dnes je 20.09.2017 a svátek má Oleg

Denimové kousky značky Miaou nosí i Bella Hadid

Miaou se vyslovuje, jako „mňau“ a přináší nové slušivé denimové kousky. Nás zajímají především rifle.

Příběh Alexie Elkaim přináší putovní džíny, pro něž designérka našla inspiraci na bleším trhu v Paříži. „Chtěla jsem vytvořit džíny, do kterých se vejdou všichni mí přátelé,“ řekla o své práci Elkaim.

Alexia Elkaim dříve pracovala jako hudební redaktorka CR fashion Book, nyní se zaměřila na vlastní kolekci riflí. „Moje džíny jsou novinkou, kterou byste možná mohli nosit každý den, ale takové džíny jednoduše nevidíte každý den.“

Pro svůj lookbook zvolila Elkaim fotografování svých přátel a velké zpětné vazby se jí dostalo, když uviděla ve svém výtvoru krásku Bellu Hadid, jejíž fotky zveřejnil magazín The Daily Mail v listopadu loňského roku. „Je to jediná celebrita, které jsem poslala své džíny, a vypadají na ni opravdu skvěle. Jsem ráda, že to mělo úspěch“.

Nejvýraznějším prvkem džínů jsou tzv. průchodky, které jsou podle Elkaim doslova sexy a cool. Volný pas je pak bonusem navíc, protože se v nich cítíte naprosto uvolněná. Kromě riflí jsou k vidění již i proužkované kalhoty se stejnými průchodky, které vypadají velmi šik. Elkaim si zakládá na filozofii, že je důležité vytvořit něco, s čím vaši značku budou dlouhodobě v budoucnu lidé spojovat. A ona už své kousky jednoznačně má.

instagram.com/miaou

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DŽÍNOVÁ MÓDA MIAOU BELLA HADID

Související články

Adriana Lima v kampani Sportmaxu 2017

Sportmax v podzimní kampani 2017 neutajil své sportovní prvky. 

Celý článek

Podzim značky DIESEL: Dokonalost je NUDA!

Ano, přesně to na vás křičí nejnovější kampaň módního domu Diesel, která je všechno, jen ne obyčejná a hlavně ne dokonalá. A proč? Je to jednoduché, dokonalých a perfektních věcí už bylo prostě dost.

Celý článek