dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Disko barvy, retro a deset tváří v kampani Prada

Kampaň 365 pro módní sezónu kolekce Resort 2019 odhalila další svou část. Značka Prada tak postupně zasvěcuje své fanoušky do svých výtvorů.

Jedna velká diskotéka je téma, které z fotek na první pohled srší. Na ten druhý si však uvědomíte, že modelky a modelové nejsou zachyceni na tanečním parketu, ale v místnosti, která je oblepena igelitovými pásy. Ty jsou pak nasvíceny různými barvami, aby pozadí i podlaha korespondovala s jednotlivými outfity modelů.

Kolekce Resort 2019 je plná barev, pohodlnosti a retro stylu. K tomu pak odpovídá i konkrétní osvětlení. Na fotkách můžete vidět tváře jako Sora Choi, Daan Duez, Freja Beha Erichsen, Maaike Inga Felderhoff, Lineisy Monteiro, Julia Nobisová, Tae Min Park, David Van Brusselt, Mats Vandenbosch Van Mil a Anok Yai.

O fotky se postaral úspěšný Willy Vanderperre a ke kampani vznikl jak jinak než samostatný film. Mrknout na něj můžete hned teď a tady…

fashiongonerogue.com

MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PRADA RESORT 2019 PRADA 365

Související články

Umělecký módní počin značky Moschino má šmrnc

Musíme se vám přiznat, značku Moschino jednoduše milujeme. Barvy, tvary, vzory a nikdy se neunavující nápady jsou přesně tím, co móda potřebuje.

Celý článek

Eva Herzigová ve vánoční kampani na spodní prádlo Yamamay

Eva Herzigová nestárne. Svého mladého ducha ukázala ve vánoční kampani na spodní prádlo. A že jí to opravdu sluší, není třeba zdůrazňovat.

Celý článek

Dostupný luxus pro nadměrné velikosti v kolekci od Sereny Williams

Poslední trendy, kvalitní materiály a komfort nabízí až do velikostí 3XL tenisová legenda a maminka Serena Williams. Dnes je i úspěšnou návrhářkou!

Celý článek

Prada se omluvila za nekorektní vzhled černé opičky a stahuje ji z kolekce i prodeje

Italská značka Prada se omluvila za rasistickou klíčenku ve formě černé opičky z kolekce Pradamalia. Stahuje ji též z prodeje.

Celý článek

Modelka Elle Fanning v roztomilých svetrech Miu Miu

Resort kolekce značky Miu Miu pro rok 2019 nezapomíná na roztomilost, kterou v našich šatních skříních alespoň částečně potřebujeme.

Celý článek

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek