dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Domácí pohodlíčko aneb dupačky pro dospělé - ideál letošního vánočního dárku

Přidat na Seznam.cz
Blíží se Vánoce a s ním i hon na vánoční dárky. Letos je všechno trochu jiné. Většina z nás musela letošní rok strávit převážně v našich domovech. Pohodlí je a bude pro nás velmi důležité a my vám poradíme, jak jej můžete darovat pod stromeček svým blízkým i sami sobě.

zdroj: pinterest.com

Pohodlí je nejdůležitější

Rok 2020 se navždy zapíše do historie jako rok plný nejistot. V nejisté době jsme se museli uchýlit k novému řádu, většinou uzavřeni v našich domovech. Nemohli jsme se stýkat se svými blízkými a celkově jsme si museli zvyknout na nový řád. Velmi důležité je, aby naše psychická a fyzická odolnost vydržela. Pohodlí je proto základ. A tak se ke slovu dostaly"dupačky" pro dospělé. Jedná se o plyšové overaly, které vám zajistí maximální pohodlí, teplo i radost z nápaditých designů.

zdroj: Pinterest.com

Roztomilé pyžamo i halloweenský kostým

A právě k tomu se upnul letošní trend vánočních dárků. Co pohodlnějšího můžete nadělit k Vánocům než měkoučké "dupačky" pro dospělé, které už nikdy nebudete chtít sundat. Hodí se na spaní i oblíbený "pyžámkový den". A ruku na srdce, v režimu home-office si jistě každý z nás letos nějaký ten "pyžámkový den" zažil.  Některé obleky mohou dokonce posloužit jako veselý kostým, a tak si již nebudete muset lámat hlavu se svým outfitem na příští Halloween. 

zdroj: pinterest.com

Ulehčí rozhodování a pobaví okolí

"Dupačky" vám dokonce poslouží i k udržení psychické pohody. Nebudete se muset zatěžovat rozhodnutími, co si dnes vzít na sebe, a budete vypadat skvěle. A pokud tomuto trendu naprosto podlehnete, jistě můžete brzy uspořádat originální "dupačkovou" párty, až to umožní epidemiologická situace. Jestli se zamýšlíte, jaké "dupačky" pro dospělé pořídit sobě nebo někomu v okolí, rozhodně byste měli dát pozor na správný materiál. Látka by měla být příjemně hřejivá, ale zároveň i prodyšná. Na trhu lze dostat jak šílené barvy, tak jednobarevné kombinace, i zmiňované rozkošné kostýmy. Rozhodovat se můžete i mezi variantami se zipem a se zapínáním. A pod vánočním stromečkem jistě potěší "dupačky" s vánočním motivem.

zdroj: cosmopolitain.com

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE VÁNOCE TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY VÁNOČNÍ DÁRKY DUPAČKY PRO DOSPĚLÉ DUPAČKY VÁNOCE 2020

Související články

Z ostudy kabát aneb ne všechny švy mají zůstat zašité

Koupili jste si právě nový kabát, oblek nebo třeba pouzdrovou sukni? Nemůžete se dočkat, až si tu nádheru poprvé oblečete a půjdete se v ní ukázat ven? Nezapomeňte na to, že některé střihově náročnější kusy oblečení mají kvůli ochraně spojené určité části k sobě a je na zákazníkovi, aby si je sám rozstřihl. Nechcete se přece připojit k té bohužel poměrně veliké populaci lidí, kteří už svým oblečením dávají najevo, jak jsou hloupí.

Celý článek

Co jste nevěděli o oblíbených vánočních klasikách

Sváteční pohoda je tu a s ní i neodmyslitelné vánoční klasiky s legendárními hláškami. Za filmovým plátnem se ale skrývají věci, které jste o vašich oblíbených vánočních filmech netušili. Zpracovali jsme pro vás pikantní zajímavosti ze zákulisí...

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

5 tipů, jak vyrobit krásné vánoční dárky

Chcete tyto Vánoce udělat něco speciálního? Co takhle vlastnoručně vyrobené dárky? Každého potěší vaše snaha i úsilí, vyřádíte své kreativní já, a navíc ušetříte spoustu peněz.

Celý článek

Nový český projekt Reknihy, založený skupinou mladých nadšenců, kteří vymysleli ekologické online knihkupectví

Chcete dát knihám druhou šanci a zároveň šetřit přírodu i svoji peněženku? Tak neváhejte a podpořte tento krásný projekt. Reknihy jsou tu pro ty, kteří chtějí udělat něco pro naši planetu, ale zároveň nechtějí ztratit požitek z kouzla papírových knih.

Celý článek

Jaké jsou letošní trendy Vánoc?

Vánoční dekorace, ozdoby a krásná atmosféra. I když letošní Vánoce budou jiné, než jsme všichni zvyklí, tak přichází krásné období plné radosti, prvního sněhu a dobrého jídla. Jaké letošní barvy zvítězily a co si nesmíte nechat ujít?

Celý článek

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek