dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Disko barvy, retro a deset tváří v kampani Prada

Přidat na Seznam.cz
Kampaň 365 pro módní sezónu kolekce Resort 2019 odhalila další svou část. Značka Prada tak postupně zasvěcuje své fanoušky do svých výtvorů.

Jedna velká diskotéka je téma, které z fotek na první pohled srší. Na ten druhý si však uvědomíte, že modelky a modelové nejsou zachyceni na tanečním parketu, ale v místnosti, která je oblepena igelitovými pásy. Ty jsou pak nasvíceny různými barvami, aby pozadí i podlaha korespondovala s jednotlivými outfity modelů.

Kolekce Resort 2019 je plná barev, pohodlnosti a retro stylu. K tomu pak odpovídá i konkrétní osvětlení. Na fotkách můžete vidět tváře jako Sora Choi, Daan Duez, Freja Beha Erichsen, Maaike Inga Felderhoff, Lineisy Monteiro, Julia Nobisová, Tae Min Park, David Van Brusselt, Mats Vandenbosch Van Mil a Anok Yai.

O fotky se postaral úspěšný Willy Vanderperre a ke kampani vznikl jak jinak než samostatný film. Mrknout na něj můžete hned teď a tady…

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PRADA RESORT 2019 PRADA 365

Související články

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

Whoopi Goldberg má vlastní oděvní značku s širokým výběrem velikostí

Herečka Whoopi Goldberg se rozhodla, že vám usnadní ranní rozhodování co na sebe, a to bez rozdílu, zda nosíte velikost XS nebo 3XL.

Celý článek

Nová americká značka DOOZ se specializuje na módu podle znamení zvěrokruhu

Promyšlený koncept značky DOOZ nadchne milovníky astrologie a luxusu. Začínající značka z New Yorku barevně odlišuje jednotlivá znamení zvěrokruhu, nabízí kabelky inspirované měsícem a povzbuzuje k důvěře k odborným horoskopům.

Celý článek

Šest značek, jejichž potištěné látky budete milovat po celé léto

Značek, které vás doopravdy osloví a vy si je už nadobro zapamatujete, není mnoho. My vám však zaručíme, že pokud patříte mezi milovníky letních potisků, pak si tyto značky zapamatujete už jednou pro vždy.

Celý článek

Značka Burberry poprvé do své kampaně obsadila modelku Gigi Hadid

Gigi Hadid poprvé obsadila hlavní roli v módní kampani britské značky Burberry. Při té příležitosti v ní ztvárnila čtyři vzhledy nejenom co se týče módních outfitů.

Celý článek
Kendall Jenner

Kendall Jenner jako nespoutaná kráska v novém krátkém filmu značky Longchamp

Francouzská značka Longchamp má zkrátka co nabídnout! Ani v letošní kolekci pro jaro / léto 2019 nechyběla elegance, smyslnost, ale také živelnost a energie.

Celý článek

H&M ve spolupráci s Netflixem vzdávají poctu úspěšnému seriálu Stranger Things

Netflix představí v létě již třetí sérii oblíbeného seriálu Stranger Things. Ve spolupráci s H&M a Netflixem vznikla letní kolekce plná inspirace s prostředím kolem seriálového bazénu a s 80. lety!

Celý článek

Miuccia Prada přinesla do nové Resort kolekce praktickou lehkost

Chanel představil novou kolekci v Paříži, Dior v Marrákeši a Miuccia Prada si zvolila New York. Jak vypadala a co nového ukázala její nejnovější resort přehlídka?

Celý článek