dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Elegance a sofistikovanost v podání Armani Privé

Nejnovější couture kolekce Armani Privé je plná lesklých materiálů, třpytivých detailů a večerních rób.

Vedle řady dalších, už i couture kolekce Armani Privé odtajnila svoji podobu. Je velmi ženská, svůdná a naprosto odráží eleganci, na kterou jsem u této značky zvyklí. Na co jsme však zvyklí nebyli, je fakt, že značka po několika letech změnila výběr lokality: přehlídka se tak nekonala v prostředí Palais de Chaillot, Armani pro svou prezentaci zvolil prostory francouzského velvyslanectví v Itálii.

Černá elegance

Celé přehlídce dominovaly především dvě barvy: champagne a černá. Celočerné modely jsou naprostou klasikou a ztělesněním elegance, a tak není divu, že měly v kolekci Armani Privé početné zastoupení. Líbí se nám pestrost zvolených materiálů - od majestátného sametu, přes satén, šifon až po třpytivou organzu. Kolekce je tak velmi rozmanitá a dohromady působí velmi vyváženě. 

Saka a kalhoty

Co může být více smyslného, než typicky pánské prvky s ženskými rysy? Hojné zastoupení mají elegantně střižené, vzdušné kalhoty ze saténu, které jsou zkombinované se saky a kabátky různých střihů. Na sofistikovanosti přidává i samotný styling, saka jsou oblečeny na holé tělo a tvoří tak velmi výrazný "V" výstřih.

Růžová a tyrkysová

V žádné kolekci by neměla chybět pasáž, která je trochu výraznější než ty ostatní. Zde byla vyjádřena velmi kontrastními barvami - růžovou a tyrkysovou. Tyto odstíny se nacházely jak na celých plochách, tak na těch nejmenších detailech, některé modely byly doplněny barevným kloboukem z organzy. Ačkoliv by se výběr barev mohl zdát poněkud agresivní, vše bylo vyváženo velmi jednoduchými a čistými střihy.

Zapínání kolem krku

U Armani Privé couture kolekce nás baví, že i když se díváte na ty nejdrobnější detaily, všechny jsou propracované tak, aby k sobě vše perfektně pasovalo. Jasným důkazem je například i způsob zapínání u některých šatů. Večerní šaty jsou vázány kolem krku - některé však jen černými tenkými šňůrkami, u jiných pak slouží jako ozdobný prvek. Použito je tak hodně flitrů a kamínků, zapínání tak představuje jakýsi náhrdelník.

vogue.com

DÁMSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ARMANI PRIVE FALL COUTURE 2018

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Vzory, barvy i motivy křičí z kolekce pre-fall 2019 značky Versace

Na přehlídkovém mole při příležitosti představení Versace kolekce byla ukázána různorodost střihů, barev, materiálů, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek