dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Divadlo Broadway Praha připravuje novou muzikálovou komedii ADAM A EVA

Přidat na Seznam.cz
Muzikálová komedie ADAM A EVA na motivy libreta Haliny Pawlowské slibuje vtip, zábavu a řadu zkušených umělců, jako je Anna Polívková, Martin Písařík, Josef Vojtek a mnoho dalších.

Divadlo Broadway Praha připravuje muzikálovou komedii ADAM A EVA, na jejímž vzniku se podílí řada zkušených tvůrců, kteří jsou zárukou vtipného, zábavného a profesionálně odvedeného představení. Slavnostní premiéra se uskuteční 17. dubna 2014.

Scénář napsal na motivy libreta Haliny Pawlowské scenárista a režisér představení Zdeněk Zelenka, mimo jiné autor muzikálů Rebelové a Golem. V tomto muzikálu zazní scénická hudba ve více než 30ti písních.

V hlavní roli Evy se můžete těšit na oblíbenou filmovou a divadelní herečku Annu Polívkovou, pro kterou je tato muzikálová role zcela novou výzvou, alternovat se bude s Michaelou Horkou, kterou v současné době mohou diváci vidět v titulní roli muzikálu Mata Hari. Do role Adama obsadil režisér Zelenka dva herce, kteří mají výjimečné nadání nejen herecké, ale jsou i skvělí zpěváci a tanečníci - Martin Písařík a Michal Slaný.