dnes je 22.05.2018 a svátek má Emil

Disponuje více jak 20 řadami - co dál prozradila o kosmetice Biodroga její jednatelka?

O kosmetice na přírodní bázi, o čemž vypovídá už sám její název, jsme si popovídali s jednatelkou firmy Antiz, která je dovozcem těchto produktů pro Českou republiku, paní Annou Hromádkovou. 

Kdy byla kosmetická značka Biodroga založena a co je pro ní typické?

Kosmetická značka Biodroga byla založena Walterem Friedmannem jako rodinný podnik v roce 1965 v německém lázeňském městě Baden-Baden, kde je její sídlo dodnes. Zcela typický je pro značku vývoj produktů na přírodní bázi bez obsahu zatěžujících látek s přihlédnutím k aktuálním vědeckým poznatkům a trendům péče.

Jak je kosmetika testována? Provádí se testy na zvířatech, ať u jednotlivých složek, nebo u celých produktů?

Produkty Biodroga a jejich jednotlivé složky jsou přísně kontrolovány a přezkoumávány vědci a dermatology. Pravidelně jsou prováděny testy tolerance pleti a detailní studie účinnosti složek i produktů, a to v buněčných kulturách, či přímo na pleti testovaných osob. Testy nejsou a nikdy nebyly prováděny na zvířatech.

Na jaké věkové skupiny Biodroga cílí? 

V širokém portfoliu značky Biodroga nalezne každý klient v jakékoli věkové skupině tu správnou kosmetickou péči.

Jaké produkty jsou Vaší stálicí? 

To je krásně řečeno. Celosvětově nejoblíbenější produktovou řadou je Golden Caviar by Biodroga, která se vyrábí, myslím, od roku 2000. Za tuto dobu byly samozřejmě jednotlivé produkty inovovány, a celá řada byla v minulém roce také rozšířena o velmi efektivní antioxidační krémy, vynikající vlízové koncentrované masky a koncentrovaná séra.


Jílová maska

Kolika řadami Biodroga disponuje? 

Značka Biodroga Bioscience Institut disponuje více jak 20 řadami a značka Biodroga MD, která je novější kosmetickou značkou vyrábějící se od roku 2012, nabízí 15 pečujících řad.

Ráda bych se pozastavila u řady Biodroga Global Anti-Age Formula, která je výjimečnou péčí proti stárnutí, dokáže probudit spící buňky pleti a dohlédne na důležitý faktor růstu pokožky. V této řadě naleznete ucelené ošetření v podobě očního koncentrovaného séra a 24hodinového krému.

Dále bych ráda představila řadu Biodroga MD SK Booster, jejímž základem jsou do hloubky působící produkty, které vykazují efekt kosmetického botoxu, redukují hluboké vrásky, formují kontury obličeje atd. Nejoblíbenějšími a nejúčinnějšími produkty této řady jsou Hyaluron koncentrát a Lacto Glucan maska.

Jaký je rozdíl mezi Biodroga a Biodroga MD?

Kosmetická značka Biodroga je koncipována jako velmi účinná péče pro každodenní ošetření pleti s okamžitými a viditelnými účinky. Kosmetická značka Biodroga MD a její produkty jsou více koncentrovanou medicínsko-dermatologickou péčí, cíleně zaměřenou na aktuální deficity, které pleť momentálně vykazuje.

Obě značky se však velmi dobře doplňují a dají se navzájem kombinovat dle potřeb a přání klienta a jeho pleti.

Nabízíte také dekorativní kosmetiku? Jaký produkt mají ženy nejraději? 

Biodroga se zaměřuje na péči o pleť zejména z hlediska její funkčnosti a zdravého vzhledu. Dekorativní kosmetika je tedy pouze okrajovou, často limitovanou péči. V našem sortimentu však stále máme dvě varianty velmi oblíbených anti-age make-upů, které jsou naprosto neodolatelnou finální péčí o pleť s dokonalou texturou, složením a účinky.

Kde ženy Biodrogu seženou? 

Produkty Biodroga jsou nabízeny ve spolupracujících kosmetických salonech, hotelech a nebo spolupracujících lázeňských domech po celé naší republice, kde pracují proškolení odborníci a každému klientovi rádi doporučí vhodné ošetření i produkty pro domácí péči. Náš firemní kosmetický salon Biodroga Hair & Beauty Centre naleznete v centru Prahy v Jungmannově ulici.  Produkty Biodroga jsou dostupné také na našich webových stránkách www.biodroga.cz, odkud se dostanete přímo do našeho e-shopu.

ZDRAVÍ A KRÁSA KRÁSA KOSMETIKA BIODROGA ROZHOVOR

Související články

Svatební manžetové knoflíčky byly přelomové, říká návrhářka značky Design Empathy

Kdo pomáhá vytvářet ilustrace, co všechno najdete v portfoliu a proč zrovna křišťálová pryskyřice? To všechno v rozhovoru s Leonou Průchovou tvořící pod Design Empathy.

Celý článek

Bio nebo vegan? Poradíme vám, jak si vybrat ohleduplnou kosmetiku!

Proniknout do světa ohleduplné kosmetiky může být docela oříšek. 

Celý článek

Příležitosti předčily mé sny, říká kostýmní výtvarnice Evženie Rážová

"Umělecký kostým dnes může dělat každý, což obor devastuje." Tak zněla slova kostýmní výtvarnice, která tvořila kostýmy třeba pro muzikál Královna Kapeska.

Celý článek

Modelka Tereza Hudáková: Lidé neví, co práce modelky obnáší

Tereza Hudáková, držitelka korunek Miss léta 2015, Miss Špindl 2017, Miss free1 2015 a Top model of the year 2016, tvář známých kampaní a velmi úspěšná mladá modelka. 

Celý článek

Cítit se dobře, uvolnit se a vyjádřit svůj názor, říká Monika Drápalová

S Monikou Drápalovou jsem si povídali o kolekci Feel Relaxed, o spolupráci s Pietro Filipi a mnoho dalším.  

Celý článek

Využijte 5. ročníku Dnů Biodroga a nakupte kosmetiku se slevou

Dny Biodroga se dočkaly dalšího ročníku. I tentokrát si můžete během nich pořídit jakoukoli kosmetiku značky se slevou 30 %.

Celý článek

Spíše než na trendy dám na pocit, říká Naďa Gocmanová

Rozhovor se ženou, která stojí za ležérní a osobitou značkou Goci. Jak tvoří kolekce a pro koho jsou určeny?

Celý článek

Jak správně pečovat o kosmetické štětce

Štětce jsou základem krásného líčení. A ne že ne. Jak se o ně starat?

Celý článek