dnes je 24.09.2018 a svátek má Jaromír

Elegance a sofistikovanost v podání Armani Privé

Nejnovější couture kolekce Armani Privé je plná lesklých materiálů, třpytivých detailů a večerních rób.

Vedle řady dalších, už i couture kolekce Armani Privé odtajnila svoji podobu. Je velmi ženská, svůdná a naprosto odráží eleganci, na kterou jsem u této značky zvyklí. Na co jsme však zvyklí nebyli, je fakt, že značka po několika letech změnila výběr lokality: přehlídka se tak nekonala v prostředí Palais de Chaillot, Armani pro svou prezentaci zvolil prostory francouzského velvyslanectví v Itálii.

Černá elegance

Celé přehlídce dominovaly především dvě barvy: champagne a černá. Celočerné modely jsou naprostou klasikou a ztělesněním elegance, a tak není divu, že měly v kolekci Armani Privé početné zastoupení. Líbí se nám pestrost zvolených materiálů - od majestátného sametu, přes satén, šifon až po třpytivou organzu. Kolekce je tak velmi rozmanitá a dohromady působí velmi vyváženě. 

Saka a kalhoty

Co může být více smyslného, než typicky pánské prvky s ženskými rysy? Hojné zastoupení mají elegantně střižené, vzdušné kalhoty ze saténu, které jsou zkombinované se saky a kabátky různých střihů. Na sofistikovanosti přidává i samotný styling, saka jsou oblečeny na holé tělo a tvoří tak velmi výrazný "V" výstřih.

Růžová a tyrkysová

V žádné kolekci by neměla chybět pasáž, která je trochu výraznější než ty ostatní. Zde byla vyjádřena velmi kontrastními barvami - růžovou a tyrkysovou. Tyto odstíny se nacházely jak na celých plochách, tak na těch nejmenších detailech, některé modely byly doplněny barevným kloboukem z organzy. Ačkoliv by se výběr barev mohl zdát poněkud agresivní, vše bylo vyváženo velmi jednoduchými a čistými střihy.

Zapínání kolem krku

U Armani Privé couture kolekce nás baví, že i když se díváte na ty nejdrobnější detaily, všechny jsou propracované tak, aby k sobě vše perfektně pasovalo. Jasným důkazem je například i způsob zapínání u některých šatů. Večerní šaty jsou vázány kolem krku - některé však jen černými tenkými šňůrkami, u jiných pak slouží jako ozdobný prvek. Použito je tak hodně flitrů a kamínků, zapínání tak představuje jakýsi náhrdelník.

vogue.com

DÁMSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ARMANI PRIVE FALL COUTURE 2018

Související články

Rozhovor s Adélou Gondíkovou

"Jsem zimní typ a nákupy mě nelákají", přiznala se nám populární herečka Adéla Gondíková. 

Celý článek

Vivienne Westwood šetří planetu v jarní kolekci 2019

Hlavním tématem video přehlídky od Vivienne Westwood byla fast fashion, její omezení a typický znak této značky- anarchismus.

Celý článek

Půvabná Alessandra Ambrosio v podzimní kampani XTI Shoes

Nadechněte se podzimní atmosféry a módy v nové kampani obuvnické značky XTI shoes. Zapózovala pro ni sympatická Alessandra Ambrosio. 

Celý článek

Jaro v podání Josepa Fonta značky Delpozo je plné umění

Návrhář Josep Font se tak soustředil na jaro, že se nechal inspirovat sklářským umělcem Fulvio Bianconim, který vytvořil dílo Fifties Murano plné květin.

Celý článek

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

Celý článek

Versus Versace s grafickými potisky a recyklovatelnými materiály

Recyklace textilií, grafické popisky, nejednotná kolekce a známé jméno stojí za jarní kolekcí 2019.

Celý článek

Pohádková Marchesa vytvořila pro Jaro 2019 jemné víly

Přeneste se do světa víl, zasněte se a nechte se unášet nedotčenou přírodou a krásou těchto šatů…

Celý článek

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek