dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Duhový Amsterdam

Přidat na Seznam.cz
Mě si dokonce získal natolik, že hledám volné místo v diáři a chci zpět.

Mě si dokonce získal natolik, že hledám volné místo v diáři a chci zpět. To mám bohužel skoro všude, kde jsem doteď byla, takže mám do důchodu vystaráno:)

 

Město plné úzkých domečků, bytů na vodě, cyklistů na roztomilých kolech s košíky, parků, výborného jídla té nejlepší kvality a duhových koláčků. Ano, ano, čtete správně, duhových muffinů s tajemnou přísadou (no, možná ne tak tajnou), po kterých budete cestovat po jiných galaxiích. Má rada! Nejezte to!!! Celý večer jsem si v restauraci myslela, že sedím místo se svými kamarády, na čaji u Kloboučníka v Říši divů a večeřím společně s bílým králíkem a jinými roztodivnými bytostmi. Zvláštní zkušenost, kterou si na své TO DO listině mohu odškrtnout.

Avšak místní pivnice s výběrem až 300 piv, stojí rozhodně za to! A dámy mi jistě dovolí, ale RED LINE District prostě za vidění stojí. I když jsem skřípla zuby.

Nu, shrnu tento povedený výlet takto. Další evropské město se mi zapsalo hluboce do vzpomínek, které jsou jen ryze kladné. Protože jakmile svítí sluníčko a vy se proháníte na kole, dáte si úžasnou zmrzlinu či kornout obřích hranolek někde na lavičce, nepotřebujete ani rainbow cake, aby vám bylo krásně.

Tečka.

 

Přidat na Seznam.cz
FASHION DAYS BY DOMINIKA DOMČI OKÉNKO DOMINIKA BÝMOVÁ AMSTERDAM

Související články

Tipy na dárky pro maminky

Vánoční tipy na dárky pro maminky aneb Vykouzlete úsměv na tváři těm nejmilovanějším

Jsou starostlivé, pečující, podporující, milující a krásné. Maminky. Jedny z nejdůležitějších osob v našem životě. Dokažte jim, jak vám na nich záleží a vytvořte jim v tom nejkrásnějším období v roce úsměv na tváři.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek

Herečka Lívia Bielovič je tváří módního domu F. designers: Store & Atelier

Oblíbená slovenská herečka zejména zahraničních produkcí je nově i módní ikonou. S radostí se stala tváří originálních kolekcí v concept store F. designers.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Amsterdam: Hříšná krása

Chcete zažít prodloužený víkend plný dobrodružství? Od rušného města po pohádkovou přírodu? Amsterdam je trefa do černého, tak neotálejte a přidejte si ho na svůj cestovatelský seznam!

Celý článek

V říjnu se otevře muzeum moderního módního průmyslu v Amsterdamu

Od října budou moci návštěvníci Amsterdamu navštívit mimo jiné i nové muzeum inovace a udržitelné módy. 

Celý článek

Andělé mezi námi

Předvánoční čas přiměje mnoho lidí přemýšlet nad pomocí druhým. Mezi běháním v uličkách supermarketů sem tam vhodí bankovku do plastové krabice s polepkou nějaké známé organizace.

Celý článek

Opulentnost s nádechem dekadence

Tak jsme se zase jednou vydaly na módní cestu. Nebo cestu za módou. Nebyla to cesta dlouhá a já se na ni těšila už nějaký čas. 

Celý článek