dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Devět starších mužských modelů

Přidat na Seznam.cz
Víte, jak se říká, že muži zrají jako víno? Čím starší tím lepší? Tak v případě těchto mužů to platí dvojnásob, přesvědčte se sami…

Magazín boredpanda.cz shromáždil seznam deseti mužů ve věku kolem padesáti let, kteří by mohli změnit definici pojmu starších mužů. Stříbrné vlasy, sportovní postavy a skutečné módní ikony – to vše a mnohem víc představují tito pánové. Někteří z nich začali s modelingem až po překročení věku 45 let a zatímco na jedné straně obstojně zastávají roli dědečků, na té druhé dokážou ze židlí zvednout i mladé ženy.

Například Philippe Dumas popustil uzdu svému plnovousu až při dosažení šedesáti let, a právě to bylo impulzem k podepsání smlouvy o modelingu. Většina z těchto mužů má dokonce svůj Instagram, takže je milé dámy, můžete s chutí sledovat...

 

AIDEN BRADY, 60 let

 

ALESSANDRO MANFREDINI, 48 let

 

GARRETT SWANN, 47 let

 

MARK REAY, 57 let

 

T. R. PESCOD

 

PHILIPPE DUMAS, 60 let

 

ANTHONY VARRECCHIA, 53 let

 

ERIC RUTHERFORD

 

RON JACK FOLEY

instagram.com, boredpanda.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MODELOVÉ MUŽI

Související články

3 outfity princezny Diany z 80. let se prodaly v aukci za více jak 7,5 miliónu korun

Nejslavnější princezna všech dob nosila nejvíce šik outfity své doby. Každý návrhář ji toužil oblékat. Málokdy se poštěstí vidět v aukci neformální oblečení, které princezna oblékala během 80. let. Prodej v aukci činil rekordní částku.

Celý článek

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Umění, erotické romány a hlavně džíny - to byl svět Glorie Vanderbiltové

V pondělí zasáhl módní svět tragická zpráva. Módní návrhářka a jedna z průkopnic denim džínů Gloria Vanderbilt podlehla ve svých 95 letech rakovině žaludku. Pojďte si s námi připomenout její odkaz, kterým navždy změnila svět oblékání.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek