dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

Do kin míří Klan Gucci. Znáte temné tajemství módního impéria?

Přidat na Seznam.cz
Datum 25. listopadu si zapište do diáře. Premiéru v českých kinech bude totiž mít dlouho očekávaný a hvězdně obsazený film Klan Gucci.

Zdroj:unitedartistsreleasing

Ve snímku, který mapuje šokující skutečný příběh italského módního impéria, zazáří například Lady Gaga, Jared Leto, Al Pacino nebo Salma Hayek

 

 

Americké životopisné drama uznávaného režiséra Ridleyho Scotta se odehrává v roce 1995 a popisuje pozadí vraždy tehdejšího šéfa italského módního domu Gucci - Maurizia Gucciho (Adam Drive). Jednou z hlavních postav je Mauriziova bývalá manželka Patrizia Reggiani (Lady Gaga), která si jeho vraždu objednala. Mozaika složená z lásky, pomsty, zrady a nakonec i vraždy dává dohromady to, co ve světě znamená jméno Gucci. Film tak slibuje kromě skvělého hereckého obsazení i napínavý děj. Pikantností je, že sama rodina Gucci film úplně neschvaluje.

Natáčení probíhalo v Itálii nebo Švýcarsku. Sama Lady Gaga má italské předky, přesto musela dlouho cvičit italský přízvuk. Skutečná Patrizia Reggiani, též známá jako Černá vdova, Lady Gagu jako svou představitelku schválila, později však vyjádřila zklamání nad tím, že ji Gaga ani nekontaktovala. Lady Gaga Patriziu skutečně ani nenavštívila, pouze studovala její chování a život prostřednictvím dokumentů a knih. Do role se neskutečně vžila a sama přiznala, že rok a půl žila i mluvila úplně jako Reggiani, což jí způsobilo psychické potíže.

 

Vztah Patrizie Reggiani a Maurizia Gucciho byl zprvu velkou láskou, ve které samozřejmě hrály velkou roli také peníze. Postupem času začalo manželství, ze kterého vzešly dvě dcery, procházet nespočtem krizí a Patrizia svého manžela postupně víc a víc nenáviděla. Rok po rozvodu si najala vraha, který Maurizia 27. března 1995 zabil. V den, kdy se tak stalo, si Patrizia do svého deníku napsala slovo „paradeisos“, což řecky znamená ráj. O dva roky později byla odsouzena k 29 letům ve vězení, na svobodu se dostala v roce 2016.

Zdroj: unitedartistsreleasing

 

 

Přidat na Seznam.cz
KALENDÁŘ AKCÍ LADY GAGA GUCCI KINO

Související články

Jak se k situaci na Ukrajině staví světové módní značky

Situace na Ukrajině se dotkla asi každého z nás a dále eskaluje, jak se k tomu staví módní svět? Někteří módní giganti prvně mlčeli, pak začali konat. Jak se známé módní domy postavily k situaci na Ukrajině a co poskytly na zlepšení situace?

Celý článek

Kolekce Gucci Tiger: oslava čínského znamení nebo zneužití divokých zvířat k propagaci luxusu?

Značka Gucci oslavila příchod nového roku oslavou divoké kočky - tygra. Kampaň Gucci Tiger Collection ale vzbudila kontroverze, ačkoli se módní dům podílí na mnoha ochranářských projektech pro zachování přirozeného prostředí zvířat.

Celý článek

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Módní padělky aneb trh s falešným zbožím

Nejen v České republice se rozmohl takový nešvar. Módní padělky, tzv. fake fashion se rozjíždí především během Vánoc. Proč lidé vůbec kupují a nosí padělky a jaké problémy to přináší módnímu průmyslu?

Celý článek

Zveme vás na 107. AXA Primátorky ve stylu Le Premier

Psal se rok 1910, když se v Praze uskutečnil první závod osmiveslic. Letošní, už stosedmý, ročník odstartuje výjimečně v zářijovém termínu a uskuteční se ve dnech 18. – 20. září na nábřeží Vltavy Prahy 2. Trasa Primátorek začíná u Veslařského ostrova, cíl je mezi Železničním a Palackého mostem.

Celý článek

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Celý článek