dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Demi Moore uvádí vlastní kosmetickou řadu s Helenou Rubinstein

Přidat na Seznam.cz
Hollywoodská televizní superstar Demi Moore je opět středem pozornosti

Šestačtyřicetiletá herečka, která je známá svým stále mladistvým vzhledem, plánuje založit svou vlastní kosmetickou značku. Protože nemá praxi vtomto odvětví, řada vznikne samozřejmě ve spolupráci s renomovanou kosmetickou značkou, konkrétně Helena Rubinstein.

„Se zástupci této značky jsem vedla velmi vážný rozhovor a na základě podmínek, které mi nabídli, jsem se rozhodla tuto příležitost využít. Myslím, že je to nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat“, prozradila herečka. „Vytvořit vlastní kolekci kosmetiky je teď mým prvořadným zájmem. Mám pocit, že potřebuji využít své tvůrčí schopnosti i v jiné oblasti, než je herectví a při tak skvělém partnerství to určitě nebude problém, spíš zábava“, dodává.

Demi Moore se již nedávno stala tváří značky pro nový parfém Helena Rubinstein, takže už se nepohybuje na cizí půdě a ví, do čeho jde. Přestože kolekce i plány jsou teprve v plenkách, Demi už vybírá název, jak by se kolekce mohla jmenovat. „Rozhodně nezvolím žádný praštěný název. Moje matka byla trochu šílená, a když jsem se narodila, pokřtila mě jménem Demetria - viděla ho na nějakém pudru nebo krému, no hrůza“, vtipkuje Moore. Kolekce vyjde v průběhu prvních měsíců příštího roku. Na našem trhu bude dostupná později, ale samozřejmě ji bude možné objednat na stránkách některých internetových butiků.

 

Zdroj obrázků: Lookbooks.com, Ecorazzi.com

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA DEMI MOORE ZNAČKY ROZHOVOR

Související články

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Slovenská návrhářka Andrea Staňová miluje zastrčené obchůdky s látkami

Módu si zamilovala již jako malé děvčátko, tato láska ji vydržela až dodnes. Talentovaná slovenská návrhářka hledá inspiraci v každodenním životě a pod rukama ji vznikají nádherné, elegantní a čisté modely.

Celý článek

"Velká a šťastná rodina je pro mě nejvíce," říká maminka a influencerka Natálie Myslivcová

Mladá inspirativní maminka se o svůj život dělí se skoro 100 tisícemi sledovatelů na sociálních sítích. Její vytříbený vkus, styl a láska k módě vyniká spolu s rolí maminky s dvojčátky v krásných fotografiích.

Celý článek

Stylové make-up taštičky nejen na cestování

Chcete oživit svojí make-up rutinu? Pořiďte si některou z top trendy kosmetických taštiček. Nádherné kousky, které vás osloví...

Celý článek

Čína už nebude od roku 2020 vyžadovat testování kosmetiky na zvířatech

Zastánci zvířat po celém světě si konečně mohou oddychnout. Čínská vláda oznámila, že ruší nařízení testovat veškeré kosmetické produkty na zvířatech, a to už od roku 2020.

Celý článek

Návrhářka Marie Copps: Nejsem zastáncem sezónních kolekcí. Nedává mi to žádný smysl

O dobrodružství, které prožívá česká návrhářka v Torontu, by si mohl kdekdo jen nechat zdát. Vydat se „bezhlavě“ do Kanady bylo velkým krokem do neznáma. A přesto tím nejlepším, který mohla udělat.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek