcery. Tušíte správně – synové většinou shání elektroniku, telefony a chytré pomocníky do kuchyně. Dcery se snaží mamince nenápadně dárkem zprostředkovat to, co je dnes moderní, jakou kosmetiku používat, jaké potravinové doplňky jsou dnes „in“. Pravda je, že moderní trendy jdou kupředu a ne všechny maminky je „stíhají“. Když si na kosmetiku netroufáte, zkuste přemýšlet dál. Byla maminka někdy na masáži? Dnes není problém koupit dárkový certifikát na nejrůznější masáže a zkrášlující nebo relaxační procedury. Oblíbené jsou klasické thajské masáže, ale třeba taková čokoládová, kávová nebo medová masáž má také něco do sebe. Jestli si obdarovaná nepotrpí na masáže, vyberte jiný relaxační zážitek – bylinné koupele, zábaly, sauny nebo třeba kompletní změnu image. Přidejte k dárkovému certifikátu pro vaši maminku kytičku a víc říkat nemusíte.

Kamarádce
Dárky kamarádce se kupují nejsnáze. Většinou si stačí představit, co bychom chtěly dostat my samotné a obdobný dárek pořídit i kamarádce. Pozor ale na nákupy oblečení a módních doplňků. Pokud budete vybírat dárek podle svého vkusu, nemusíte se vždy trefit. I kosmetika a parfémy jsou záležitost ošemetná, a pokud si nejste skutečně jistá značkou, raději neriskujte. Dobrým řešením jsou dárkové poukazy do oblíbené parfumerie nebo butiku. Dnes je nabízí téměř každý obchod a budete tak mít jistotu, že si kamarádka vybere něco, co se jí bude opravdu líbit.

Babičko, přeji ti zdravíčko…
Jistě svou milou babičku znáte. Opravdu jí chcete dát nové bačkory nebo dárkový koš? Dejte jí aspoň kousek z toho, co jí přejete. Darujte babičce kousek krásy a zdraví, které je přeci jen nejdůležitější. Darujte něco, co by nedovolila sama sobě koupit, ať už kvůli pocitu, že to nepotřebuje nebo že je to škoda peněz. Poukaz na pobyt do lázní, na exotické wellness procedury nebo do luxusní restaurace ji určitě potěší.

Zdroj: esennce.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD WELLNESS MASÁŽE DÁRKY PRO ŽENY ORIGINÁLNÍ DÁRKY DÁRKY ZÁŽITKY ESENNCE.CZ

Související články

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

Celý článek

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek
Sušice

BALZÁM PRO TĚLO I DUŠI, SUŠICKO JAKO KLIMATICKÉ LÁZNĚ

Lázeňská dovolená na Šumavě, konkrétně na Sušicku, je rozhodně letošním trendem. Krásná krajina není to jediné, co vás může v této lokalitě čekat. Lázeňství zde má tradici a zažívá obrození.

Celý článek

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

Rowenta představuje žhavé novinky, nyní můžete mít každá svůj beauty salón doma

Představujeme vám nejnovější beauty vychytávky značky Rowenta. Komplexní péče o tvář a krk na úrovni kosmetických a wellness studií, kterou si můžete dopřávat každý den, doma a během pár minut, je nyní splněným snem mnohých z nás. Vytvořte si privátní beauty salón s novinkami značky Rowenta, které bude milovat každá z nás!

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek