dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Do mini kabelky uložíte maximálně svůj mobil, a přesto byste o ní měla uvažovat

Přidat na Seznam.cz
Nový trend, který se začíná rozmáhat, je třeba si zavčasu představit. Mini kabelky, které vám poskytnou prostor maximálně na pár drobností, jsou víc než roztomilé.

Když návrhář Simon Porte Jacquemus poslal na molo modelky s kolekcí pro podzim 2019, mnoho lidí nechápalo, zda jsou kabelky určitým vyjádřením sarkazmu, nebo jsou skutečně na prodej. On je tehdy prodával za 470 dolarů kus, dnes už zdaleka není jediným prodejcem těchto mini kousků, ale také ani tím nejdražším.

Do této kabelky uložíte například mini kousek cukroví, jeden mobilní telefon nebo klíče a rtěnku. Víc se vám do ní asi nevejde, a přesto byste měla uvažovat, zda tuto moderní kabelku nepotřebujete.

Ani značka Jacquemus nebyla úplným průkopníkem mini kabelek. Už v roce 2015 jsme tento trend zahlídli v kolekci Simona Millera s velikostí, která sotva pojala nejmenší verzi iPhonu, jak roztomilé, viďte? Pokud ale hledáte opravdu praktickou kabelku, která bude splňovat náročnější kritéria, pak se těmto drobnostem vyhněte obloukem…

Cult Gaia Mini Bamboo

 

Kara Flower Baby  Puffer

 

Maryam Nassir Zadeh

 

Medea Small Prima Bag

 

Opening Ceremony Canvas

 

Simone Miller Two-Tone

 

Staud Mini Shirley

 

Susan Alexandera Lil Leopard

 

Telfar Small Bag

 

Topshop South Bead Mini

 

Ulla Johanson Lalo Straw

 

Baggu small leather retail tote

 

Mansur Gavriel Mini Mini Sun

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY MINI KABELKY NEJMENŠÍ KABELKY MANSUR GAVRIEL TOPSHOP

Související články

Boty a kabelky Jenny fair

JENNY FAIRY RECORDS HUDEBNÍ KAMPAŇ NA SEZÓNU PODZIM-ZIMA

Jenny Fairy uvedlo podzimní kolekci plnou trendů a temperamentní hudby, do které vás vtáhnou španělské rytmy. 

Celý článek

Pro nejhezčí kameny jezdím do Kolumbie, říká šperkař Luboš Korbička

Luboš Korbička je šperkařem i velkým dobrodruhem v jednom. Svým zákazníkům se snaží najít jen to nejlepší a pro drahé kameny lítá po celém světě. I když mu ještě nebylo ani čtyřicet, zažil toho díky své profesi více než mnozí za celý život.

Celý článek

Peněženky SECRID, souhra praktičnosti a udržitelnosti

Už nějakou dobu hledáte peněženku, která bude nejen designovým kouskem, ale u které budete mít zároveň jistotu, že jsou vaše doklady v bezpečí? Máme pro vás dobrou zprávu. Obě tyto nezbytné funkce nabízí stylové a bezpečné peněženky SECRID.

Celý článek

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

První pánská kolekce české značky FOLBEUR spatřila světlo světa

Pánské aktovky Etienne právě vypouští do světa česká značka kožených kabelek a doplňků FOLBEUR. Teď už máme jasno, jak vypadá kompletní obraz moderního úspěšného muže.

Celý článek

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Celý článek

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek