dnes je 19.09.2019 a svátek má Zita

Demi Moore uvádí vlastní kosmetickou řadu s Helenou Rubinstein

Přidat na Seznam.cz
Hollywoodská televizní superstar Demi Moore je opět středem pozornosti

Šestačtyřicetiletá herečka, která je známá svým stále mladistvým vzhledem, plánuje založit svou vlastní kosmetickou značku. Protože nemá praxi vtomto odvětví, řada vznikne samozřejmě ve spolupráci s renomovanou kosmetickou značkou, konkrétně Helena Rubinstein.

„Se zástupci této značky jsem vedla velmi vážný rozhovor a na základě podmínek, které mi nabídli, jsem se rozhodla tuto příležitost využít. Myslím, že je to nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat“, prozradila herečka. „Vytvořit vlastní kolekci kosmetiky je teď mým prvořadným zájmem. Mám pocit, že potřebuji využít své tvůrčí schopnosti i v jiné oblasti, než je herectví a při tak skvělém partnerství to určitě nebude problém, spíš zábava“, dodává.

Demi Moore se již nedávno stala tváří značky pro nový parfém Helena Rubinstein, takže už se nepohybuje na cizí půdě a ví, do čeho jde. Přestože kolekce i plány jsou teprve v plenkách, Demi už vybírá název, jak by se kolekce mohla jmenovat. „Rozhodně nezvolím žádný praštěný název. Moje matka byla trochu šílená, a když jsem se narodila, pokřtila mě jménem Demetria - viděla ho na nějakém pudru nebo krému, no hrůza“, vtipkuje Moore. Kolekce vyjde v průběhu prvních měsíců příštího roku. Na našem trhu bude dostupná později, ale samozřejmě ji bude možné objednat na stránkách některých internetových butiků.

 

Zdroj obrázků: Lookbooks.com, Ecorazzi.com

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA DEMI MOORE ZNAČKY ROZHOVOR

Související články

Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL

Oblékněte se i při sportu do krásných jasných barev. Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL pro stylové a pozitivní holky, pro které je sport nedílnou součástí života! Vyzpovídali jsme zakladatelku společnosti Martinu Prokopovou, která se drží svého krásného motta:

 

 

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek
Šperky

Šperky si zaslouží pečlivé zacházení, říká designérka značky ANTIPEARLE

Designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová propojuje estetiku, módu a lásku k divoké přírodě v autorské tvorbě šperků ANTIPEARLE. Co se skrývá za tímto názvem?

Celý článek

Česká návrhářka Monika Mongol: Náš život je jako náhrdelník, který si sami navlékáme

Móda ji přitahovala již v dětství, stejně jako etnické kmeny. Zkušenosti z cest využila do svých kolekcí a typická je pro ni například její výšivka. Přečtěte si rozhovor s návrhářkou, jejíž cesta nebyla úplně klasická.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek