dnes je 19.09.2019 a svátek má Zita

David Beckham nechává promluvit své tetování

Přidat na Seznam.cz
Chcete-li se dozvědět něco o životě Davida Beckhama, stačí vám jen trochu umět číst v jeho tetování, které světová celebrita nechává promluvit pro BIOTHERM HOMME.

Jen hvězda světového formátu jakou je David Beckham, dokáže ocenit luxusní a stoprocentně účinnou pánskou kosmetiku, která přináší inovativní a efektivní ošetření pleti.

Také proto bývalá fotbalová star a jeden z nejpřitažlivějších mužů planety sáhl právě po pleťové kosmetice BIOTHERM, vlastněné společností  L'Oréal, s níž si vzápětí plácnul na souhlas, že luxusní pánské kosmetice propůjčí svou tvář, a stane se jejím celosvětovým ambasadorem. To znamená, že Davida budeme opět vídat na plakátech a v televizních spotech.

Pro tuto příležitost David Beckham a značka BIOTHERM HOMME spojili své síly s režisérem Johanem Renckem a společně natočili krátký film s názvem „The Story Of My Life“, který poukazuje nejen na nejnovější produkt značky Force Supreme Life Essence, ale také na důležité milníky v Davidově životě, jenž jsou tuží vepsané do jeho kůže, která si dokonalou péči rozhodně zaslouží.

„Skutečný příběh mého života je popsán na mé kůži, nečekejte ale, že jej vyčtete z mé tváře.“

The Story Of My Life by David Beckham

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PÉČE O PLEŤ PÁNSKÁ KOSMETIKA BIOTHERM DAVID BECKHAM TETOVÁNÍ TETOVÁNÍ CELEBRIT

Související články

Pojďte se s námi zaposlouchat do vaší pleti

Každý den pro vás může být jiný. Každý den můžete vnímat aktuální potřeby své jedinečné pleti. A není k tomu potřeba nic extra složitého, pojďte do toho s námi…

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní šampón a kondicionér Faith in Nature

To, že milujeme přírodní kosmetiku, není žádným tajemstvím. Díky našemu letnímu eco-friendly soutěžení navíc seznamujeme i mnohé naše čtenáře s blahodárnými účinky přírodních výrobků. Dnes je na řadě vlasová kosmetika Faith in Nature.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte rozjasňující pudrový bronzer značky ZUII

Ruční výroba. Bio kvalita. Nula chemických látek. Jedinečná péče o pleť. Jemná vůně květin. To je bio kosmetika značky Zuii, o kterou si s námi můžete dnes zasoutěžit.

Celý článek

Tom Ford vytvořil novou kosmetickou značku Research zaměřující se na péči o pleť

Módní návrhář Tom Ford představil novou luxusní linii pleťové kosmetiky s názvem Research. A již teď je jasné, že se jedná o zcela mimořádnou záležitost.

Celý článek
Čištění pleti

Po této péči bude vaše pleť zářit

Nic nedodá sebevědomí ženě více než zdravá zářivá pleť bez nedokonalostí. Cesta není jen o pár kosmetických přípravcích, ale o každodenním pečujícím rituálu.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní pomocníky k dokonalému opálení

Léto se pomalu přehouplo do své druhé poloviny, to však neznamená, že se již nemusíme chránit před slunečními paprsky. Mnohé z vás dovolená u moře nebo vysoko na horách teprve čeká. Máte již dokonale přírodní výbavu na opalování?

Celý článek

Jedlá krása. Ano, čtete dobře

Jedlá krása: Edible Beauty na českém trhu – kosmetika, která je tak dobrá, že by se dala i jíst.

 

 

Celý článek

Dokonalé obočí a jak ho dosáhnout

Dnešním trendem je přirozené a husté obočí. K jeho úpravě už tedy nepotřebujeme hlavně pinzetu, ale sérum na růst, tužku na zvýraznění a případně gel nebo řasenku na obočí. Hlavní je ale přirozenost a s tou vám teď poradíme.

Celý článek