dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Přidat na Seznam.cz
Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Dear Giana známá také jako Lil G je tváří kampaně „Just Go Bigger“ na oslavu Air Max Day. Prvotní zájem si však získala, když jí bylo pět let a kreslila módní inspirativní kresby. „Ráda kreslím,“ říká Giana. Vezme si časopis, vybere fotku, přeloží ji napůl a tu půlku, která je skrytá, dokreslí na papír. Její umělecké malby jako kresby Kate Moss, Ricka Owense a Vivienne Westwood byly k vidění na řadě výstav ve městech, jako je Seattle, Los Angeles i New York.

Ze zvědavosti si otevřete její Instagram a zjistíte, že má více než 24 tisíc sledujících fanoušků. Profil ji založila její máma, která rozhodně vnímá dceřin nadějný cit pro vrstvení, textury a siluety. Pořád je to však malé děvče, které si rádo hraje s panenkami Barbie a s legem společně se svými sourozenci.

Giana má na kontě spolupráce se značkami jako jsou Crayola, Levi's, Converse a Stance. Osobně má na módě ráda risk, něco zajímavého, co nikdo neočekává. „Mám ráda tenisky. Sneakers jsou moje oblíbené boty,“ prozradila pro magazín Fashionista. Stejně tak jí baví kabelky, které dotvářejí celý styl.

Práce influencera je stejná bez rozdílu věku. Tedy i devítiletá Giane musí fotit oblečení a výrobky, které ji společnosti pošlou a dávat je na Instagram. Se vším jí pomáhá máma a pro focení volí různá prostředí. Někdo si možná řekne, že Giana přichází o dětství, jiní, že má perfektně našlápnutou kariéru.

„Mám ráda značky jako Stella McCartney Kids, Moschino Kids a Balmain,“ odpovídá na otázku oblíbených značek Dear Giane. Dodává i to, že vždy nemusí být kousek od špičkové značky. Momentálně si zamilovala například leopardí bundu, kterou dostala od značky Forever 21.

Giane se propracovala i k samotnému kurzu šití, které ji teď velmi baví. Momentálně pracuje na kabelkách s potiskem zebry. Příští rok se chce věnovat spíše šití oblečení, konkrétně šatům. „Chci mít vlastní značku. Chci být schopná dělat různé oblečení a prodávat je on-line. Mým snem je vidět na lidech oblečení, které jsem šila,“ dodává mladá umělkyně.

instagram.com/g.von.g

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI DEAR GIANA INFLUENCER MLADÁ NÁVRHÁŘKA DEVÍTILETÁ INFLUENCERKA

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek