dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Depilace pomocí brazilského vosku

Přidat na Seznam.cz
V dnešní době patří depilace k základním hygienickým návykům

Co je brazilská depilace? Jak samotný název napovídá, jde o metodu odstranění veškerých chloupků, ale pozor, z intimních partií. Tento kosmetický trend proslavily v 90. letech právě Brazilky.

Pravdou je, že v Americe a Austrálii patří mezi velmi vyhledávané metody, ale v Evropě je stále v plenkách. Ne, že by to byl náročný proces, ale je více bolestivý, než jiné způsoby. Provádí se pomocí horkého brazilského vosku a chloupky se strhávají. Celý proces trvá 15 - 30 minut, a po celou dobu depilace cítíte palčivou bolest, která se ale, při troše sebezapření, dá vydržet.

Samotný zákrok
1. Depilaci vám provádějí odborníci z kosmetického salónu v tomu určené a uzavřené místnosti. Na depilaci se musíte objednat a pak už jen přijdete, svléknete spodní prádlo a položíte se na stůl na papírovou podložku.
2. Následně vám kosmetička nůžkami zkrátí vaše ochlupení, aby mohla přistoupit k samotné depilaci.
3. Samotný zákrok vás nesmí dlouho obtěžovat, takže nejlepší zákrok je ten nejrychlejší. Kosmetička nanáší špachtlí z nádoby velmi teplý vosk na ochlupení, potom na vosk pevně přitiskne pruh látky a rychle škubne, aby vám vytrhla chloupky i s kořínky. Důležité je, že musí trhat proti směru růstu chloupků, a to právě způsobuje tu bolest.
4. Depilace se provádí směrem od shora dolů a po jednotlivých pruzích.
5. Pravděpodobně po strhnutí se místy objeví pár chloupků, které se nevytrhly a ty kosmetička odstraní pinzetou.
6. Po depilaci je pokožka trochu více podrážděná, ale jakmile je zákrok u konce, kosmetička vám postiženou pokožku zchladí a zklidní tělovým mlékem určeným pro depilovanou pokožku.

Výhody
Ženy s naprosto holým přirozením přiznávají, že se cítí daleko více sexy a i jejich sexuální život je mnohem pestřejší a záživnější. Prostě se pozvedne sexuální sebevědomí. Převládají ovšem ale kosmetické a estetické důvody. S bujarým ochlupením si těžko můžete připadat přitažlivě třeba na pláži v bikinách nebo v tangách. Tuto depilaci lze provádět i na jiných částech těla jako např. na obličeji, na celých nohách apod.

 

Zdroj fotografií: Hyperminceur.com, Guardian.co.uk

Přidat na Seznam.cz
SPODNÍ PRÁDLO ŽENY TREND PRÁDLO POKOŽKA DEPILACE CHLOUPKY

Související články

Perfektně sedící a ručně šité české prádlo Corpus Lingerie jako základ šatníku

Spodní prádlo, které nezavírá oči před ničivým kolosem módního průmyslu, a navíc se v něm každá žena bude cítit skvěle. To je Corpus Lingerie vyráběné ručně, za férových podmínek v Brněnských dílnách. Poznejte jejich příběh.

Celý článek

Sexy, pohodlné i eco-friendly. Tohle prádlo vzniká pod rukama českých značek

Možnosti spodního prádlo v posledních letech v České republice příjemně vzkvétají. Vysoký komfort, krásný design i zodpovědnost v rámci procesu výroby je tím, na co jsme se dnes zaměřili.

Celý článek

Vánoční kampaň Victoria's Secret si nemůžete nechat ujít. Najdete v ní Bellu, Adut i Taylor

Až si prohlédnete vánoční kampaň jedné z nejoblíbenějších značek spodního prádla na světě, bude vám jasné, že hlavní roli v tomto případě hraje pléd.

Celý článek

Podzimní drobnosti, které vás budou rozmazlovat

Barevné stromy, chladnější rána a sem tam sluníčko, které umí vyvolat pocit zdánlivého tepla, to vše přichází s podzimem. A s tím i naše tipy, co by vám nemělo uniknout a čím se můžeme v tomto období nechat rozmazlovat.

Celý článek

Nesmrtelné braletky pro menší i větší poprsí

Výběr spodního prádla je pro někoho opravdu složitý. Moc vyztužené, málo vyztužené, špatný tvar nebo žádná opora. Jak si jen vybrat tu správnou…

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Jak pečovat o rty s tradičním Jelením lojem

V těchto dnech bychom neměli zapomínat na kvalitní a pravidelnou péči o naše rty a ruce. V každé kabelce by tak vedle antibakteriálního gelu a krému na ruce neměl chybět balzám na rty. 

Celý článek

Rozhovor s Ilonou Bittnerovou, která je velice uznávaná v oblasti ženské menstruace

Jako první do ČR přivezla a představila na trhu menstruační kalíšky. U toho nezůstala a nyní je specialistkou na všechny možné pomůcky od menstruačních kalhotek, mořských hub a jiných udržitelných ekologických potřeb.

Celý článek