dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Designové ochranné kryty na mobily Skinzone

Přidat na Seznam.cz
Skinzone představuje svou nejžhavější novinku - designové ochranné kryty na mobilní telefony. Který musíte mít vy?

Mobilní telefon se stal doplňkem, bez kterého se zkrátka nikdo neobejde. A od doby, kdy mobilní telefon je nepostradatelnou součástí vaší kapsy, přívlastek doplněk řadíme pro ochranné kryty, které lze zakoupit už dnes téměř v každém obchodě s módními doplňky i s oblečením. Pokud ale nechcete mít stejný kryt, jako polovina města, a toužíte po něčem opravdu speciálním, zkuste novinku české značky Skinzone.

Jindy Skinzone zaměřený čistě na ochranné fólie a dekorativní polepy, dnes přichází i s populárními kryty. V jejich nabídce je řada stylových designů nejčastěji s často žádanými citáty, které pobaví i přinutí spolucestující v autobuse se zamyslet, až vytáhnete mobil, abyste přijali hovor.  

Zatímco kryt na mobil můžete od světových návrhářů sehnat i v řádu tisíců korun, Skinzone vám ho poskytne podstatně levněji a to tak, že není problém si jakmile vás aktuální motiv přestane bavit, objednat si nový. Měnit je pak můžete dle nálady. Třeba v momentě, kdy svět je tak krásný, že už ani růžový kryt nestačí a chce to přidat i nějaký z citátů. To když vám přijde esemeska od toho, kterého i v tomto technickém světě milujete ještě stále více než svůj telefon!

Zdroj: Skinzone

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN MOBILNÍ TELEFON POUZDRA NA MOBIL KRYT

Související články

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Technické džíny - co umí?

Pokročilá doba umožňuje propojování objektů do takové míry, že technicky promakané můžete nosit i džíny. Co umějí?

Celý článek
fujifilm

FUJIFILM uvedl na trh nové foťáky. Odoláte jim?

Společnost Fujifilm se věnuje mnoha zajímavým oblastem, mezi které patří třeba digitální fotoaparáty. Právě fotoaparátům se dnes budeme věnovat, protože společnost představila tři nejnovější produkty, o kterých byste měli rozhodně vědět.

Celý článek

Designérka Zuzana Šislerová navrhla dětský nábytek

Komodu Prasátko, vysokou skříň Kočku i noční stolek Koťátko najdete u nové značky Dotties. Navrhla ho mladá návrhářka Zuzana Šislerová.

Celý článek

12 nejkrásnějších barů a restaurací ve světě

Mělo by to tak být všude. Příležitost najíst se či ochutnat kvalitní koktail jen v překrásném prostředí příjemné restaurace či baru. Hm, to by se nám opravdu líbilo!

Celý článek
Fotograf bez talentu

Fotograf bez talentu: "Je to pro mě srdcovka"

Fotografa bez talentu zná už hodně lídí, ale já jsem ho chtěla poznat více. Proto jsme si s Fotografem bez talentu udělala rozhovor. 

Celý článek

KeepCups - to jsou hrnky s nápadem, zábavným designem a správnou myšlenkou

Svět z nich šílí. Jsou malé i větší, růžové, černé, zelené i skleněné. Udrží váš nápoj teplý a co víc - mají své poslání. Na scénu přicházejí KeepCups. 

Celý článek

Bílá jako hlavní trend dnešní doby

Bílá je elegantní, krásná a hodí se ke všemu. Její vlastnosti jsou natolik specifické, že se bez ní žádná domácnost již neobejde. A nejen to, postupně se z ní stává hlavní složka každého designu.

Celý článek