dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

David Beckham nechává promluvit své tetování

Přidat na Seznam.cz
Chcete-li se dozvědět něco o životě Davida Beckhama, stačí vám jen trochu umět číst v jeho tetování, které světová celebrita nechává promluvit pro BIOTHERM HOMME.

Jen hvězda světového formátu jakou je David Beckham, dokáže ocenit luxusní a stoprocentně účinnou pánskou kosmetiku, která přináší inovativní a efektivní ošetření pleti.

Také proto bývalá fotbalová star a jeden z nejpřitažlivějších mužů planety sáhl právě po pleťové kosmetice BIOTHERM, vlastněné společností  L'Oréal, s níž si vzápětí plácnul na souhlas, že luxusní pánské kosmetice propůjčí svou tvář, a stane se jejím celosvětovým ambasadorem. To znamená, že Davida budeme opět vídat na plakátech a v televizních spotech.

Pro tuto příležitost David Beckham a značka BIOTHERM HOMME spojili své síly s režisérem Johanem Renckem a společně natočili krátký film s názvem „The Story Of My Life“, který poukazuje nejen na nejnovější produkt značky Force Supreme Life Essence, ale také na důležité milníky v Davidově životě, jenž jsou tuží vepsané do jeho kůže, která si dokonalou péči rozhodně zaslouží.

„Skutečný příběh mého života je popsán na mé kůži, nečekejte ale, že jej vyčtete z mé tváře.“

The Story Of My Life by David Beckham

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PÉČE O PLEŤ PÁNSKÁ KOSMETIKA BIOTHERM DAVID BECKHAM TETOVÁNÍ TETOVÁNÍ CELEBRIT

Související články

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Celý článek

Jarní líčení: to musíte mít 4 báječnosti Ere Perez

Že o dekorativní kosmetice Ere Perez dnes slyšíte poprvé? To vám málem unikla možnost obohatit svou zkrášlující rutinu o báječné kousky líčidel a make-upů.

Celý článek

5 top produktů v péči o pleť pro muže

Péče o pleť už dávno není záležitostí, o kterou by se zajímaly pouze ženy, ale čím dál více mužů o sebe pečuje. A co si budeme povídat, je to dobře, protože nikdo z nás nemládne. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Trend matné rtěnky

Krása, lehkost, preciznost. To vše nabízejí zmatňující rtěnky - velký hit kosmetického světa. Vyzkoušeli jsme je pro vás a zamilovali se do nich. Čím jsou tak úžasné?

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek

Co stojí za výrobou parfému? Rozhovor s jedním z mála „nosů“ na světě

Nos. Povolání, kterého jsou hodny pouze výjimeční lidé a mají ten nejlepší čich. Jedním z mála nosů na světě je Hanna Marie Tomášková, tvůrce vůní a 100% čistých přírodních éterických olejů.

Celý článek