dnes je 16.10.2018 a svátek má Havel

Disponuje více jak 20 řadami - co dál prozradila o kosmetice Biodroga její jednatelka?

O kosmetice na přírodní bázi, o čemž vypovídá už sám její název, jsme si popovídali s jednatelkou firmy Antiz, která je dovozcem těchto produktů pro Českou republiku, paní Annou Hromádkovou. 

Kdy byla kosmetická značka Biodroga založena a co je pro ní typické?

Kosmetická značka Biodroga byla založena Walterem Friedmannem jako rodinný podnik v roce 1965 v německém lázeňském městě Baden-Baden, kde je její sídlo dodnes. Zcela typický je pro značku vývoj produktů na přírodní bázi bez obsahu zatěžujících látek s přihlédnutím k aktuálním vědeckým poznatkům a trendům péče.
Jak je kosmetika testována? Provádí se testy na zvířatech, ať u jednotlivých složek, nebo u celých produktů?

Produkty Biodroga a jejich jednotlivé složky jsou přísně kontrolovány a přezkoumávány vědci a dermatology. Pravidelně jsou prováděny testy tolerance pleti a detailní studie účinnosti složek i produktů, a to v buněčných kulturách, či přímo na pleti testovaných osob. Testy nejsou a nikdy nebyly prováděny na zvířatech.

Na jaké věkové skupiny Biodroga cílí? 

V širokém portfoliu značky Biodroga nalezne každý klient v jakékoli věkové skupině tu správnou kosmetickou péči.

Jaké produkty jsou Vaší stálicí? 

To je krásně řečeno. Celosvětově nejoblíbenější produktovou řadou je Golden Caviar by Biodroga, která se vyrábí, myslím, od roku 2000. Za tuto dobu byly samozřejmě jednotlivé produkty inovovány, a celá řada byla v minulém roce také rozšířena o velmi efektivní antioxidační krémy, vynikající vlízové koncentrované masky a koncentrovaná séra.


Jílová maska

Kolika řadami Biodroga disponuje? 

Značka Biodroga Bioscience Institut disponuje více jak 20 řadami a značka Biodroga MD, která je novější kosmetickou značkou vyrábějící se od roku 2012, nabízí 15 pečujících řad.

Ráda bych se pozastavila u řady Biodroga Global Anti-Age Formula, která je výjimečnou péčí proti stárnutí, dokáže probudit spící buňky pleti a dohlédne na důležitý faktor růstu pokožky. V této řadě naleznete ucelené ošetření v podobě očního koncentrovaného séra a 24hodinového krému.

Dále bych ráda představila řadu Biodroga MD SK Booster, jejímž základem jsou do hloubky působící produkty, které vykazují efekt kosmetického botoxu, redukují hluboké vrásky, formují kontury obličeje atd. Nejoblíbenějšími a nejúčinnějšími produkty této řady jsou Hyaluron koncentrát a Lacto Glucan maska.

Jaký je rozdíl mezi Biodroga a Biodroga MD?

Kosmetická značka Biodroga je koncipována jako velmi účinná péče pro každodenní ošetření pleti s okamžitými a viditelnými účinky. Kosmetická značka Biodroga MD a její produkty jsou více koncentrovanou medicínsko-dermatologickou péčí, cíleně zaměřenou na aktuální deficity, které pleť momentálně vykazuje.

Obě značky se však velmi dobře doplňují a dají se navzájem kombinovat dle potřeb a přání klienta a jeho pleti.

Nabízíte také dekorativní kosmetiku? Jaký produkt mají ženy nejraději? 

Biodroga se zaměřuje na péči o pleť zejména z hlediska její funkčnosti a zdravého vzhledu. Dekorativní kosmetika je tedy pouze okrajovou, často limitovanou péči. V našem sortimentu však stále máme dvě varianty velmi oblíbených anti-age make-upů, které jsou naprosto neodolatelnou finální péčí o pleť s dokonalou texturou, složením a účinky.

Kde ženy Biodrogu seženou? 

Produkty Biodroga jsou nabízeny ve spolupracujících kosmetických salonech, hotelech a nebo spolupracujících lázeňských domech po celé naší republice, kde pracují proškolení odborníci a každému klientovi rádi doporučí vhodné ošetření i produkty pro domácí péči. Náš firemní kosmetický salon Biodroga Hair & Beauty Centre naleznete v centru Prahy v Jungmannově ulici.  Produkty Biodroga jsou dostupné také na našich webových stránkách www.biodroga.cz, odkud se dostanete přímo do našeho e-shopu.

ZDRAVÍ A KRÁSA KRÁSA KOSMETIKA BIODROGA ROZHOVOR

Související články

Parfémové HITY letošního podzimu, které musíte vyzkoušet!

Vybrali jsme pro vás trojici dámských vůní, které letos patří mezi trendy kousky sezóny Podzim/Zima 2018.

Celý článek

Jak se nosí třpytivé vlasy jako v Paříži

Nečekaný vlasový trend se objevil na přehlídce Giambattista Valli a rovnou se stal populárním.

Celý článek

Česká značka Black Mountain vás zaujme nejen originálními sukněmi

Pojďte se dozvědět něco o další mladé a nadějné české značce, za jejímž fungováním stojí sympatická Lucie Erin Laštůvková.

Celý článek

Lila Moss je novou tváří kosmetiky Marc Jacobs

Slavná maminka Kate Moss může být na svou stejně krásnou dceru hrdá.

 

Celý článek

Grafické líčení na přehlídce Christiana Diora pro Jaro 2019

Jednoduchý outfit si zaslouží extravagantní líčení. Nechte se inspirovat novým trendem pařížského fashion weeku.

Celý článek

Organická kosmetika má v Česku čím dál větší úspěch

Posnídali jsme v Pařížské ulici v přítomnosti bio veganské kosmetiky a seznámili jsme se s příběhem majitelky Ladybio kterou si jednoznačně zamilují i mnozí z vás.

Celý článek

Voňavé novinky pro podzim 2018 - tyhle parfémy vyzkoušejte!

Přivoňte si k těmhle třem novinkám. Tak totiž voní letošní podzim. 

Celý článek

Šedá barva na vlasech sklízí úspěch - coconut hair trend dorazí brzy i k nám

Coconut hair - tak v zahraničí pojmenovali nový trend v barvení vlasů. V něm se prolínají odstíny blond se šedou. A rozhodně to má říz.

Celý článek