dnes je 06.12.2019 a svátek má Mikuláš

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Přidat na Seznam.cz
Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Se sponkami jako by se roztrhl pytel. Návrháři si tento trend oblíbili a sponky prezentují ve všech nových kolekcích. Přitom to není tak dávno, co byly považovány za dětinské a nemoderní. Až s příchodem návrháře Ashley Williamse a jeho kolekce na podzim a zimu 2018, kde prezentoval pinetky s blyštivými nápisy 'Yes' či 'Girls', se dostaly do zájmu veřejnosti. Další sezonu už byly k vidění na molech návrhářů jako Max Mara či Chanel. Každý módní dům měl svou vlastní ideu, jak by měly sponky do vlasů v nynějších letech vypadat.

Nejoblíbenější jsou sponky s logem nebo názvem dané značky. Na ulicích během týdnů módy byly k vidění téměř všude. Aby ne, skvěle doplní jakýkoliv outfit a pomohou upravit nepoddajné vlasy. Pokud i vás láká zainvestovat do tohoto trendu, nebojte se sáhnout po dražších designerských kusech. Sponky vypadají lépe a nehrozí, že by z nich po pár nošení odpadly kamínky či písmeno. V nabídce jsou u značek jako Chanel, Gucci, Saint Laurent, max Mara nebo Dior.

Vogue.com.au, Glamour.com, Allure.com

Přidat na Seznam.cz
hair clips SPONKY DO VLASŮ MÓDNÍ NÁVRHÁŘI LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY JARO 2020 GUCCI CHANEL

Související články

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek

Čtyři legendární parfémy, které jsou nezapomenutelné

Kvalitní parfémy miluje asi každá žena. Během života jich vyzkoušíme značné množství, ale jen některé vůně nám sedí jako ulité. Které patří mezi ty legendární, naprosto nezapomenutelné a silné vůně?

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek

Hygge aneb šťastný způsob života

Je velmi těžké vysvětlit tento pojem jednou větou a Dánové by to nejspíše svedli lépe. Jde především o umění žít šťastným životem, vytvářet si příjemné prostředí, uklidnit svou duši a užít si šálek kávy.

Celý článek

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek

Cítím se dobře, když jsem dobře oblečená

Jak dalece má oblékání vliv na naše sebevědomí? Platí to, že čím lépe jsem oblečená, tím lépe se cítím? Jak dosáhnout spokojeného outfitu, abyste se opravdu cítila díky oděvu lépe?

Celý článek

Camden Town, londýnská oblast plná umění, módy a inspirace

Místo v londýnském městském obvodu známé pro své originální trhy, výborná jídla a talentované umělce. Chcete vidět Londýn z jiného úhlu pohledu? Pak nesmíte vynechat tuto kouzelnou prohlídku.

Celý článek