dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Dilara Findikoglu - alternativní svatební kolekce

Londýnsko-turecká designérka Dilara Findikoglu představila svou novou svatební kolekci, která je plná barokních prvků.   

Dila Findikoglu je mladá návrhářka, která stojí za řadou rozporuplných kolekcí. Jsou pro ni typické hororové prvky a magie. Všechny její kousky působí tajemně jako ona sama. Pro Dilaru rozhodně neplatí méně je více. Naopak se drží hesla čím víc tím líp, to také ukazuje její svatební kolekce. Klasické bílé šaty nečekejte. Protože jí svatební klasika přišla nudná a okoukaná, inspirovala se barokem. Zaměřuje se hlavně na propracované detaily, i přesto by její šaty na svatbu oblékla málokterá nevěsta.

Celá myšlenka tkví v tom, že chce světu ukázat pohled na lásku bez hranic. Upozorňuje na nedostatek svatebních oděvů pro páry stejného pohlaví. Sama o svém díle tvrdí, že je spíše pro odvážnější milovníky módy. Zda raději zůstanete u klasiky, nebo se necháte inspirovat, musíte posoudit sami.

vogue.com

DILARA FINDIKOGLU SVATEBNÍ KOLEKCE ALTERNATIVNÍ SVATEBNÍ ŠATY BAROKO SVATBA SVATBY SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Svatební šaty, které vám dopřejí osobitost, má na svědomí designérka Kristýna Kottová

Svatba je jedním z nejdůležitějších životních okamžiků. Proto se vždy snažíme vybrat si šaty, které jsou naprosto perfektní a padnou nám na míru. Není od věci se při výběru obrátit na odborníky.

Celý článek

Zuzana Lešák Černá představila v Plzni svou Secret Fashion Show

Zuzana Lešák Černá je jednou z průkopnic české módy. Používá ty nejluxusnější materiály a je známá především tvorbou krásných svatebních šatů.

Celý článek

Slavné svatby roku 2018

Slavné osobnosti ze světa celebrit si v minulém roce řekli své ano. Kdo to byl a jaké měly nevěsty šaty? Výběr z těch nejslavnějších svateb zde…

Celý článek

Zprávy z módy: Miley Cyrus se o víkendu vdala v šatech Vivienne Westwood

Svatba jedné z nejznámějších tváří světového showbyznysu proběhla s plnou noblesou vhodnou pro svatební den, přitom však v naprostém soukromí bez veřejnosti.

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Z podzimní svatební kolekce Carolina Herrera 2019 si vybere každá

Nebývá obvyklé, aby se v jedné jediné svatební kolekci objevovalo tolik různých variací. Návrhář Wes Gordon však tvoří nevěsty tak, jak je ještě neznáte.

Celý článek

Bianca Balti ve svatební kampani Alessandro Angelozzi bere dech

Italská modelka Bianca Balti, která za půl roku oslaví 35. narozeniny, se stala tváří svatební kampaně značky Alessandro Angelozzi: A jednoznačně je jednou z nejkrásnějších nevěst vůbec.

Celý článek