dnes je 29.01.2020 a svátek má Zdislava

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte rozjasňující pudrový bronzer značky ZUII

Přidat na Seznam.cz
Ruční výroba. Bio kvalita. Nula chemických látek. Jedinečná péče o pleť. Jemná vůně květin. To je bio kosmetika značky Zuii, o kterou si s námi můžete dnes zasoutěžit.

Spočítala jste si někdy, kolik dekorativní kosmetiky za den použijete? Co vše musí vaše pleť zvládnout pobrat, vstřebat a udržet se i přesto krásnou a zdravou? A napadlo vás někdy, že čtením etiket na zadní straně každého výrobku můžete své pleti a celkově svému zdraví jedině přispět?

Naučte se rozumět složení kosmetiky

Není snadné se ve všech výrazech a složkách orientovat. Není to však nemožné. K samostudiu perfektně poslouží internetový vyhledávač, kde si můžete každý výraz najít. Složky jsou na obalu uváděny v pořadí, které odpovídá jeho zastoupení v celém obsahu, tedy od největšího po nejmenší množství. Věřte, že čas, který strávíte pročítáním těchto údajů, se vám blahodárně vrátí na vlastním zdraví. I proto jsme pro vás připravili Eco-friendly letní soutěžení, které ještě není u úplného konce. Nakonec i léto končí až 23. září. Co můžete vyhrát v dnešní soutěži?

Zuii Bio rozjasňující pudrový bronzer Sun

Nádherná záře a lehký dotek květin na vaší tváři! Vyzkoušejte jedinečný bio rozjasňující pudrový bronzer, který vám dopřeje přirozený lesk a záři. Květy růží, jasmínu a heřmánku obohacené o výtažky z bambusu, zeleného čaje a vilínu dala vzniknout ultra lehkému složení, které neucpává póry a výsledkem je nádherně rozzářená tvář, jejíž krása je korunována měkkým leskem.

Dekorativní bio kosmetika Zuii Organic se vyrábí ručně v Austrálii z 95 až 97 % z květin. Neobsahuje žádné chemické látky z ropy, parabeny, mastek, geneticky modifikované složky ani konzervační látky. Zuii poskytuje ženám jedinečnou možnost zkrášlit svou tvář pomocí líčení, které zároveň pečuje o potřeby pleti.

Chcete-li se zapojit do naší soutěže o Zuii Bio rozjasňující pudrový bronzer Sun, sledujte náš facebookový profil, kde se dozvíte více!

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZDRAVÍ A KRÁSA BIO KOSMETIKA BIORGANICA ZUII ZUII ORGANIC SOUTĚŽ

Související články

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Zadejte si nové předsevzetí do roku 2020. Hýčkejte své tělo na maximum

Všechen spěch a shon hoďte na chvíli za hlavu. Stejně jako mají být Vánoce svátky klidu, i vstup do roku 2020 by měl provázet klid na duši. K tomu jednoznačně přispějete tím, že se budete starat i o své tělo tak, jak si zaslouží.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek