dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Disko barvy, retro a deset tváří v kampani Prada

Přidat na Seznam.cz
Kampaň 365 pro módní sezónu kolekce Resort 2019 odhalila další svou část. Značka Prada tak postupně zasvěcuje své fanoušky do svých výtvorů.

Jedna velká diskotéka je téma, které z fotek na první pohled srší. Na ten druhý si však uvědomíte, že modelky a modelové nejsou zachyceni na tanečním parketu, ale v místnosti, která je oblepena igelitovými pásy. Ty jsou pak nasvíceny různými barvami, aby pozadí i podlaha korespondovala s jednotlivými outfity modelů.

Kolekce Resort 2019 je plná barev, pohodlnosti a retro stylu. K tomu pak odpovídá i konkrétní osvětlení. Na fotkách můžete vidět tváře jako Sora Choi, Daan Duez, Freja Beha Erichsen, Maaike Inga Felderhoff, Lineisy Monteiro, Julia Nobisová, Tae Min Park, David Van Brusselt, Mats Vandenbosch Van Mil a Anok Yai.

O fotky se postaral úspěšný Willy Vanderperre a ke kampani vznikl jak jinak než samostatný film. Mrknout na něj můžete hned teď a tady…

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PRADA RESORT 2019 PRADA 365

Související články

Dubnová must haves v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jaro přichází a s ním krásné barvy a nové trendy

Co bude v hlavní roli nejvíce trendy a na co se můžete těšit tento rok? Výběr je opravdu velký. Začneme zlehka limetkovými barvami přes bílé kostýmky, retro až po zajímavé volánky.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek