dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Přidat na Seznam.cz
Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Se sponkami jako by se roztrhl pytel. Návrháři si tento trend oblíbili a sponky prezentují ve všech nových kolekcích. Přitom to není tak dávno, co byly považovány za dětinské a nemoderní. Až s příchodem návrháře Ashley Williamse a jeho kolekce na podzim a zimu 2018, kde prezentoval pinetky s blyštivými nápisy 'Yes' či 'Girls', se dostaly do zájmu veřejnosti. Další sezonu už byly k vidění na molech návrhářů jako Max Mara či Chanel. Každý módní dům měl svou vlastní ideu, jak by měly sponky do vlasů v nynějších letech vypadat.

Nejoblíbenější jsou sponky s logem nebo názvem dané značky. Na ulicích během týdnů módy byly k vidění téměř všude. Aby ne, skvěle doplní jakýkoliv outfit a pomohou upravit nepoddajné vlasy. Pokud i vás láká zainvestovat do tohoto trendu, nebojte se sáhnout po dražších designerských kusech. Sponky vypadají lépe a nehrozí, že by z nich po pár nošení odpadly kamínky či písmeno. V nabídce jsou u značek jako Chanel, Gucci, Saint Laurent, max Mara nebo Dior.

Vogue.com.au, Glamour.com, Allure.com

Přidat na Seznam.cz
hair clips SPONKY DO VLASŮ MÓDNÍ NÁVRHÁŘI LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY JARO 2020 GUCCI CHANEL

Související články

Mini kabelky nebo balonové rukávy aneb ohlédnutí za největšími módními trendy 2019

Rok 2020 je sice tady, nikdy ale není pozdě na to, ohlédnout se zpátky. Jaké módní trendy byly nejdominantnější v roce 2019 a budou vládnout přehlídkám a ulicím i letos?

Celý článek

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek

Doplňky, které vám nesmí chybět v novém roce

Někdy za minulostí není potřeba udělat tlustou čáru. V roce 2019 totiž v módním světě zazářila spousta věcí, které budete potřebovat i v novém roce. Řeč bude o doplňcích. Vybrali jsme pro vás ty, které i letos budou na výsluní.

Celý článek

Gucci vydává další kolekci spojenou s Mickey Mousem

V rámci čínského nového roku otevírá Gucci své pravidelné pop-up story, ve kterých bude k dostání i tato animovaná kolekce. Nejslavnější myšák Walta Disneye je opět spojen se jménem Gucci.

Celý článek

Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Už 5. rokem se konala Košice Fashion Week, která tímto potvrzuje status mimořádně úspěšné události. Zúčastnila se jí i nadaná módní návrhářka Jitka Klett. Košice Fashion Week představuje aktuální kolekce špičkových návrhářů i mladých talentů.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek

Čtyři legendární parfémy, které jsou nezapomenutelné

Kvalitní parfémy miluje asi každá žena. Během života jich vyzkoušíme značné množství, ale jen některé vůně nám sedí jako ulité. Které patří mezi ty legendární, naprosto nezapomenutelné a silné vůně?

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek