dnes je 17.09.2021 a svátek má Naděžda

Domácí pohodlíčko aneb dupačky pro dospělé - ideál letošního vánočního dárku

Přidat na Seznam.cz
Blíží se Vánoce a s ním i hon na vánoční dárky. Letos je všechno trochu jiné. Většina z nás musela letošní rok strávit převážně v našich domovech. Pohodlí je a bude pro nás velmi důležité a my vám poradíme, jak jej můžete darovat pod stromeček svým blízkým i sami sobě.

zdroj: pinterest.com

Pohodlí je nejdůležitější

Rok 2020 se navždy zapíše do historie jako rok plný nejistot. V nejisté době jsme se museli uchýlit k novému řádu, většinou uzavřeni v našich domovech. Nemohli jsme se stýkat se svými blízkými a celkově jsme si museli zvyknout na nový řád. Velmi důležité je, aby naše psychická a fyzická odolnost vydržela. Pohodlí je proto základ. A tak se ke slovu dostaly"dupačky" pro dospělé. Jedná se o plyšové overaly, které vám zajistí maximální pohodlí, teplo i radost z nápaditých designů.

zdroj: Pinterest.com

Roztomilé pyžamo i halloweenský kostým

A právě k tomu se upnul letošní trend vánočních dárků. Co pohodlnějšího můžete nadělit k Vánocům než měkoučké "dupačky" pro dospělé, které už nikdy nebudete chtít sundat. Hodí se na spaní i oblíbený "pyžámkový den". A ruku na srdce, v režimu home-office si jistě každý z nás letos nějaký ten "pyžámkový den" zažil.  Některé obleky mohou dokonce posloužit jako veselý kostým, a tak si již nebudete muset lámat hlavu se svým outfitem na příští Halloween. 

zdroj: pinterest.com

Ulehčí rozhodování a pobaví okolí

"Dupačky" vám dokonce poslouží i k udržení psychické pohody. Nebudete se muset zatěžovat rozhodnutími, co si dnes vzít na sebe, a budete vypadat skvěle. A pokud tomuto trendu naprosto podlehnete, jistě můžete brzy uspořádat originální "dupačkovou" párty, až to umožní epidemiologická situace. Jestli se zamýšlíte, jaké "dupačky" pro dospělé pořídit sobě nebo někomu v okolí, rozhodně byste měli dát pozor na správný materiál. Látka by měla být příjemně hřejivá, ale zároveň i prodyšná. Na trhu lze dostat jak šílené barvy, tak jednobarevné kombinace, i zmiňované rozkošné kostýmy. Rozhodovat se můžete i mezi variantami se zipem a se zapínáním. A pod vánočním stromečkem jistě potěší "dupačky" s vánočním motivem.

zdroj: cosmopolitain.com

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE VÁNOCE TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY VÁNOČNÍ DÁRKY DUPAČKY PRO DOSPĚLÉ DUPAČKY VÁNOCE 2020

Související články

Na letní dovolené v Korutanech můžete vyrazit za turistikou, na kolo, ale také lyžovat

Čas letních dovolených láká na různé formy odpočinku. Ti, kteří milují aktivní odpočinek a chtějí toho zažít i na dovolené co nejvíce, najdou ideální místo letní dovolené v rakouských Korutanech.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Nezapomínejte dýchat!

Druhá část našeho miniseriálu na téma obličejové jógy vám přinese další poznání v tomto oblíbeném a velmi užitečném životním stylu. Říkáme životní styl, protože tím jóga, a to i ta obličejová, ve své podstatě opravdu je.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Jak na ni a kde začít?

Obličejová jóga je v posledních letech velkým trendem. V historii lidstva má však své místo již tisíce let. Připravili jsme pro vás třídílný miniseriál, ve kterém se od dvou profesionálních lektorek dozvíte, co a jak.

Celý článek

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Celý článek

Nízké, vysoké nebo po kolena: jaké zimní boty se lichotí postavě s křivkami?

Různé typy postav vyžadují různé styly a typy outfitů. A ne jinak tomu je u bot. V tomto článku se podíváme na zimní obuv, která sedne dámám s křivkami a poradíme, jaké outfity si letos pořídit do zimního šatníku.

Celý článek