dnes je 20.04.2021 a svátek má Marcela

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Přidat na Seznam.cz
Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

zdroj: homeandcook.cz

Spojte zdravou snídani a vyřešíte hned dvě věci naráz. Z doporučené denní dávky ovoce a zeleniny si rychle a hladce připravíte zdravou výživu pro své tělo. Jak na to? Seznamte se s mixérem TEFAL InfinyMix+.

Díky ovoci, zelenině, luštěninám a celozrnným potravinám získáváme pro náš organismus dostatek vlákniny, která je blahodárná pro trávení. Přípravě jídla a pohybu však nevěnujeme tolik času, jak bychom si zasloužili a kolik bychom měli. Díky vysokorychlostnímu mixéru InfinyMix+ (BL91HD31) najdete nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vychutnat dokonalou přípravu zdravých a lahodných receptů v pohodlí vašeho domova.

zdroj: homeandcook.cz

Kombinace vysokorychlostního motoru a technologie nožů Powelix Life s působivým 1600W motorem, který obsahuje až 35 000 ot./min., si snadno připravíte širokou škálu receptů od smoothie až po dezerty. Inspiraci vám přináší TEFAL InfinyMix+ ve své nové kuchařce, kde najdete více než 50 receptů.

Zdravé smoothie, lahodné mléčné koktejly, zmrzlina, koktejlové nápoje, těsta na dezerty, humus, ale také mnoho dalšího váš čeká v tomto šikovném pomocníkovi. Nádoba z odolného tritanu o objemu 1,75 litrů má skvělou kapacitu pro společné vychutnávání smoothie doma — nebo si užijte lahodný a zdravý nápoj na cestě v praktickém 600ml tritanovém cestovním hrnku.

Tip redakce:  Ideální partner pro zdravou výživu a životní styl

zdroj: homeandcook.cz

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE ZDRAVÍ A KRÁSA TEFAL SMOTHIE ZDRAVÁ SNÍDANĚ MIXÉR TEFAL

Související články

POSKYTNĚTE SVÉ PLETI POMOC S OKAMŽITÝMI A VIDITELNÝMI VÝSLEDKY

Kůže je pod neustálým vlivem vnitřního i vnějšího prostředí. Psychická nepohoda, narušená imunita, hormonální změny, kouření, nevyvážený životní styl, nekvalitní strava, nedostatečný příjem vody, UV záření, modré záření, teplotní výkyvy a další chemické a mechanické faktory pokožku zatěžují a stresují.

Celý článek

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

Celý článek

Stoplist aneb kosmetika, kterou musíte vyhodit právě teď

Určitě to znáte. Kdo z nás si nekoupil krém, který nám nevyhovoval, nebo rtěnku, která po jednom použití skončila v zadní části skříňky? Po pár měsících nebo letech se nám najednou nahromadí velké množství přípravků, které vlastně vůbec nepotřebujeme.

Celý článek

JARNÍ NOVINKY OD NOBILIS TILIA

Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia uvádí na trh pravidelné jarní novinky pro všechny, kteří se potřebují během dne uvolnit, nadechnout a nalézt ztracenou rovnováhu.

Celý článek

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Rozhovor s Ilonou Bittnerovou, která je velice uznávaná v oblasti ženské menstruace

Jako první do ČR přivezla a představila na trhu menstruační kalíšky. U toho nezůstala a nyní je specialistkou na všechny možné pomůcky od menstruačních kalhotek, mořských hub a jiných udržitelných ekologických potřeb.

Celý článek