dnes je 16.01.2021 a svátek má Ctirad

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Přidat na Seznam.cz
Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Se sponkami jako by se roztrhl pytel. Návrháři si tento trend oblíbili a sponky prezentují ve všech nových kolekcích. Přitom to není tak dávno, co byly považovány za dětinské a nemoderní. Až s příchodem návrháře Ashley Williamse a jeho kolekce na podzim a zimu 2018, kde prezentoval pinetky s blyštivými nápisy 'Yes' či 'Girls', se dostaly do zájmu veřejnosti. Další sezonu už byly k vidění na molech návrhářů jako Max Mara či Chanel. Každý módní dům měl svou vlastní ideu, jak by měly sponky do vlasů v nynějších letech vypadat.

Nejoblíbenější jsou sponky s logem nebo názvem dané značky. Na ulicích během týdnů módy byly k vidění téměř všude. Aby ne, skvěle doplní jakýkoliv outfit a pomohou upravit nepoddajné vlasy. Pokud i vás láká zainvestovat do tohoto trendu, nebojte se sáhnout po dražších designerských kusech. Sponky vypadají lépe a nehrozí, že by z nich po pár nošení odpadly kamínky či písmeno. V nabídce jsou u značek jako Chanel, Gucci, Saint Laurent, max Mara nebo Dior.

Vogue.com.au, Glamour.com, Allure.com

Přidat na Seznam.cz
hair clips SPONKY DO VLASŮ MÓDNÍ NÁVRHÁŘI LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY JARO 2020 GUCCI CHANEL

Související články

Gabriela Dědičová bilancuje aneb jaký dárek nám TIAMI doporučí na Valentýna?

Společnost TIAMI již nemusíme dlouze představovat. Její šperky vynikají jemnou elegancí i úžasnou brilancí, která je spojená s nižší cenou díky laboratorním diamantům i udržitelnému rozvoji. Ten se stal hlavní strategií mladé české startup společnosti. 

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Veganská kůže aneb další krok k udržitelnosti

Možná jste se už s pojmem veganská kůže setkali, možná je pro vás úplnou novinkou. Nebudeme si povídat o levné kožence z PVC nebo o čemkoliv, co by neobstálo v udržitelném šatníku. Řeč bude o materiálu, kvůli kterému neumírají žádná zvířata, má skvělé vlastnosti a je stále oblíbenější nejen mezi ekologickými aktivisty.

Celý článek

Mladá modelka Fien Kloos se opět stala tváří kampaně značky Versace

Zimní kampaň pro sluneční i dioptrické brýle obsadila dvojice modelů Fien Kloos a Davide Lenoci. Nová kolekce brýlí Versace představuje zlaté detaily, nápadité tvary i jemné řetízky.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Módní padělky aneb trh s falešným zbožím

Nejen v České republice se rozmohl takový nešvar. Módní padělky, tzv. fake fashion se rozjíždí především během Vánoc. Proč lidé vůbec kupují a nosí padělky a jaké problémy to přináší módnímu průmyslu?

Celý článek