dnes je 21.05.2019 a svátek má Monika

Dilara Findikoglu - alternativní svatební kolekce

Přidat na Seznam.cz
Londýnsko-turecká designérka Dilara Findikoglu představila svou novou svatební kolekci, která je plná barokních prvků.   

Dila Findikoglu je mladá návrhářka, která stojí za řadou rozporuplných kolekcí. Jsou pro ni typické hororové prvky a magie. Všechny její kousky působí tajemně jako ona sama. Pro Dilaru rozhodně neplatí méně je více. Naopak se drží hesla čím víc tím líp, to také ukazuje její svatební kolekce. Klasické bílé šaty nečekejte. Protože jí svatební klasika přišla nudná a okoukaná, inspirovala se barokem. Zaměřuje se hlavně na propracované detaily, i přesto by její šaty na svatbu oblékla málokterá nevěsta.

Celá myšlenka tkví v tom, že chce světu ukázat pohled na lásku bez hranic. Upozorňuje na nedostatek svatebních oděvů pro páry stejného pohlaví. Sama o svém díle tvrdí, že je spíše pro odvážnější milovníky módy. Zda raději zůstanete u klasiky, nebo se necháte inspirovat, musíte posoudit sami.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
DILARA FINDIKOGLU SVATEBNÍ KOLEKCE ALTERNATIVNÍ SVATEBNÍ ŠATY BAROKO SVATBA SVATBY SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Bláznivé léto s Temperley London a šaty jako pro královnu Viktorii

Když Alice Temperley zakládala jako čerstvá absolventka britské královské umělecké školy svou první značku, asi netušila, že se její výtvory stanou symbolem největšího luxusu v Británii. Pojďte se s námi podívat na nejnovější kolekce značky Temperley London.

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Top 5 trendů ve svatebních šatech přímo z módních přehlídek

Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 

Celý článek

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Značka Viktor & Rolf představila svatební kolekci na rok 2020

Umělecká interpretace svatebních šatů od značky Viktor & Rolf přináší 19 střihů, které se drží hesla elegance, glamour a haute couture.

Celý článek

6 tipů, jaké šaty vybrat družičkám pro váš velký den

Pro každou z nás je nejdůležitější, jaké šaty na sebe vezmeme v náš velký den my samy. Proto jsou outfity ostatních svatebčanů často opomíjeny a podceňovány. Poradíme vám, jak vybrat ty správné šaty pro vaše družičky.

Celý článek

TIQE by Petra Balvínová s kolekcí beroucí dech

Čtvrtý den pražského Fashion Weeku proběhla na Pražském hradě v Lobkowiczově paláci přehlídka svatebních šatů navržených Petrou Balvínovou. Petra se od roku 2015 mimo jiné věnuje i svatebním šatům. Její letošní kolekce byla dechberoucí.

Celý článek