dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

Do mini kabelky uložíte maximálně svůj mobil, a přesto byste o ní měla uvažovat

Přidat na Seznam.cz
Nový trend, který se začíná rozmáhat, je třeba si zavčasu představit. Mini kabelky, které vám poskytnou prostor maximálně na pár drobností, jsou víc než roztomilé.

Když návrhář Simon Porte Jacquemus poslal na molo modelky s kolekcí pro podzim 2019, mnoho lidí nechápalo, zda jsou kabelky určitým vyjádřením sarkazmu, nebo jsou skutečně na prodej. On je tehdy prodával za 470 dolarů kus, dnes už zdaleka není jediným prodejcem těchto mini kousků, ale také ani tím nejdražším.

Do této kabelky uložíte například mini kousek cukroví, jeden mobilní telefon nebo klíče a rtěnku. Víc se vám do ní asi nevejde, a přesto byste měla uvažovat, zda tuto moderní kabelku nepotřebujete.

Ani značka Jacquemus nebyla úplným průkopníkem mini kabelek. Už v roce 2015 jsme tento trend zahlídli v kolekci Simona Millera s velikostí, která sotva pojala nejmenší verzi iPhonu, jak roztomilé, viďte? Pokud ale hledáte opravdu praktickou kabelku, která bude splňovat náročnější kritéria, pak se těmto drobnostem vyhněte obloukem…

Cult Gaia Mini Bamboo

 

Kara Flower Baby  Puffer

 

Maryam Nassir Zadeh

 

Medea Small Prima Bag

 

Opening Ceremony Canvas

 

Simone Miller Two-Tone

 

Staud Mini Shirley

 

Susan Alexandera Lil Leopard

 

Telfar Small Bag

 

Topshop South Bead Mini

 

Ulla Johanson Lalo Straw

 

Baggu small leather retail tote

 

Mansur Gavriel Mini Mini Sun

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY MINI KABELKY NEJMENŠÍ KABELKY MANSUR GAVRIEL TOPSHOP

Související články

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Nadčasové kabelky ze spolupráce Balmain a topmodelky Cary Delevingne jsou trendem i novodobou klasikou!

Anglická topmodelka vytvořila spolu s francouzským domem Balmain kabelky vhodné pro moderní ženu. Tři verze kabelek jsou pro rozmanité příležitosti, ale všechny v sobě nesou typické znaky módního domu Balmain, ale i osobnost Cary Delevingne. 

Celý článek