dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Derek Zoolander a Hansel berou módu útokem

Přidat na Seznam.cz
Comeback Dereka Zoolandera a (Jeníčka) Hansela je v plném proudu. Známí aktéři tentokrát pózovali před Eiffelovkou v kolekci Valentino Spring/Summer 2015.

Představitelé dvojice modelů Dereka a Hansela z legendární komedie Zoolander plné sarkasmu, jenž nás uvádí do světa módního průmyslu, na sebe opět strhli pozornost.

Zatímco v uplynulém měsíci Ben Stiller a Owen Wilson potvrdili práci na pokračování jejich módní ságy během pařížského týdne módy, kde se stali součástí módní přehlídky podzimní kolekce Valentino 2015, se oba tentokrát představují ve fashion story na romantickém pozadí Eiffelovy věže v Paříži, před kterou stanuli po boku profesionálních modelek.

Derek Zoolander a (Jeníček) Hansel pro tuto příležitost oblékli nejnovější kousky z kolekce Valentino  Jaro/Léto 2015 inspirované army stylem, který se zde náramně snoubil s Pre-Fall kolekcí Valentino 2015, kterou oblékly profesionální modelky Tilda Lindstam a Xiao Wen.

Moc by nás zajímalo, čím dalším nás tihle dva ještě překvapí?

 

Zdroj: Valentino

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VALENTINO PARIS FASHION WEEK ZOOLANDER

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek