dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Druhý ročník Prague Design Week

Přidat na Seznam.cz
Druhý ročník Prague Design Week promění jarní Prahu v metropoli designu, plnou nejen zajímavé tvorby.

Již druhý ročník Prague Design Week, který se rozhoří už 11. května představí veřejnosti na 70 vystavovatelů, kteří nás do detailu seznámí s množstvím designových odvětví.

Krom zmiňovaných designérů letošní velkolepá akce přinese i přednášky o procesu tvorby, Design Kino nebo workshopy s návrháři. Široká veřejnost tak bude moci obdivovat výsledky práce designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ale i ateliérů škol nebo firem.

Prague Design Week návštěvníkům exkluzivně nabídne expozice, které se zde představí v tuzemské či pražské premiéře – například výstavu „Bylo nebylo“ od pěti módních designérů či světelnou interaktivní instalaci #SRDCE. Prezentovat se zde budou také projekty Ještěd 73 a BAZAAR CHARITY nebo rarity jako optimistické rakve z dílny HogoFogoDesign.

Jediný český jarní designový svátek, který se uskuteční v Kafkově domě u Staroměstského náměstí, potrvá do 17. května, za jehož návštěvu zaplatíme celotýdenní vstupné 100 Kč nebo zlevněné vstupné 50 Kč.

Takže pamatujte, Kafkův dům u Staroměstského náměstí od 11. do 17. května. Expozice bude otevřena vždy od 12 do 21 hodin.

 

Zdroj: PragueDesignWeek

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN PRAGUE DESIGN WEEK DESIGNÉŘI MODERNÍ DESIGN

Související články

Představujeme vám Danu Kleinert, slovenskou designérku a návrhářku

Kdo by si nepamatoval fialové šaty Zuzany Čaputové, které měla na sobě ve chvíli, kdy se dozvěděla, že se stane příští slovenskou prezidentkou. Za těmito a mnoha dalšími šaty stojí výrazná slovenská designérka a ředitelka organizace Slovak Fashion Council. Aktivit, kterými se tato multifunkční žena zabývá, je ale mnohem více.

Celý článek

Jak naučit muže žehlit

A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

Celý článek

Designérský výběr - Únor 2018

Jaké produkty jsme v únoru vyzkoušeli, nakoupili nebo objevili? Přinášíme vám seznam designérských kousků, které vám nesmí uniknout.

Celý článek

Designérský výběr - Leden 2018

Leden se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci, a tak vám přinášíme výběr od českých designérů aneb, co nás tento měsíc bavilo.

Celý článek

NIKE UNLIMITED STADIUM – dali byste ostrý duel se svým digitálním já?

Společnost NIKE přichází s revolučním stylem trénování. Že by odzvonilo oblíbeným mobilním aplikacím?

Celý článek

Dnes startuje Prague Design Week 2017

Akce, která skýtá instalace 82 designérů rozložených na čtyřech podlažích pražského Tančícího domu, právě startuje a potrvá celý tento týden.

Celý článek

Svátky jara se v Praze ponesou v duchu designu

4. ročník ikonické přehlídky Prague Design Week, která se uskuteční od 10. do 16. dubna v Tančícím domě, i letos umožní svým návštěvníkům obdivovat jedinečné interaktivní a audiovizuální expozice.

Celý článek

Zveme vás na Prague Design Week do Tančícího domu

Čtvrtý ročník Prague Design Week se uskuteční od 10. do 16. dubna 2017 v Tančícím domě. Organizátoři vyzývají všechny studenty designu, designéry, designérská studia, šperkaře, módní návrháře, umělce či celé ateliéry k zapojení.

Celý článek