dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Dokonalé fotky aneb jaká krásná místa v Česku stojí za návštěvu?

Přidat na Seznam.cz
Blíží se pomalu konec prázdnin a vy pořád nemáte dokonalou fotku z letního výletu? Chcete mít krásnou insta fotku, která se vašim sledujícím bude líbit? Pak musíte navštívit nejfotogeničtější místa v Česku. Vyrazte na výlet a zažijte výjimečné okamžiky, které můžete zvěčnit.

zdroj: pixabay.com

Pěkné a originální fotky by chtěl každý, ale kam vyrazit na krásná a fotogenická místa, která vám doplní feed? Vsaďte na krásy přírody, historická města nebo farmu. Jaké jsou vaše oblíbená místa?

Adršpašské skály

Skalní město, které vám učaruje. Tisíce skalních věží, kouzelná příroda, výhledy, unikátní skalní útvary a zrcadlová jezírka, to vše vás čeká v Národní přírodní rezervaci v Adršpašsku. Nachází se zhruba v trojúhelníku vymezeném obcemi Adršpach, Teplice nad Metují a vrcholem Čáp nad vsí Skály v turistickém regionu Kladské pomezí ve východních Čechách v Královéhradeckém kraji.

 

Český Krumlov

Je město v Jihočeském kraji, které skýtá mnohé historické klenoty. Malebné uličky, měšťanské domy, romantické zákoutí, impozantní zámek nad Vltavou a četné kavárny. V časopise National Geographic dokonce Český Krumlov obsadil 16. příčku z nejkrásnějších míst na světe. Tam to stojí za návštěvu, nemyslíte?


zdroj: vlastní moda.cz

Levandulová farma Starovičky

Navštivte krásnou levandulovou farmu z jižní Moravy, navíc zde levanduli lékařskou pěstují bez chemického ošetření. Můžete zde zajít na levandulové pole, kde se projdete a vyfotíte nebo si natrháte vlastní levanduli domů. Navíc můžete zajít do krásné levandulové kavárničky nebo do obchodu s místními produkty. Farma určitě stojí za návštěvu.

Vyhlídka Máj

Jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších vyhlídek vůbec. Nese romantický název Máj, který vám nabízí pohled na meandry řeky Vltavy. Na místo nevede žádná turistická trasa, ale vyšlapaná cestička, která vede skrze pole a les. Vyhlídka Máj se nalézá asi 1 km západně od vesnice Teletín. Romantická vyhlídka, která vás okouzlí.

Lom Velká a Malá Amerika

Jeden z nejznámějších lomů Česka je právě Malá a Velká Amerika. Je tvořen z vápencových lomů, přezdívaný jako Český Grand Canyon. Velká Amerika je 800 m dlouhý, 200 m široký a až 100 m hluboký zatopený lom. Malá Amerika je druhý, o něco menší, vápencový lom. Rovněž i tento lom je zatopený křišťálově čistou vodou. Patří mezi oblíbená fotogenická místa.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ČESKO KRÁSNÁ MÍSTA FOCENÍ INSTAGRAM PŘÍRODA ČESKÉ PAMÁTKY

Související články

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Jarní kolekce české návrhářky Zuzany Osako vám přinese pocit klidu

Práci módní návrhářky Zuzany Osako jsme poměrně nedávno bedlivě sledovali, a to i díky tomu, že se stala autorkou slavnostních oděvů českému týmu na olympiádu v Tokiu. Tentokrát jsme se nadchli pro její jarní kolekci Louka.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Jaké módní trendy definují poslední dekádu?

Rok 2020 je tu, a proto přicházíme s ohlédnutím na téma, jaké byly největší trendy poslední dekády. Během této doby sice vzniklo mnoho nových módních kreací, ale ty, které patřily k nejúspěšnějším, se vrátily z minulých dob. 

Celý článek

Připomeňte si největší instagramové trendy tohoto léta

Instagram patří k nejoblíbenějším mobilním aplikacím. Módní značky i influenceři předvádějí svůj obsah právě na této digitální platformě a představují nejnovější trendy. Ovlivnil i vás nějaký aktuální trend natolik, že jste si ho musela pořídit? 

Celý článek