dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Do letadla pohodlně, ale stylově!

Přidat na Seznam.cz
K překonávání velkých vzdáleností letadlem je zapotřebí hlavně pohodlí. Jak vypadat během letu stále dobře, ale cítit se jako doma?

Největší inspiraci můžeme čerpat od známých cestovatelek, které v letadle tráví většinu svého času. Ani jedna z nich nedá dopustit právě na pohodlné kalhoty, stylové soupravy a tenisky, ale ani v případě cestování nezapomínají na styl.

Aylin Köenig

Jedna z nejúspěšnějších německých, potažmo evropských blogerek, která z našeho výběru více jak s pohodlím, experimentuje se stylem. Aylin vypadá skvěle jak v oblacích, tak i v ulicích Hamburku, ve kterém žije.

Camila Coelho

Brazilská beauty blogerka na svých cestách obléká pohodlné kalhoty s vysokým pasem, doplněné o módní mikiny. Nezapomíná na kvalitní zavazadla, která jsou ozdobou celého outfitu. 

Chiara Ferragni

Velká cestovatelka! Blogerka žijící v Americe původem z Itálie, kterou zná celý svět. V letadle tráví díky své práci spoustu času. Na dlouhé cesty tak často obléká pohodlné tepláky, doplněné o mikinu vlastní značky. Ikonické kabelky jsou nezbytnou součástí celého looku.

Aimee Song

Další úspěšná blogerka, která je díky své práci v letadle jako doma. Aimee není výjimkou a při dlouhých letech vsází také na pohodlné outfity. Džíny, basic triko a dlouhý cardigan nebo stylový křivák. A zase to personalizované zavazadlo. To nesmí chybět!

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
OUTFIT DO LETADLA INSPIRACE CESTOVÁNÍ CESTOVNÍ ZAVAZADLA CHIARA FERRAGNI SONG OF STYLE AYLIN KÖENIG POHODLNÉ OBLEČENÍ STYL

Související články

Home office: jak pracovat efektivně i z domova

Home office - jeden z nejskloňovanějších pracovních výrazů poslední doby. Jak co nejefektivněji pracovat z pohodlí domova?

Celý článek

Jak nejpřirozeněji zesvětlit vlasy

Vlasy - věčné téma všech žen. Zkrátit, natočit, zesvětlit, vyžehlit nebo úplně obarvit? Dokážeme se o nich bavit dlouhé hodiny.

Celý článek

Pět jednoduchých účesů, když spěcháte do práce

Každý z nás má někdy bad hair day. Pokud spěcháte do práce a nevíte si rady s vašimi vlasy, připravili jsme pět jednoduchých účesů, kterými rozhodně nic nezkazíte.

Celý článek

5 elegantních účesů pro muže

Účesy a vlasy jsou všeobecně tématem, které zajímá ženy stejně jako muže. Možná to nebude tak vyrovnané, ale vysvětlení pro to máme - vlasy koruna krásy. 

Celý článek

Hallstatt: Ráj na zemi

Malebné starobylé městečko ukryté v rakouských Alpách. Ročně tato obec přivítá přibližně milion lidí. Čím láká nespočet turistů?

Celý článek

Jogamatka sbalená na Bali

Pro jednoho pravý ráj na zemi a pro druhého dovolená "za trest". Názory na tuto indonéskou destinaci se překvapivě rozcházejí, ale posuďte sami... Namaste.

Celý článek

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Ranní rituály, díky kterým budete ráda vstávat z postele

Několik malých změn a vaše nálada bude již od probuzení na té správně vlně. Po celý den budete plní elánu a v dobré náladě. A jak na to?

Celý článek